18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Tęczowa piosenka
K................k • 2013-01-27, 23:12


Nie ma fajerwerków, wypadku ani wybuchów. Ta piosenka przyszła mi w ramach refleksji na temat związków partnerskich, którymi atakują mnie media od paru dni.
Zgłoś
Avatar
g................t 2013-01-28, 15:26
Nie, nie będzie jednoznaczne. Procedura będzie widocznie uproszczona i dana para nabywa po prostu kilka wspólnych praw.
Ale oczywiście każdy niedoinformowany Polak musi się dopierdolić i udawać omnibus w każdej sprawie, mimo, że gówno wie.
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-01-28, 15:29 2
piwo za obraze tych zwyrodnialców
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-01-28, 15:31 8
Cytat:

Nie jestem pedałem, ale uważam, że powinni móc siebie odwiedzać w szpitalach i dzielić wspólny majątek.



Ja pierdole, jaki ten naród jest głupi, wystarczy, że coś powiedzą w TV, a wy to powtarzacie jak mantrę...
Wszystkie te rzeczy można załatwić u notariusza.
We Francji też bodajże w 1999 roku wprowadzono związki partnerskie, dzisiaj już walczą o homośluby (w sumie to już chyba są), refundacjie in vitro i adopcje dzieci. Dasz im palca, wezmą całą rękę.

Cytat:

Zapewne zaraz pojawią się głosy - "przecie ślub można wziomć" - ja na to - na jakiego chuja? Żyje w (pozornie) wolnym kraju i mam prawo do takiej a nie innej decyzji. Chcę z kimś mieszkać, wychowywać dzieci, robić omlety i głaskać kota ale ślub, czyli jeden z sakramentów katolickiej zarazy nie jest mi do niczego potrzebny.



Potrzebna jest ci edukacja, bo chyba nie wiesz o czymś takim jak ślub cywilny, który bierzesz przy urzędniku, nie przy księdzu.

Ehh, nie wiem po co ja to w ogóle piszę, zaraz będzie kolejna "debata" w TV i znowu będziecie pierdolić głupoty..
Zgłoś
Avatar
JebaćCyganów 2013-01-28, 15:35
@gordonviet
Niech sobie wezmą ślub cywilny i po sprawie.
Zgłoś
Avatar
kolabor 2013-01-28, 15:37
Również nie jestem za 'małżeństwem' homo ale co wam przeszkadzają związki partnerskie? Aż tak was to dotyka że 2 facetów będzie mogło się np razem rozliczać? Przecież nikt nie mówi o adopcji. A i dlaczego zapomina się że związki partnerskie będą dotyczyć RÓWNIEŻ HETERO. Ciekawe ile z tej waszej zapalczywości by zostało gdyby np wasza dziewoja trafiła do szpitala a lekarz by wam dał takiego chuja a nie informację o stanie zdrowia bo nie jesteście małżeństwem.
Zgłoś
Avatar
JebaćCyganów 2013-01-28, 15:40 2
zresztą nawet dla tej satysfakcji kiedy plują te swoje lewackie krzywe ryje warto utrudniać im sprawę

@kolabor
już niektórzy wyżej kurwa to tłumaczyli, nie powtarzajcie tych utartych sloganów, wizyta u notariusza lub ślub cywilny wszystko załatwiają. Koniec kropka.
Zgłoś
Avatar
Turiin 2013-01-28, 18:30 2
Czytałem gdzieś kiedys, że pedalstwo jest uleczalne. Nie jestem pewien czy to prawda, ale to bardzo prawdopodobne biorac pod uwagę to, że odbiega to od natury. Jak już tak walczą o równość i dają im się rżnąć gorsząc w ten sposób zdrowych ludzi, ba nawet pozwalając im adoptować dzieci, to może od razu pozwólmy arabom brać śluby z kozami a pedofilom pozwolić rżnąć małe dziewczynki bo przecież to jest ich potrzeba, taka jest ich orientacja a nie żadne zboczenie, przecież nie wolno nikogo dyskryminować. Polecam zapoznać się z prawdziwym znaczeniem słowa tolerancja.
Zgłoś
Avatar
Sensor 2013-01-28, 18:58 2


Zgłoś
Avatar
Justtin 2013-01-28, 19:41 1
Turiin napisał/a:

Czytałem gdzieś kiedys, że pedalstwo jest uleczalne. Nie jestem pewien czy to prawda, ale to bardzo prawdopodobne biorac pod uwagę to, że odbiega to od natury. Jak już tak walczą o równość i dają im się rżnąć gorsząc w ten sposób zdrowych ludzi, ba nawet pozwalając im adoptować dzieci, to może od razu pozwólmy arabom brać śluby z kozami a pedofilom pozwolić rżnąć małe dziewczynki bo przecież to jest ich potrzeba, taka jest ich orientacja a nie żadne zboczenie, przecież nie wolno nikogo dyskryminować. Polecam zapoznać się z prawdziwym znaczeniem słowa tolerancja.



Gejem czy lesbijką się rodzisz, tego sie nie da zmienić. Można udawać, że się nie jest gejem i żyć z kobietą ale taki człowiek nigdy nie jest szczęśliwy a związki (często już nawet z dziecmi i po ślubie) rozpadają się, ponieważ taki człowiek sobie nie radzi.
Polecam obejrzeć film Prayers for Bobby (Modlitwy za bobiego) jest o chłopaku, który odkrywa swoją orientację seksualną a, jego matka jest bardzo mocno wierzącą i kieruje się biblią która mówi, że 2 meżczyzn nie może ze sobą spać, ''współżyć'' (tak w skrócie), ponieważ jest to obrzydliwościa.
Biblia mówi również o tym, że taką samą obrzydliwościa jak to co napisałem wyżej są OWOCE MORZA, oraz po prostu cudołożenie.

Dopiero później sobie uświadamia co się stało.. ale to trzeba oglądnąc, jest tam mało wątku sexu itd, więc polecam zobaczyć tą historie, może nie zmieni to waszego myślenia o gejach ale zmieni spojrzenie na świat i bedzięcie patrzeć na geja jak na normalnego człowieka, który nie różni się od was niczym oprócz tego, że kocha tą samą płeć. Nie wiem czy wiedzieliście ale geje sraja, jedzą, piją, chodzą do szkoły, pracują jak wszyscy inni ludzie..

Pozwólcie być ludziom szczęśliwymi, to, że nie zalegalizujemy związków partnerskich (KTÓRE SĄ TEŻ DLA OSÓB HETEROSEKSUALNYCH I GŁOWNIE DLA NICH DO KURWY NĘDZY) to nie spowoduje znikniecią osób homoseksualnych. Po prostu dla takich osób bedzie to duże ułatwienie u lekarza, przy pochówku czy przy dziedziczeniu.

W tej chwili jeśli chcesz u notariusza zostawić spadek to 20% tego spadku czy jakoś tak jest dla państwa.. Więc załóżmy, że przekazujesz komuś 100 tysiecy złotych to 20tys idzie dla państwa (nie jestem pewien). W przypadku związku partnerskiego takiego problemu nie ma.

Postawcie się w sytuacji, w której jestescie ze swoją partnerką 10lat ale nie macie ślubu kościelnego ani cywilnego. Twoja partnerka czy może narzeczona miała groźny wypadek i nie wiadomo czy przeżyje a ponieważ według prawa jesteś dla niej osobą obcą nie możesz jej zobaczyć, ani poznać stanu obrażeń itd. Spróbujcie się postawić... wiekszość osób nie ma załatwionych takich spraw u lekarza jak wpisanie osoby na ''liste osób które mogą poznać stan w przypadku zagrozenia bla bla'' więc taki związek partnerski by bardzo pomógł. Chyba nikt nie lubi łaźić po urzedach i załatwiać takich rzeczy.

Może przez chwile pomyślcie jak człowiek, a nie tak jak wam wasza partia dytktuje. Po prostu, jak człowiek.

EDIT: Dodałem kawałek o filmie Prayers for bobby.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-01-28, 20:00 2
@up
Przeczytaj najpierw poprzednie komentarze, a potem dziel się swoimi mądrościami.

I na chuj mam oglądać jakieś filmy, jak mogę sobie obejrzeć paradę miłości, tam właśnie są ci walczący degeneraci, co latają z gołymi dupami, albo tak ubrani i umalowani, że mi się rzygać chce, jak na to patrzę...
Zgłoś
Avatar
Justtin 2013-01-28, 20:05
Pater patriae napisał/a:

@up
Przeczytaj najpierw poprzednie komentarze, a potem dziel się swoimi mądrościami.

I na chuj mam oglądać jakieś filmy, jak mogę sobie obejrzeć paradę miłości, tam właśnie są ci walczący degeneraci, co latają z gołymi dupami, albo tak ubrani i umalowani, że mi się rzygać chce, jak na to patrzę...


No własnie, nie każdy jest tak jak Ci z tej pierdolonej parady, za którą też nie jestem i moim zdaniem nie powinno jej być, ale co zrobisz..

Dużo osób ma znajomych homo i jakoś rzadko jest tak, że są z tym jakieś problemy, człowiek jak człowiek, to że jest gejem nic nie zmienia.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-01-28, 20:45 3
Najciekawsze jest to, że homoseksualizm, jak każde zboczenie seksualne (pedofilia, zoofilia, nekrofilia) da się, może nie uleczyć, ale "wyciszyć". Owszem, osoba taka jest skrzywdzona na całe życie i do końca życia będzie odczuwac, mniejszy lub większy, pociąg do przedstawicieli własnej płci ale może być szczęśliwa w heteroseksulanym związku, może się realizować jako rodzic i partner, wystarczy tylko odrobina chęci do podjęcia terapii. Niestety, psychologia dorosłych poszła w śmiesznym kierunku w którym to pedofilia jest chorobą, zoofilia jest chorobą, nekrofilia jest chorobą a homoseksualizm chorobą nie jest i nie podlega leczeniu, choć podpada pod definicję w całej rozciągłości i przy odrobinie woli (leczenie jest znacznie prostsze niż w przypadku innych chorób o podłożu seksulanym, gdyż nie wiąże się z osobowością psychopatyczną jaka musi mieć np. pedofil by skrzywdzić dziecko czy głębokie zaburzenia osobowości by odczuwać pociąg do trupów) da się osiągnąc wspaniałe rezultaty.
Zgłoś
Avatar
JohnnyRocketfingers 2013-01-28, 21:42 1
"Postępowcy zidiociali niech mnie nazwą homofobem,
bo ja homoseksualizm, tak jak grypę i socjalizm, wciąż uważam za chorobę."
Zgłoś
Avatar
l................a 2013-01-28, 22:22
Up porównanie homoseksualizmu do grypy to szczyt głupoty.
Zgłoś
Avatar
michau94 2013-01-28, 22:43 1
@up up up up up up up w ch**j do góry do każdego: Nie jestem ekspertem i za takiego się nie uważam, jednak pragnąłbym, łaskawi forumowicze, wyrazić swoją opinię. A mianowicie, wydaje mi się, że związki partnerskie nie są do końca dobrą sprawą, szczególnie w sytuacji, kiedy mamy w Polsce, albo zaczynamy mieć (jak już wspomniałem nie jestem ekspertem) tzw. niż demograficzny. Więc brak możliwości związania się w inny sposób niż przez małżeństwo zmusza obywateli do jego zawarcia, jeśli chcą dzielić ze sobą wspólne losy. Domyślam się, że taki związek partnerski można zerwać praktycznie w jeden dzień a małżeństwo? W cholerę roboty, bieganie po jakiś tam prawnikach itp. więc dwa razy się zastanowimy zanim zapragniemy ostatecznie się znienawidzić z naszą drugą połówka i taki związek będzie trwalszy. W skrócie: mamy zakładać rodziny i się rozmnażać jeżeli chcemy żeby jakoś to państwo funkcjonowało, bo wiadomo im więcej obywateli tym więcej kasy z podatków.

PS. I oczywiście gejów i lesbijki można leczyć, są opracowane metody terapii takich osób, tylko kto z nich by się tam zgłosił skoro wszędzie trąbią, że to normalne...gówno a nie normalne, to jest choroba, zboczenie, czy jak to tam nazwać, jeden pies, w każdym razie żadnych praw bym im nie dawał, bo nie daj Boże zarządają kiedyś więcej i to plugastwo się rozpanoszy jak szarańcza jakaś i jeszcze zdeprawują w przyszłości moje dzieci.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie