18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Techno manipulacja
gieza • 2013-05-04, 10:04
Wg tego kolesia techno to wielka sekta okultystyczna. Wrzucam tylko kilka wycinków z jego wykładu. Cały trwa 1:44h i jest za długi, by wrzucić tu, ale jest na jutubie /watch?v=0RwKWhIdV10
Do wszystkiego dopisana jest niezła ideologia.

W szczególności polecam opis tego, co się działo na Mayday. Zaczyna się chyba gdzieś w 30 minucie wykładu.

Tak, jest to długie, ale takich dyrdymałów to juz dawno nie słyszałem. Oczywiście przekraczając granicę DE/PL, wjeżdżając na omodloną ziemie doznał oswiecenia., bo tu się ludzie modlą i kochają jezusa, a tam nie.



Poniżej opis z youtube
Jest to historia o Polaku, który w latach 80' wyjechał do Niemiec, by tam pracować i rozwijać się. Po jakimś czasie jego droga zbiegła się z nowo tworzącym się ruchem techno. Z roku na rok wspinał się po kolejnych szczeblach kariery, przez niektórych był określany mianem pierwszego techno-operatora. Nie mając pojęcia z kim ma do czynienia, brnął co raz dalej, aż w końcu stanął przed możliwością dołączenia do techno-elity, która jest głównym organizatorem największych imprez techno-trans.
Zaproponowano mu władzę, prestiż i pieniądze, ale ceną za to wszystko miała być jego własna dusza!!!
Posłuchaj jakiego wyboru dokonał i jak się potoczyły jego dalsze losy.
Materiał trwa ok 100 min. i ma charakter religijny, ale nawet jeśli jesteś ateistą, to na pewno ten czas nie będzie stracony. Zapewniam Cię, że doznasz szoku!
Zgłoś
Avatar
marakuja88 2013-05-04, 10:11 20
Doznałem szoku na myśl że mam zaryzykować 100 minut z mojego życia
Zgłoś
Avatar
gieza 2013-05-04, 10:29 1
marakuja88 napisał/a:

Doznałem szoku na myśl że mam zaryzykować 100 minut z mojego życia


taa, nie słuchaj tego, bo jeszcze zaczniesz się modlić
Zgłoś
Avatar
oeming 2013-05-04, 10:31 41
100 minut? Chyba cię pojebało.
Zgłoś
Avatar
noesise 2013-05-04, 10:36 4
techno to rodzaj muzyki a nie sekta co za idioci są na tej planecie.
Zgłoś
Avatar
greene 2013-05-04, 11:15 6
Według KK, gatunek zwany metalem, oraz jego szeroko pojęte odmiany, zaliczane są do twórczości szkółki 'Szatana', natomiast witryny typu Milujciesie.o r g wspominają również o demonicznych cechach muzyki techno w w w .milujciesie.o r g .pl/nr/mlodziez/szatan_w_muzyce.html zatem, wedle ich filozofii, aby trafić do nieba, należałoby słuchać..


bądź..


aby uzyskać pełnoprawny certyfikat, dzięki któremu Św Piotrek przepuściłby nas przez niebiańskie bramy i oczywiście, aby za życia sukcesywnie unikać jakichkolwiek podejrzeń, tej 'normalnej' części społeczeństwa, jakoby, nie należymy do żadnej złowieszczej sekty propogującej jedzenie kotów etc etc..
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2013-05-04, 21:50 10
techno, religia, niemcy - wyjątkowo nieudane połączenie
Zgłoś
Avatar
n................2 2013-05-04, 22:28 1
Ja tam w to wierze i tyle, nie ma argumentu który by mnie przekonał.
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2013-05-05, 9:58 1
nygas232 napisał/a:

Ja tam w to wierze i tyle, nie ma argumentu który by mnie przekonał.


ale w co? w skrócie?
Zgłoś
Avatar
Jason-X 2013-05-05, 10:08 1
no jak się całą sobotę RAVEuje to potem w niedzielę się mdleje na mszy w kościele....
Zgłoś
Avatar
n................2 2013-05-05, 13:56 2
genghiskhan napisał/a:


ale w co? w skrócie?


Wierze dla tego Leszka, że techniawka to satanistyczna technika łapiąca ludzi w sidła szatana, odciągając ich od Boga.
Fanatyk ze mnie
Zgłoś
Avatar
I2ufu5 2013-05-05, 19:11
Może jakieś techniki manipulacyjne w tym są ale ,że kościół byle gówno pod szatana podciąga to już wkurwia.
a te nagrania to faktycznie jakieś takie dziwne, aż mnie ciarki przeleciały , brr
Zgłoś
Avatar
Turiin 2013-05-05, 20:03 11
Zgłoś
Avatar
Splifcior 2013-05-05, 21:46 9
Wg mnie techno może nie jest takie straszne ale np. dubstep już mnie nie dość że wkurwia to na dodatek przeraża. Szybko zmieniające sie częstotliwości brzmiące jak wiercenie w ścianie itd. To gówno brzmi jak "arytmia dzwięków" czy coś takiego i możliwe, że ma jakieś właściwości oddziaływujące na podświadomość.

A może po prostu jest tylko wkurwiającym gównem
Zgłoś
Avatar
G................y 2013-05-05, 22:00 11
Mimo że słucham post-punku, rock and rolla, i ambientu to uważam ze techno z lat 90tych wymiata. Dzisiejsze techno jest dla gejów ze wsi i koksiarzy bez mózgu. Jeszcze raz usłyszę rmf-fm chociażby w busie to palne sobie w łeb. Od słuchania ciągle tych samych "hitów" przez cały rok można umrzeć na padaczkę. Sram na dzisiejsze społeczeństwo i szczerze wolałbym mieszkać w lesie niż wstydzić się za wszystkich. Amerykanizacja wszystkiego spowodowała ogólnoświatowy debilizm oraz łączenie się grup sub-kultur i oddzielenia się od człowieka. Przecież jak słuchasz innej muzyki to musisz się ubierać inaczej bo jesteś inny "Specjalny" i kurwa jebana religia, co ma kurwa bóg do tego?! Bo jak nosisz glany, czarną koszulkę to już słuchasz metalu i wierzysz w szatana! Jebać wiarę. Wolałbym mieć perski dywan na ścianie niż obrazek Jezusa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie