18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Techno manipulacja
gieza • 2013-05-04, 10:04
Wg tego kolesia techno to wielka sekta okultystyczna. Wrzucam tylko kilka wycinków z jego wykładu. Cały trwa 1:44h i jest za długi, by wrzucić tu, ale jest na jutubie /watch?v=0RwKWhIdV10
Do wszystkiego dopisana jest niezła ideologia.

W szczególności polecam opis tego, co się działo na Mayday. Zaczyna się chyba gdzieś w 30 minucie wykładu.

Tak, jest to długie, ale takich dyrdymałów to juz dawno nie słyszałem. Oczywiście przekraczając granicę DE/PL, wjeżdżając na omodloną ziemie doznał oswiecenia., bo tu się ludzie modlą i kochają jezusa, a tam nie.



Poniżej opis z youtube
Jest to historia o Polaku, który w latach 80' wyjechał do Niemiec, by tam pracować i rozwijać się. Po jakimś czasie jego droga zbiegła się z nowo tworzącym się ruchem techno. Z roku na rok wspinał się po kolejnych szczeblach kariery, przez niektórych był określany mianem pierwszego techno-operatora. Nie mając pojęcia z kim ma do czynienia, brnął co raz dalej, aż w końcu stanął przed możliwością dołączenia do techno-elity, która jest głównym organizatorem największych imprez techno-trans.
Zaproponowano mu władzę, prestiż i pieniądze, ale ceną za to wszystko miała być jego własna dusza!!!
Posłuchaj jakiego wyboru dokonał i jak się potoczyły jego dalsze losy.
Materiał trwa ok 100 min. i ma charakter religijny, ale nawet jeśli jesteś ateistą, to na pewno ten czas nie będzie stracony. Zapewniam Cię, że doznasz szoku!
Zgłoś
Avatar
riczardson 2013-05-05, 23:22 1
Dla mnie debilizmem i idiotyzmem ogólnoświatowym to wypatrywanie we wszystkim manipulacji i spisku. O zamachach nie wspomnę. Jebnijcie się w łeb i róbcie swoje ludzie.
Zgłoś
Avatar
gryzly123 2013-05-05, 23:25 6
Splifcior napisał/a:

Szybko zmieniające sie częstotliwości brzmiące jak wiercenie w ścianie itd. To gówno brzmi jak "arytmia dzwięków" czy coś takiego i możliwe, że ma jakieś właściwości oddziaływujące na podświadomość.



Jak dubstepu nie słyszałeś tylko jakieś skryleksy to się kurwa nie wypowiadaj "ekspercie"

Dubstep:
Zgłoś
Avatar
Kozioł. 2013-05-05, 23:34 5
Jeśli techno robią sekciarze to black metal chyba sam lucyfer z ziomkami Nie chce mi się tego oglądać, ten kto to nagrał albo jest ciężkim debilem albo troluje.
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-05-05, 23:43 1
Niech mi ktoś wytłumaczy. Jaki, do kurwy nędzy, ma wpływ słuchanie drgań powietrza na jakość wiary/niewiary w Boga?
Jesteś katolikiem, włączasz eske i przestajesz nim być. Ból synu, wiara to wyrzeczenia, ból dupy kurwa. Idę spać, ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
Yanek43 2013-05-05, 23:49 12
Uwaga ! Jestem ekspertem! Od 16 roku życia pracuję jako technik sceniczny/technik nagłośnienia. Od razu chciałbym zaznaczyć że jestem wierzący, ale nie nawiedzony. Nie dostrzegam szatana na każdym kroku, KK olałem dawno temu - dobra, do rzeczy.

Muzyka to dźwięk, dźwięk to określone częstotliwości. Zakres częstotliwości słyszalnych przez człowieka to bodajże od 20 herców do 16 kiloherców. Częstotliwości poniżej tej granicy to infradźwięki, te powyżej to ultradźwięki.
Infradźwięki z tego co pamiętam mają negatywny wpływ na człowieka, powodują negatywne stany psychiczne, po dłuższym czasie również negatywne objawy psychosomatyczne. Tak na chłopski rozum - stańcie na dużym koncercie, nie ważne jakim pod samą sceną, najlepiej na próbie kiedy hałas w okół i tłum jest dużo mniejszy - poczujecie działanie infradźwięków z dużą mocą. Ciekawym zjawiskiem jest też szum bodajże czerwony ( tu się mogę mylić z konkretną nazwą, zajmuję się czymś innym) i komunikacja z innymi ludźmi wtedy. Głos ludzki jest w chuj zdeformowany, tak jak w horrorach. Po jakimś czasie człowiek ma już wbite, ale jest to gdzieś tam medycznie udowodnione - ostrzegano mnie przed nim na dwóch całkowicie osobnych szkoleniach.
Powiem wam też że niskie fale (Bassy) oddziałują na serce, mogą doprowadzić do arytmii. Nie słyszałem nigdy o zawałach, ale serce świruje czasem, szczególnie tym pod samym głośnikiem.
Co do ultradźwięków i w ogóle wysokich tonów - wkurwiają w chuj. Potrafią wywoływać nastroje zagrożenia i agresji - casus na przykład punkowych kawałków kipiących agresją - najczęściej efekty gitarowe są "jęczące" lub "wyjące", przesterowane.
Wracając do tematu manipulacji - nie wierzę że to szatany, srany, żydzi czy nowy światowy porządek ale powiem wam że widziałem na oczy kilka razy w życiu takie technoparty, w dodatku całkiem na trzeźwo. Wprawny DJ czy VideoDJ potrafi kontrolować emocje ludzi (oczywiście w pełnym zakresie) korzystając z odpowiednio dobranych dźwięków świateł ( takich jak strobo które potrafi wywołać zaburzenia błędnika i ataki padaczki) czy wizualizacji na telebimach.Warto też zaznaczyć że ci ludzie bardzo często są zaćpani a to ma bezdyskusyjny wpływ na "musk" takiego zjeba.

Mam nadzieję że komuś coś wyjaśniłem. Chuj w dupę hejterom, technozjebom, ćpunom i całej hołocie.

Pozdro dla tych myślących.
Zgłoś
Avatar
p................r 2013-05-05, 23:51
gryzly123

Jesteś "the best" doskonały gust muzyczny
Zgłoś
Avatar
seextazy 2013-05-05, 23:54 1
To też dobre, mimo że długie:
Zgłoś
Avatar
Witek902 2013-05-06, 0:09 1
Goker napisał/a:

Dzisiejsze techno jest dla gejów ze wsi i koksiarzy bez mózgu. Jeszcze raz usłyszę rmf-fm chociażby w busie to palne sobie w łeb. Od słuchania ciągle tych samych "hitów" przez cały rok można umrzeć na padaczkę. Sram na dzisiejsze społeczeństwo i szczerze wolałbym mieszkać w lesie niż wstydzić się za wszystkich. Amerykanizacja wszystkiego spowodowała ogólnoświatowy debilizm oraz łączenie się grup sub-kultur i oddzielenia się od człowieka.


A to w RMF puszczają techno? Bardzo ciekawa teoria. Szkoda że tak dużo ludzi wypowiada się na temat muzyki elektronicznej, w ogóle się na niej nie znając...
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2013-05-06, 0:33
Słuchałem hardstyle i główny przekaz tego to ćpanie i ruchanie, żadne kurwa ultra dźwięki, infra i inne tego typu pojęcia, tylko po prostu przy wstępie danej nutki koleś demonicznym głosem nakurwia o ćpaniu, ruchaniu a później sobie leci ciężkie brzmienie a szara masa w klubie tańczy nawpierdalana mefem, futrem albo innym ścierwem, ruchają się po kiblach normalnie upadek moralny... A teraz słucham sobie starych kawałków rapu, i czasem ruskiego hardbass'a i jest ok.
Kto jeszcze myśli, ten się nie skurwi do reszty:)
Zgłoś
Avatar
qtacz 2013-05-06, 0:39 1
cipki trzeba lizać
Zgłoś
Avatar
emceer 2013-05-06, 0:53
eh, wystarczy pojechać na manieczki albo inną imprezę tego typu i zobaczyć nawąchanych, napigułowanych ludzi, skojarzenie z opętaniem jest w sumie dość trafne
Zgłoś
Avatar
Shatter 2013-05-06, 0:57
Śmiecham jak pojebany z tych "nawróconych" którzy zarabiają kasę na spotkaniach w całej polsce gdzie pieprzą tak pokurwione historyjki że boge który doprowadził do zajebania samego siebie aby odkupić grzechy które nie miały miejsca są niczym w porównaniu z ich teoriami.
Zgłoś
Avatar
kubenB 2013-05-06, 1:13
Nawet nie pauzuje muzyki na takie gówno Wole posłuchac Hendrixa niż takich bzdur
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-05-06, 6:03
gryzly123 napisał/a:



Jak dubstepu nie słyszałeś tylko jakieś skryleksy to się kurwa nie wypowiadaj "ekspercie"

Dubstep:



Brawo za próbę wyjaśnienie ludziom, że dubstep to nie skyleks i wiertarki! dubstep jest piękny, a brostep to gówno dla pojebów, które nigdy nie powinno powstać (choć nie powiem - kilka takich kawałków mi się podoba).
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-05-06, 7:17 1
Yanek43 napisał/a:

Uwaga ! Jestem ekspertem! Od 16 roku życia pracuję jako technik sceniczny/technik nagłośnienia. Od razu chciałbym zaznaczyć że jestem wierzący, ale nie nawiedzony. Nie dostrzegam szatana na każdym kroku, KK olałem dawno temu - dobra, do rzeczy.

Muzyka to dźwięk, dźwięk to określone częstotliwości. Zakres częstotliwości słyszalnych przez człowieka to bodajże od 20 herców do 16 kiloherców. Częstotliwości poniżej tej granicy to infradźwięki, te powyżej to ultradźwięki.
Infradźwięki z tego co pamiętam mają negatywny wpływ na człowieka, powodują negatywne stany psychiczne, po dłuższym czasie również negatywne objawy psychosomatyczne. Tak na chłopski rozum - stańcie na dużym koncercie, nie ważne jakim pod samą sceną, najlepiej na próbie kiedy hałas w okół i tłum jest dużo mniejszy - poczujecie działanie infradźwięków z dużą mocą. Ciekawym zjawiskiem jest też szum bodajże czerwony ( tu się mogę mylić z konkretną nazwą, zajmuję się czymś innym) i komunikacja z innymi ludźmi wtedy. Głos ludzki jest w chuj zdeformowany, tak jak w horrorach. Po jakimś czasie człowiek ma już wbite, ale jest to gdzieś tam medycznie udowodnione - ostrzegano mnie przed nim na dwóch całkowicie osobnych szkoleniach.
Powiem wam też że niskie fale (Bassy) oddziałują na serce, mogą doprowadzić do arytmii. Nie słyszałem nigdy o zawałach, ale serce świruje czasem, szczególnie tym pod samym głośnikiem.
Co do ultradźwięków i w ogóle wysokich tonów - wkurwiają w chuj. Potrafią wywoływać nastroje zagrożenia i agresji - casus na przykład punkowych kawałków kipiących agresją - najczęściej efekty gitarowe są "jęczące" lub "wyjące", przesterowane.
Wracając do tematu manipulacji - nie wierzę że to szatany, srany, żydzi czy nowy światowy porządek ale powiem wam że widziałem na oczy kilka razy w życiu takie technoparty, w dodatku całkiem na trzeźwo. Wprawny DJ czy VideoDJ potrafi kontrolować emocje ludzi (oczywiście w pełnym zakresie) korzystając z odpowiednio dobranych dźwięków świateł ( takich jak strobo które potrafi wywołać zaburzenia błędnika i ataki padaczki) czy wizualizacji na telebimach.Warto też zaznaczyć że ci ludzie bardzo często są zaćpani a to ma bezdyskusyjny wpływ na "musk" takiego zjeba.

Mam nadzieję że komuś coś wyjaśniłem. Chuj w dupę hejterom, technozjebom, ćpunom i całej hołocie.

Pozdro dla tych myślących.



Pierdolisz. Zacznijmy od tego iż infradźwięki idzie banalnie łatwo wygenerować dowolny głośnik i modulator częstotliwości i możesz sobie badać swoje ciało. Zapewniam nic się nie stanie. Może co najwyżej dojść do lekkich napadów nudności ale nie ma to nic wspólnego z manipulacją po prostu to oddziaływanie na tkanki w jamie brzusznej które są stosunkowo wrażliwe na takie częstotliwości. No i aby one oddziaływały na dużą grupę ludzi trzeba by było jakiejś chorej liczby głośników z ogromną mocą. Co do ultra dźwięków to owszem można oddziaływać nimi na ludzi powodując niemiłe odczucia ale to raczej zbyt wysokie częstotliwości aby można by je było uzyskać w normalnym sprzęcie koncertowym. A większość objawów podanych przez ciebie można tłumaczyć jako objawy psychosomatyczne. Po prostu w wypadku koncertów dochodzi do wielu emocji a co za tym idzie ciało przestaje normalnie pracować.
Zaś co do filmu .... Hmmmm.... Ciekawe jak to katolicy stosują te same metody które tak potępiają uważają się za lepszych. KK też manipuluje ludźmi. I to w dość bezpośredni sposób.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie