18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
Avatar
Grzesiek210 2015-02-16, 15:42 81
Większość użytkowników tego portalu wtedy właśnie się urodziło więc co oni mogą pamiętać...
Zgłoś
Avatar
~Angel 2015-02-16, 15:51 43
Lata 1999-2000 to były początki chłamu i badziewia oraz wysypu sezonowych gwiazdeczek pokroju Britney w muzyce.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2015-02-16, 16:05 1
@Angel
niby tak, ale prawda jest taka że sezonowe gwiazdki istniały zawsze, zwyczajnie rozpowszechnienie internetu i różnego rodzaju jutubów spowodowało że są one szerzej rozpowszechniane
a co do chłamu to się zgodzę
Zgłoś
Avatar
rai87 2015-02-16, 16:45 36
Angel napisał/a:

Lata 1999-2000 to były początki chłamu i badziewia oraz wysypu sezonowych gwiazdeczek pokroju Britney w muzyce.



Britney Jean Spears - lata aktywności od 1992 do dziś. Nie trafiłeś z datą. A jeśli bycie na scenie przez 23 lata to sezonowość no to nie wiem co robiła np Nirvana przez 7 lat. Ogarnij
Zgłoś
Avatar
~Angel 2015-02-16, 18:24 28
Wypłynęła w 1998 roku bo wiedziała komu gałę w branży opierdalać. Świat o niej usłyszał dopiero gdy postanowiono wylansować gwiazdeczki z Klubu Myszki Mickey wraz z Timberlake i Aguilerą. To nie są "artyści", którzy karierę zawdzięczają swojemu talentowi muzycznemu, pomysłowi ale to były maszynki do omamiania nastolatek bo gdzieś tam były rozpoznawalne w USA.
Zarabiały grube miliony $ ale ich kariery na scenie trwają krótko a potem stają się wielkimi ekspertami w kolejnych telewizyjnych papkach typu Idol które służą do wyławiania kolejnych gwiazdeczek na których zarobi się kolejne miliony $.

Na tej samej zasadzie w Polsce robiono karierę - dzieci aktorów, prezenterów, pracowników tv były wciskane gdzie się da od 5-10-15, teleranek, Tik-Tak itp a teraz serialowe gwiazdeczki, celebryci sztucznie wylansowani.

Internet zabił prawdziwą muzykę (nie tylko muzykę) - teraz wszystko można sztucznie wypromować, pozycjonować, mając pieniądze nie trudno stać się "celebrytą", gwiazdą tv, specem od wszystkiego a nawet politykiem. Mało gdzie liczy się talent i umiejętności bo wszystko można zmienić komputerowo, koncerty z playbacku gdzie ważniejszą rolę odgrywają efekty niż prawdziwy głos.

Na temat Nirvany nie ma co się wypowiadać bo 95% ludzi stało się wielkimi fanami dopiero po śmierci Kurta bo się to stało modne.
Gdyby się nie zajebał to do dzisiaj Nirvana nie osiągnęłaby takiego sukcesu na świecie.

Te wszystkie gwiazdy kreowane przez MTV czy VIVA w tych latach to w większości krótkie kariery. Często 2 /3 piosenkowe (czasem dłużej) a potem umierają naturalną śmiercią lub próbuje się ich reanimować wydając perfumy, kolekcje ubrań itp. Ich twórczości nikt nie nazwie ponadczasowej jak Led Zeppelin czy The Beatles a za kolejne kilka lat świat o nich zapomni.

Pewnie za 15 lat jak zrobią odcinek "Tego Się Słuchało w 2015" dzisiejsza młodzież będzie mówiła: dzisiejsza muzyka to gówno nie to było kiedyś jak miałem te naście lat.
Zgłoś
Avatar
pemyk 2015-02-16, 19:24 10
Obejrzałem, łezka się w oku zakręciła i cóż tu dużo mówić, takiej muzyki się już nie robi.
Zgłoś
Avatar
Erni90 2015-02-16, 19:29
fajnie jest powspominać lata 90
Zgłoś
Avatar
sard 2015-02-16, 20:13 7
Brytfanka jeszcze wyglądała wtedy na tyle dobrze, że nie jeden przelizałby jej sralnie i chciał by mu wyćlamkała siurlaka.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2015-02-16, 20:36 9
Angel napisał/a:

Lata 1999-2000 to były początki chłamu i badziewia oraz wysypu sezonowych gwiazdeczek pokroju Britney w muzyce.


Chuj mnie obchodzi, że słuchasz metalu czy czego tam, a video warte przypomnienia
Zgłoś
Avatar
k................m 2015-02-16, 20:36 5
Dzięki za przypomnienie o tym, że jestem aż tak stary.

No nie słuchało, to raczej o tym, co leciało w każdej stacji radiowej czy tam było promowane w mediach.
Zgłoś
Avatar
Poli75D 2015-02-16, 20:39 1
wszystko fajnie, tylko gdzie tu czarny humor?
Zgłoś
Avatar
Nerd 2015-02-16, 20:41 3
Gówno prawda z tym nowym tysiącleciem... Nowe tysiąclecie zaczęło się rok później...
Zgłoś
Avatar
Hereticus 2015-02-16, 20:41
To było przecież wrzucone pare stron temu...
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2015-02-16, 20:47 16
Młoda Britney była kiedyś zajebistą suką
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie