18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Tęczowa piosenka
K................k • 2013-01-27, 23:12


Nie ma fajerwerków, wypadku ani wybuchów. Ta piosenka przyszła mi w ramach refleksji na temat związków partnerskich, którymi atakują mnie media od paru dni.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2013-01-27, 23:40 4
Czajkowski jest zajebisty PIWO!
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-01-28, 13:42 54
To jak? Teraz czekamy tylko na atak lewaczków z pianą na pysku, wyzywających od ciemnogrodu, homofobów, faszystów, nazistów itd. Bo przecież homoseksualizm to jest coś normalnego, powinni o tym uczyć w szkołach, a najlepiej w domach z dwoma tatusiami, którzy lubią, jak im się coś ładuje w dupę..

Kurwa, jaki ten XXI wiek jest pojebany
Zgłoś
Avatar
Jacekk1988 2013-01-28, 14:00
Przecież każdy normalny człowiek zdaje sobie sprawę z faktu iż homoseksualiści byli są i będą. Problemem nie jest ich orientacja, ale to, że istnieją pewne ruchy emancypacyjne w środowiskach LGBT, które nie walczą o tolerancję, ale o akceptację. Różnica jest zasadnicza, bo przymus akceptacji jest już ingerencją w wolność. Niestety, alby to zrozumieć, należałoby się odwołać do pewnych zasad i założeń, a do nich środowiska lewackie są nastawione ewidentnie przeciwstawnie.
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-01-28, 14:05 16
Pater patriae napisał/a:

To jak? Teraz czekamy tylko na atak lewaczków z pianą na pysku, wyzywających od ciemnogrodu, homofobów, faszystów, nazistów itd. Bo przecież homoseksualizm to jest coś normalnego, powinni o tym uczyć w szkołach, a najlepiej w domach z dwoma tatusiami, którzy lubią, jak im się coś ładuje w dupę..

Kurwa, jaki ten XXI wiek jest pojebany


Dokładnie. Przecież homoseksualizm to norma, a homofobia to choroba. Przecież napływ szmatogłowych do Europy to norma, a ksenofobia to choroba. Patriotyzm to też coś złego dla lewaków Oczywiście środowiska lewackie na zachodzie dążą już do uznania pedofilii za normę. Czekamy na zalegalizowanie związków partnerskich z dziećmi i zwierzętami. Jakim trzeba być idiotą, żeby mając żywy przykład tego, co się dzieje na zachodzie dalej być lewakiem zachodnia Europa i całe to ukochane przez lewaków bagno zwane UE jest w czarnej dupie. Za niedługo szmatogłowi będą rasą dominującą w Europie i nietrudno się domyślić co wtedy będzie. Przydałby się jakiś hitler albo stalin żeby powybijał tych kozojebców razem z tymi, którzy są odpowiedzialni za ich napływ, czyli lewaków.
Czekamy na Koniec Świata, Archeologa i spółkę, którzy jak zwykle będą toczyć pianę z pyska zamiast podjąć merytoryczną dyskusję
P.S. mam poglądy centroprawicowe
Zgłoś
Avatar
z................k 2013-01-28, 14:11 7
Powiem Wam tak. Jestem prawicowym liberałem. Skupianie się na związkach partnerskich, homoseksualistach jest moim zdaniem bez celu. Ważniejsza jest gospodarka. Chuj z nimi, uważam, że powinni mieć prawo do związków cywilnych, bo nie robią mi tym krzywdy. Bardziej martwi mnie polska gospodarka, dlatego też nie uważam, żeby zajmowanie się homosiami miało jakiś cel. Wolność jednostki kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiej. Dopóki nie zapychają się w dupę na moich oczach, niech robią, co chcą
Zgłoś
Avatar
nowepozycje 2013-01-28, 14:12
przepiękna piosenka, aż się wzruszyłem. serio serio. leci piwko
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-01-28, 14:25 1
Zawsze mnie zastanawiało jedno. Ciągle powtarzacie że homo to choroba, ale ich nie tolerujecie. Przecież jak ktoś jest chory to raczej mu się pomaga. Taki bezsens w waszym rozumowaniu.
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-01-28, 14:42 16
Bronisław_Komorowski napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało jedno. Ciągle powtarzacie że homo to choroba, ale ich nie tolerujecie. Przecież jak ktoś jest chory to raczej mu się pomaga. Taki bezsens w waszym rozumowaniu.


Ej kurwa mylisz trochę pojęcia. Co kto robi w sypialni to sprawa prywatna, o ile nie robi tego ze zwierzętami albo z dziećmi. Ale nie pozwolę na:
- legalizację związków partnerskich/małżeństwa homo
- adopcję dzieci
- publiczne obmacywanie się, przecież dla niektórych jest to obrzydliwe!
- marsze, parady równości

Jesteś gejem? Okej, spoko żyj sobie po cichu ze swoim kochankiem w sypialni, nic do tego nie mam. Oczywiście najlepiej by było jakbyście nie istnieli, ale skoro już jesteście to sobie żyjcie ale KURWA PO CICHU A niektórzy robią ciągle szopkę wokół takich ludzi. Pierdolone lewaki i zakłamane media - to jest większa choroba niż homoseksualizm.

Myślę, że wielu ludzi myśli podobnie
Zgłoś
Avatar
g................t 2013-01-28, 14:47 3
Tyle. że do związków partnerskich gremium (tfu) gejów przyszyło swoją łatkę. Sama idea związku partnerskiego jest słuszna i powinno być to wprowadzone. Często dochodzi do patologii, gdzie heteroseksualna para, żyjąca ze sobą wiele lat, mająca dzieci ma wielkie problemy w kryzysowych sytuacjach - nie może się dowiedzieć o stan zdrowia w szpitalu, nie może dziedziczyć w razie śmierci (w każdym razie nie jest w pierwszym szeregu), ma prawny problem z prowadzeniem wspólnego gospodarstwa.
Zapewne zaraz pojawią się głosy - "przecie ślub można wziomć" - ja na to - na jakiego chuja? Żyje w (pozornie) wolnym kraju i mam prawo do takiej a nie innej decyzji. Chcę z kimś mieszkać, wychowywać dzieci, robić omlety i głaskać kota ale ślub, czyli jeden z sakramentów katolickiej zarazy nie jest mi do niczego potrzebny.
W tej chwili przez nasze chujowe media, puszczające zakazane polityczne mordy z prawej i lewej strony barykady, wspomogły pedalstwo, które najzwyczajniej po chamsku się do tego podpina.
Na serio, ludzie. W tej całej ustawie praktycznie w ogóle nie chodzi o to, żeby waginosceptycy mogli brać śluby i adoptować dzieci.
Zgłoś
Avatar
z................k 2013-01-28, 14:47 2
@up, a dlaczego nie jesteś za związkami partnerskimi? W czym Ci to przeszkadza? Nie jestem pedałem, ale uważam, że powinni móc siebie odwiedzać w szpitalach i dzielić wspólny majątek. Jeśli wejdą w związek, to Cię też obrzydza? Wiadomo, tez nie chciałbym aby wielce obnosili się ze swoją miłością na ulicy, ale nadal nie rozumiem w czym komu przeszkadzają związki partnerskie. Jebać lewaków, ale tak na zdrową logikę?
Zgłoś
Avatar
lathiel 2013-01-28, 14:55
a debile z UE wszystkie argumenty podciągają pod definicję homofobii a jak wiemy fobia to strach przed czymś, dlaczego nie powiedzą że ktoś jest homoagresywny lub coś w ten deseń. Próbują udowodnić nam słabość której tak na prawdę nie ma. Niech te pizdy gejowskie zawierają związki, rozliczają się razem, niech mają dostęp do szpitali i danych partnera ale niech wypierdalają z chęcią adopcji dzieci, niech wypierdalają ze szkół, i niech nie próbują niczego wymuszać jak murzyni czy muzułmanie.
Zgłoś
Avatar
babycow 2013-01-28, 15:05
'nutka' dobra! ... az prosi sie o remix, ehe!
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-01-28, 15:09 2
Tylko, że przecież jak zalegalizują związki partnerskie to będzie to równoznaczne ze ślubem cywilnym tylko pod inną nazwą. Więc skoro nie chcecie brać ślubów to rozumiem, że związek partnerski to taka głupia moda, która przyszła z Zachodu?
Zgłoś
Avatar
K................k 2013-01-28, 15:25 13
gordonviet napisał/a:

Często dochodzi do patologii, gdzie heteroseksualna para, żyjąca ze sobą wiele lat, mająca dzieci ma wielkie problemy w kryzysowych sytuacjach - nie może się dowiedzieć o stan zdrowia w szpitalu, nie może dziedziczyć w razie śmierci (w każdym razie nie jest w pierwszym szeregu), ma prawny problem z prowadzeniem wspólnego gospodarstwa.
Zapewne zaraz pojawią się głosy - "przecie ślub można wziomć" - ja na to - na jakiego chuja? Żyje w (pozornie) wolnym kraju i mam prawo do takiej a nie innej decyzji. Chcę z kimś mieszkać, wychowywać dzieci, robić omlety i głaskać kota ale ślub, czyli jeden z sakramentów katolickiej zarazy nie jest mi do niczego potrzebny.



Nikt nie zmusza do ślubu kościelnego. Wszystkie te problemy można zlikwidować poprzez wzięcie ślubu cywilnego.

"Nie chcę brać ślubu (kościelnego, świeckiego) bo to formalizuje związek.
Chcę jednak ustawy o związku partnerskim bo to formalizuje związek"

Lewacka Logika - poziom hard
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie