18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Techno manipulacja
gieza • 2013-05-04, 10:04
Wg tego kolesia techno to wielka sekta okultystyczna. Wrzucam tylko kilka wycinków z jego wykładu. Cały trwa 1:44h i jest za długi, by wrzucić tu, ale jest na jutubie /watch?v=0RwKWhIdV10
Do wszystkiego dopisana jest niezła ideologia.

W szczególności polecam opis tego, co się działo na Mayday. Zaczyna się chyba gdzieś w 30 minucie wykładu.

Tak, jest to długie, ale takich dyrdymałów to juz dawno nie słyszałem. Oczywiście przekraczając granicę DE/PL, wjeżdżając na omodloną ziemie doznał oswiecenia., bo tu się ludzie modlą i kochają jezusa, a tam nie.



Poniżej opis z youtube
Jest to historia o Polaku, który w latach 80' wyjechał do Niemiec, by tam pracować i rozwijać się. Po jakimś czasie jego droga zbiegła się z nowo tworzącym się ruchem techno. Z roku na rok wspinał się po kolejnych szczeblach kariery, przez niektórych był określany mianem pierwszego techno-operatora. Nie mając pojęcia z kim ma do czynienia, brnął co raz dalej, aż w końcu stanął przed możliwością dołączenia do techno-elity, która jest głównym organizatorem największych imprez techno-trans.
Zaproponowano mu władzę, prestiż i pieniądze, ale ceną za to wszystko miała być jego własna dusza!!!
Posłuchaj jakiego wyboru dokonał i jak się potoczyły jego dalsze losy.
Materiał trwa ok 100 min. i ma charakter religijny, ale nawet jeśli jesteś ateistą, to na pewno ten czas nie będzie stracony. Zapewniam Cię, że doznasz szoku!
Zgłoś
Avatar
Chorusek 2013-05-06, 9:26 1
@rigsuit
tyś kurwa słuchał hardstyle... A o ćpaniu i ruchaniu to Ci co najwyżej matka na dobranoc śpiewa
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-05-06, 10:54
Tutaj przykład na potwierdzenie że techno nie jest normalne /watch?v=_j947suuLtQ

A tak serio to muzyka jak każda inna, chyba że ktoś jest na imprezie rzeczywiście jakiegoś sekciarza i do tego faszeruje się tabletkami.
Trans też nie jestem niczym niebezpiecznym tak naprawdę mamy go kilka razy dziennie. Słuchając tej muzyki możemy rzeczywiście możemy wejść w trans czyli mózg zaczyna pracować na innych falach częstotliwości, podobnie jest jak czytacie książkę i się wciągniecie i tyle nie wiem jak to może komuś zaszkodzić
Zgłoś
Avatar
platini1 2013-05-06, 11:15 2
Trochę za długi ten materiał. 100 minut to lekka przesada. Za to przeczytałem ten "artykuł" do którego link wstawił greene, to po prostu zniszczyło mi umysł. Szczególnie stwierdzenie, że problemy u młodych ludzi rozpoczęły się, gdy zaczęli oni chodzić na dyskoteki i regularnie słuchać ciężkiej muzyki rockowej, która zawiera treści satanistyczne. Żaden ze mnie ekspert, ale gdy ktoś słucha ciężkiego rock'a, czy metalu to raczej nie chodzi na dyskoteki techno, czy innych ryjących banię tego typu rytmów. Tak samo podane tytuły utworów na stronie są kompletnie wyrwane z kontekstu, czasem mam wrażenie, że na takich stronach gdy tylko widzą tytuł zawierający słowo "piekło", lub podobne to od razu dla nich musi oznaczać
"szatan na 100%, muzyka diabła" i tak dalej.
Swoją drogą słucham rock'a, metalu, punk'a, a w dodatku ostatnio kupiłem gitarę, to znaczy, że jestem na pewno wcieleniem zła. Swoją drogą dzisiejsze społeczeństwo jest popierdolone, gdy ktoś wejdzie do szkoły z karabinem, zabije parę osób i siebie to wina jest zwalana na gry komputerowe, muzykę i tak dalej, a nie na problemy, choroby psychiczne i złe wychowanie rodziców. Takie pseudokatolickie stronki powinny być usuwane. Ogólnie nie mam nic do wierzących, jestem ateistą, jak ktoś wierzy w Boga niech mu będzie, jego życie, jego interes, ale ktoś po przeczytaniu takiego steku bzdur może zacząć głosić taką prawdę w swoim otoczeniu i takich osobników będzie więcej, w końcu dojdzie do tego, że każdego kto nie będzie nosił krzyżyka na szyi będą linczować. Przepraszam za ból dupy. Musiałem się rozpisać...
Zgłoś
Avatar
ramzes12 2013-05-06, 11:20
Obejrzałem całe. Polecam do czasu, aż wjechał do Polski. Później to jest historia jego nawrócenia.

Ciekawe:
-nie ochrzczone dziecko w pokoju z różnymi znakami i obrazami wydawało różne przerażające dźwięki
-facet ubrany na czarno ze "spiczastymi nie modnymi wąsikami" w samochodzie z rejestracją DO 666
Fajny był opis jak się na niego gapił przy budce telefonicznej.
Albo motyw, gdzie szukał wyjścia z imprezy i jak szedł to przed nim i zanim byli młodzi mężczyźni (w transie/z zamkniętymi oczami-jeden przed i drugi za nim), którzy go poprowadzili do wyjścia (ukrywał przed ochroną).

Nikt nie każe Ci się z tym zgadzać, ale słuchało się lepiej niż nie jeden horror/egzorcyzm.
Zgłoś
Avatar
Yanek43 2013-05-06, 11:41
McMenel napisał/a:



Pierdolisz. Zacznijmy od tego iż infradźwięki idzie banalnie łatwo wygenerować dowolny głośnik i modulator częstotliwości i możesz sobie badać swoje ciało. Zapewniam nic się nie stanie. Może co najwyżej dojść do lekkich napadów nudności ale nie ma to nic wspólnego z manipulacją po prostu to oddziaływanie na tkanki w jamie brzusznej które są stosunkowo wrażliwe na takie częstotliwości. No i aby one oddziaływały na dużą grupę ludzi trzeba by było jakiejś chorej liczby głośników z ogromną mocą. Co do ultra dźwięków to owszem można oddziaływać nimi na ludzi powodując niemiłe odczucia ale to raczej zbyt wysokie częstotliwości aby można by je było uzyskać w normalnym sprzęcie koncertowym. A większość objawów podanych przez ciebie można tłumaczyć jako objawy psychosomatyczne. Po prostu w wypadku koncertów dochodzi do wielu emocji a co za tym idzie ciało przestaje normalnie pracować.
Zaś co do filmu .... Hmmmm.... Ciekawe jak to katolicy stosują te same metody które tak potępiają uważają się za lepszych. KK też manipuluje ludźmi. I to w dość bezpośredni sposób.



To ty pierdolisz. Tematem rozmowy jest koncert, miejsce gdzie moc dźwięku jest duża, na przykład 3 kW na stronę. Dostrzegasz różnicę między 20 watowym piecem w domu, czy głośnikami komputerowymi? Oczywiście trzeba zaznaczyć że na różnych ludzi różne częstotliwości mogą działać lub też nie. Na mnie osobiście nie działają I-dozzery, ale znam takich którzy mieli haluny i drgawki po pół godziny słuchania tego szitu. Nie bolą mnie też feedbacki (charakterystyczne jęki powstające po zbliżeniu mikrofonu do głośnika) ale sam na scenie widzę jak połowa techniki i muzycy zakrywają wtedy uszy.

Mówisz że ultradźwięki aby oddziaływały na ludzi muszą mieć jakieś chore częstotliwości które są niemożliwe do wygenerowania, a ich moc musi być wyjebana w kosmos. Tu też się mylisz - poszukaj sobie equalizerów graficznych na googlach - dobrej firmy są w stanie podbijać pasma od bodajże 3 herców do 20 000 hercow. Z resztą, policja w USA i bodajże Izraelu używa ultradźwięków do rozpędzania manifestacji.

Oczywiście, zgadzam się z tobą w stu procentach że objawy wymienione przeze mnie są psychosomatyczne. Ale twierdzę że coś co działa na psychikę człowieka jest zewnętrzne. Śmiem twierdzić że jest to wypadkowa na przykład nastroju, narkotyków, świateł i dźwięku. Jeśli DJ potrafi wpędzić w zły nastrój 500 osób czy nawet kilka tysięcy to jest to manipulacja jak murzyński chuj wielka.

Nie twierdzę że od razu szatany czy żydzi wykorzystują techno do manipulacji ludźmi, mówię tylko jak może być.

pozdro, i nie spinaj się bez sensu.
Zgłoś
Avatar
neshlo 2013-05-06, 14:36
dla ciekawostki dodam że Holenderska firma Q-Dance która organizuje takie eventy jak Tommorowland czy Qlimax została stworzona przez grupkę przyjaciół w latach 90tych którzy byli satanistami. Do tego Tommorowland ma w logo znak motyla, który symbolizuje przejście w nową ere (najważniejszy symbol sekty new age) Manipulacja tego typu istnieje na pewno, ale czy przykłada do tego rękę papan szatan tak jak to opowiedział facet z filmów czy to tylko ludzka zajawka na temat okultyzmu i satanizmu
Zgłoś
Avatar
babycow 2013-05-06, 15:32 2
Czemu wszedzie sie pierdoli,ze techno i metal to dziela szatana?
Zgłoś
Avatar
robeax 2013-05-06, 17:00
Bronisław_Komorowski napisał/a:

Tutaj przykład na potwierdzenie że techno nie jest normalne /watch?v=_j947suuLtQ



A gdzie tu masz techno w filmiku? to jest early hardcore a gość w filmiku mówi o techno.

"... muzyka jest tylko muzyką a idioci to kurwa idioci." Słoń
Zgłoś
Avatar
weerion 2013-05-06, 23:34
Poświęciłem 104 minuty by wysłuchać tego .
Ocenicie sobie to co wam powiem .
Ruch techno był na tyle spopularyzowany i tak agresywny że wywoływał zmiany u ludzi serio serio
no ale do chuja przekonanie ludzi by wierzyli w zniszczenie i w szatana ? bez jaj filmy animacje puszczane na MAYDAY był bardzo uwarunkowane do muzyki jednak bardzo agresywniejsze niż zwykle ( mówię o 1995 roku )
Nakłaniał ludzi by niszczyli się przez techno i obrazy ? Bez kitu . Doznał łaski bożej wtf

to wiecie co mogę wam zrobić wykład na tym jak LOL zawładną moimi układami i że ktoś jakiś mistrz wziął mnie pod skrzydła robiliśmy eventy relacje turnieje i muzykę do lola na PAX-sie ale on zaczął umieszczać na suficie odwrócone krzyże podczas reklam znaki szatana i pokazał mi ludzi obłąkanych lolem uzależnionych . Byłem sławny w gronie znajomych zarabiałem kasę i z tym wszystkim musiałem zdecydować zło i kasa albo gówno i "Michał Anioł z mieczem " ( techno Leszek w kontynuacji wywiadu ) . Bo lol to zło jest obrazem ruchu szatana 666 itp (Imię Bestii Zniszczenia Ostrze Diabła się czytało Biblie tępe skurwysyny ) , pod koniec TECHNO LOL KASA MICHAŁ ANIOŁ KURWA CHUJU MUJE DZIKIE WĘŻE kurwa mać ale zdziwienie istnieje google możecie sobie sprawdzić ile w tym jest prawdy to co on pierdolił nie ma odzwierciedlenia ponieważ niemożliwe by to miało wpływ na mnie jak tego słuchałem ( np TECHNO TECHNO [było MAYDAY MAYDAY ] TECHNO TECHNO SZATAN TECHNO TECHNO ?) i to co on wciska jest połową mojej katechetki to już coś ( BYŁEJ ) to coś w stylu w Ameryce tylko biedni są grubi bo ich nie stać na jedzenie zdrowo .
Zgłoś