18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
🔥 Pani poseł - popularne w ostatnich 24h
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
radek225 2023-02-05, 9:18
Nie raz ktoś tak jej chujem w twarz strzelił, więc co taka zdziwiona?
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-02-05, 9:45
A chuj jej w oko
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-02-05, 11:21 42
Nagrywanie otwierania szampana, nagrywanie robienia fikołków, nagrywanie tańczenia, nagrywanie/foty żarcia, nagrywanie picia alkoholu... Kurwa! Jakby nikt tego nie potrafił i te atencyjne kurwy muszą się "pochwalić" żarciem, sraniem, bieganiem... Wszystkim, co jest kurwa zupełnie normalne i ludzkość robiła to od zarania dziejów. A teraz zjeby się muszą popisać, że wypije kawkę i będzie fit bo mleko było odtłuszczone.
I zwracam od razu uwagę, że jak widać wielu osobom nawet podstawowe czynności nie wychodzą (co widać np. na powyższym nagraniu). To daje przykład jak współcześni "oświeceni", "wykształceni" ludzie po studiach zaocznych z europeistyki albo innego wymyślonego gówna są zwyczajnie głupi i żałośnie nieudaczni... A swoje babcie w większości uważają za ciemnotę, bo tylko "kiedyś to było" i nie umie w komputer. A jakby przyszło co do czego to babka by sobie lepiej poradziła w 90% spraw niż wnuczek/wnusia.

Odleciałem...
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-02-05, 11:25 3
Anal_Intruder_69 napisał/a:


Odleciałem...


wręcz przeciwnie: trzeźwa, rzeczowa i w punkt ocena...
Zgłoś
Avatar
maxdila0 2023-02-05, 11:38 1
Szampana się korkociągiem nie otwiera...
Zgłoś
Avatar
C................n 2023-02-05, 11:42
Serio nikt nie widzi, że kamerka jest poruszona ręką, że "szampan" ma korek od wina, że butelka praktycznie się nie rusza, że dźwięk kompletnie nie pasuje do wideo, że widać nawet cień ręki szarpiącej za sznurek, który potem został wymazany w programie do edycji wideo?
Zgłoś
Avatar
panar3 2023-02-05, 11:45
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Nagrywanie otwierania szampana, nagrywanie robienia fikołków, nagrywanie tańczenia, nagrywanie/foty żarcia, nagrywanie picia alkoholu... Kurwa! Jakby nikt tego nie potrafił i te atencyjne kurwy muszą się "pochwalić" żarciem, sraniem, bieganiem... Wszystkim, co jest kurwa zupełnie normalne i ludzkość robiła to od zarania dziejów. A teraz zjeby się muszą popisać, że wypije kawkę i będzie fit bo mleko było odtłuszczone.
I zwracam od razu uwagę, że jak widać wielu osobom nawet podstawowe czynności nie wychodzą (co widać np. na powyższym nagraniu). To daje przykład jak współcześni "oświeceni", "wykształceni" ludzie po studiach zaocznych z europeistyki albo innego wymyślonego gówna są zwyczajnie głupi i żałośnie nieudaczni... A swoje babcie w większości uważają za ciemnotę, bo tylko "kiedyś to było" i nie umie w komputer. A jakby przyszło co do czego to babka by sobie lepiej poradziła w 90% spraw niż wnuczek/wnusia.
Odleciałem...



Oj tam, oj tam... Wiem, że chętnie byś zobaczył jak taka cipcia kupkę robi i to nagrywa online. Już nie bądź taki święty, połowa materiału na sadolu to takie przypadki - chcesz żeby portal zupełnie zdominowało pedalstwo i babki z chujami? No weź...
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2023-02-05, 11:45
Anal_Intruder_69 napisał/a:

To daje przykład jak współcześni "oświeceni", "wykształceni" ludzie po studiach zaocznych z europeistyki albo innego wymyślonego gówna są zwyczajnie głupi i żałośnie nieudaczni....
Odleciałem...



Ogólnie współcześni studenci mają problem z np. Utrzymaniem śrubokrętu w dłoni, wiem co mówię. Jak można być inżynierem i nie potrafić przykrecić dwóch śróbek w karniszu
Zgłoś
Avatar
Czechos 2023-02-05, 16:47 2
Caramon napisał/a:

Serio nikt nie widzi, że kamerka jest poruszona ręką, że "szampan" ma korek od wina, że butelka praktycznie się nie rusza, że dźwięk kompletnie nie pasuje do wideo, że widać nawet cień ręki szarpiącej za sznurek, który potem został wymazany w programie do edycji wideo?



A co Ty chcesz od tego korka?
Nie kompromituj się chłopie jeśli Twoje doświadczenie z "szampanem" ogranicza się do trunku z osiedlowego monopolowego..
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-02-05, 17:28 3
maxdila0 napisał/a:

Szampana się korkociągiem nie otwiera...



To lewary. To nie myśli przecież, a instrukcji nie dostało.
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2023-02-06, 20:56
Olashenco napisał/a:

Ogólnie współcześni studenci mają problem z np. Utrzymaniem śrubokrętu w dłoni, wiem co mówię. Jak można być inżynierem i nie potrafić przykrecić dwóch śróbek w karniszu



Ostatnio konfigurowałem u syna znajomego routerek z modemem. Było to dość zaskakujące zważywszy, że ów syn studiuje informatykę na Politechnice Warszawskiej.
Zgłoś
Avatar
piterzaut 2023-02-07, 19:36 1
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Nagrywanie otwierania szampana, nagrywanie robienia fikołków, nagrywanie tańczenia, nagrywanie/foty żarcia, nagrywanie picia alkoholu... Kurwa! Jakby nikt tego nie potrafił i te atencyjne kurwy muszą się "pochwalić" żarciem, sraniem, bieganiem... Wszystkim, co jest kurwa zupełnie normalne i ludzkość robiła to od zarania dziejów. A teraz zjeby się muszą popisać, że wypije kawkę i będzie fit bo mleko było odtłuszczone.
I zwracam od razu uwagę, że jak widać wielu osobom nawet podstawowe czynności nie wychodzą (co widać np. na powyższym nagraniu). To daje przykład jak współcześni "oświeceni", "wykształceni" ludzie po studiach zaocznych z europeistyki albo innego wymyślonego gówna są zwyczajnie głupi i żałośnie nieudaczni... A swoje babcie w większości uważają za ciemnotę, bo tylko "kiedyś to było" i nie umie w komputer. A jakby przyszło co do czego to babka by sobie lepiej poradziła w 90% spraw niż wnuczek/wnusia.
Odleciałem...



Nie, nie odleciałeś. To czysta prawda o młodych pokoleniach. jakby wyłączyli internet to niektórzy pewnie do sracza by nie trafili bez smartfona.
Zgłoś