18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Tęczowa piosenka
K................k • 2013-01-27, 23:12


Nie ma fajerwerków, wypadku ani wybuchów. Ta piosenka przyszła mi w ramach refleksji na temat związków partnerskich, którymi atakują mnie media od paru dni.
Zgłoś
Avatar
Szczypiorek 2013-01-28, 23:21
Chłopie, nareszcie coś fajnego na sadisticu. Z chęcią bym Ci nawet prawdziwe piwo postawił za tą wrzutę. Piękny utwór.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-01-29, 0:24
Lewaków jak i cyganów trzeba rozstrzelać co do ostatniego.
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2013-01-29, 6:56
Sensor napisał/a:




Sorry ale gość jest dla mnie zerem One love rastafaraj zajebać pedałów zdrowo pierdolniety.
Zgłoś
Avatar
l................a 2013-01-29, 18:34
"Lewaków jak i cyganów trzeba rozstrzelać co do ostatniego."
Prawicowców, maniakó i innych pojebów także.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-01-29, 19:30
lucilla napisał/a:

"Lewaków jak i cyganów trzeba rozstrzelać co do ostatniego."
Prawicowców, maniakó i innych pojebów także.


Rozumiem, że dla Ciebie plony trzeba tępić, a chwasty pielęgnować?
Zgłoś
Avatar
l................a 2013-01-30, 11:33
Ludzi z prawicowymi poglądami uważasz za plony, natomiast "lewaków" (i cyganów) za chwasty. Ciekawe. Osobiście wyznaję poglądy Centro-lewicowe i za nie uważam abym był "chwastem". To, że 2 facetów wali się w dupsko to nie moja sprawa. Nie obchodzi mnie co robi 2 (lub więcej) homoseksualistów we własnej sypialni tak jak nie obchodzi mnie co Ty robisz ze swoją partnerką. Już kiedyś pisałem, że parady równości i inne tego typu imprezy mnie nie bawią, a skoro tak jest to nie muszę się im przyglądać. Jeżeli nie lubię danego towarzystwa to się w nim nie obracam. Skrajnie prawicowe poglądy są według mnie śmieszne. Co do cyganów to nie chcę wrzucać wszystkich do jednego worka, ale wkur***ją mnie cyganki, które stoją na dworcach i tylko patrzą jak Cię okraść. Dowcip polega na tym, że nie każdy Cygan/ Cyganka taka jest. To tak jakby powiedzieć, że każdy Polak jest złodziejem bo kilku pojebów coś nawywijało na Wyspach. Kocham swój kraj, chociaż czasami się wstydzę tego, że moi rodacy są tak ślepi i głupi. Nie tolerujemy nikogo; ani obcokrajowców ze względu na kolor skóry, wyznanie, preferencje seksualne, ani własnych rodaków. Jesteśmy głupim zawistnym narodem, który sam sra do własnego gniazda.
Zgłoś
Avatar
michau94 2013-02-01, 1:01 1
lucilla napisał/a:

Jesteśmy głupim zawistnym narodem, który sam sra do własnego gniazda.


Hmm najpierw narzekasz, że wszystkich się generalizuje po czym piszesz, że każdy Polak jest głupi i zawistny, ciekawe...
Zgłoś