18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Teksty rudego
kszysztoff • 2012-11-19, 20:09
Pewnie większość z was zna lidera Megadeth, Dave Mustaine'a.Oprócz tego, że facet jest genialnym muzykiem, to jego teksty są po prostu genialne.Sadystyczne, chamskie, cyniczne.Oto kilka z wielu jego genialnych wstawek:

-------------------------

Mustaine do dziewczyny na widowni pokazującej cycki:

"Nie przejmuj się jak podlejesz wodą, to urosną"

-------------------------

(Podczas 1987 Albany, NY show, Mustaine rozmawiał o trasie koncertowej, kiedy zobaczył, że jakiś gość zastraszał słownie faceta z ochrony)

"Hey. Ty. Dupku. Chodź tu. Dlaczego nie pokażesz nam swojego dużego fiuta, jeśli myślisz, że możesz opierdalać mojego kolesia z ochrony. Osobiście skopię Ci dupsko. Wepchnę Ci moją gitarę tak głęboko w dupę, że będę ją stroił w twojej gębie. No chodź dupku, chcesz umrzeć? Nie zadzieraj z ludźmi z tego show, albo zginiesz."

-------------------------

(Woodstock '99 przed graniem Crush 'Em)
"Yeah. Niezły strzał. Rzucasz tak dobrze, jak Twoja matka ssie."

Q: Powiedz mi co sądzisz o Glam Rocku?
DM: "...Zawsze myślałem, że GLAM to rozwinięcie skrótu Gay L.A. Music"

-------------------------

"Nasza ostatnia płyta [Countdown to Extinction] była chyba tak idealna, jak można sobie wyobrazić. Jednak kiedy zorientowałem się, że myję każdy włosek na jajach z osobna, zdałem sobie sprawę, że robię się chyba trochę za bardzo czepialski."

-------------------------

(odpowiedź na pytanie o hotele na trasie) "Kiedyś, pamiętam, leżałem na łóżku obok śpiącej żony. Odwróciłem się, wyciągnąłem fiuta i zacząłem lać na podłogę. Żona się obudziła i myślała, że jaram crack, bo odgłosy są bardzo podobne. No i nawrzeszczała na mnie, że jestem ćpunem, a tylko lałem na podłogę."

-------------------------

(o ćpaniu)
"To jest jak bzykanie się z gorylem. Nie skończysz, dopóki goryl nie skończy"

-------------------------

"Bez względu na to jak piękna jest dziewczyna, wciąż sra" to jeden z lepszych.

-------------------------

No i najlepszy jego tekst, który zmiata wszystkie inne

Wypowiedź Dave'a z lat 80. o Kerrym Kingu:

"...nosi te kosmiczne śmieci na rękach i inne gówno.Ten jebany jeżozwierz podszedł do mnie kiedyś i zadrapał mi ramię.Kopnąłem go prosto w dupę!"

I jeszcze youtubow'y klasyk czyli dave lazer speach!

Angielski wymagany.



Nie gadać, że wkleiłem żywcem z jołmonstera czy innego gówna, sam szukałem po forach i stronkach tych tekstów.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-11-20, 2:29 1
Szkoda, że Mustaine nie był taki twardy jak trzeba było płakać i użalać się, że go wyjebali z Metallicy...
Dave stworzył fajną kapelę i jest utalentowanym gitarzystą, ale jeżeli patrzeć na osobowość to kolor włosów zdradza wszystko - zgrywająca cwaniaka cipka, która płacze bo wszyscy się na niego uwzięli...
Zgłoś
Avatar
pyto 2012-11-20, 2:32 2
kiedys sluchalem metalu, ale teraz wole smooth jazz

pozwala mi przezyc w naszym kraju bez nerwicy
Zgłoś
Avatar
sedroo 2012-11-20, 11:27
żadna nowość... brudas który myśli że jest jakimś mistrzem w słownym dopierdalaniu..
Zgłoś
Avatar
EveryDayMosh 2012-11-20, 11:42
1. Szkoda że nie był taki błyskotliwy jak w niego kamieniami rzucali na Chorwacji.

2. @Shoqn - Metale to brać ale tylko jak należysz do odpowiedniej grupy gatunkowej. Wystarczy wejść na kilka forów koncertowych na Last.fm aby zobaczyć jak się wyzywają że "Te chuje grają przed moim ulubionym zespołem" lub dla drugiej strony "Mój ulubiony zespół gra z tymi chujami".
Zgłoś
Avatar
b................e 2012-11-20, 12:24
Ot kolejny pyszałek, który mdleje na widok odrywanego paznokcia.
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-11-20, 13:18 3
@EveryDayMosh Masz rację, w necie są kłótnie, ale właśnie ja staram się tego nie czytać. To co się dzieje w necie przekracza to co się dzieje w normalnych ludzkich relacjach. Zazwyczaj takie śmierdzące pyskate kozaki jakie siedzą na forach, w normalnym życiu nie prowokują żadnych waśni, więc wyżywają się w sieci. Najbardziej lubię gości, takich ot normalnych, którzy w istocie nie noszą się ze swoim metalem, po prostu go słuchają. Ci, którzy się pieklą zwykle są bardzo młodą widownią - wiek 11-17 lat. Sam jestem fanem Iron Maiden, a zacząłem ich słuchać, kiedy grał z nimi Blaze [sam jeszcze wybitnie stary nie jestem], dlatego mam sentyment do tych dwóch płyt, a potem pamiętam, że były ploty o ich rozpadzie. I nagle w 99 wraca Bruce, nagrywają album Brave New World, który swoją zajebistością dorównuje, a może i przewyższa stare albumy. Noszz kurwa znam każdą sekundę każdego kawałka, zakatowałem na śmierć każdą płytę zresztą. I o to chodzi, Ci którzy niedawno stali się "fanami" ściągają dyskografię i przesłuchają kilka kawałków, przy czym najczęściej sprawdzą, czy to te popularne i tyle im starczy, wrzucą 7-8 utworów na playlisty i zaczynają terroryzować otoczenie "swoją" muzyką
Z tego powodu zwykle nie przywiązuje wagi do tych, którzy kłócą się z kimś o muzykę, to zwykle oni nie są prawdziwymi fanami muzyki. Jak dla mnie ktoś sobie może słuchać nawet Biebera, jeśli sprawia mu to przyjemność, to super, nie rozumiem atakowania tego muzyka i jego fanów, tylko jacyś mega frustraci skupiają się na obrażaniu i dowalaniu innym, niż wspieraniu własnych.
Zgłoś
Avatar
sinjids 2012-11-20, 14:02
Szoqn,
To nie zmienia faktu, że metale wyglądają niechlujnie. Niektórych trudno odróżnić od meneli, bo przeważnie są nieogoleni, mają potargane długie włosy i znoszony ciuch.
Dlatego trudno się dziwić jakie ludzie mają zdanie o członkach tej subkultury.
Zgłoś
Avatar
kszysztoff 2012-11-20, 14:10 1
Szoqn, bardzo dobrze mówisz, sam słucham metalu, akurat Megadeth i naprawdę denerwują mnie osoby, które znają Symphony Of Destruction, A Tout Le Monda i zaczynają być "tró" fanami, kupują sobie koszulki itd. Ja znam całą dyskografię, wchodzę na fora, czytam o tym zespole, interesuje się, a jak widzę np. fana Metalliki co zna MoPa i Nothing Else Matters, nie wie kto to chociażby Cliff Burton albo Mustaine i uważają się za super fanów Mety.Jeżeli ktoś słucha tego gatunku to niech się nim trochę zainteresuje, a nie zapytasz gościa z koszulką, co teraz gimby lubią?Metallicę czy Maidenów bo już nie ogarniam.No w każdym razie zapytasz się takiego o dyskografię ten milczy, o skład też nic nie powie, bo słucha dla szpanu czyli jest pozerem.

A co do tekstów-mi się spodobały, Dave jest dupkiem i tzw. dużym dzieckiem (obraża się, zmienia zdanie ciągle itd.) ale uwierzcie jego sposób mówienia i swego rodzaju komiczny wygląd powodują, że te teksty mnie śmieszą.Jak by mi ktoś to powiedział o tak sobie to być może też bym się nie śmiał, bo teksty nie są jakieś wyrafinowane...ale w pewien sposób potęgują jego chamskość i mendowatość czyli to w czym oprócz grania na gitarze jest najlepszy
Zgłoś
Avatar
M................d 2012-11-20, 15:16 1
Śmieszny gość
Szoqn napisał/a:

@morbidgod Myślisz, że kogoś sprowokujesz?

, po czym napierdala litanie o swoim ciężkim dzieciństwie. Chłopie idź na psychoterapie to może ci jeszcze pomogą!
Zgłoś
Avatar
Malix 2012-11-20, 15:30 1
@up: Ciebie niestety nie da się już uratować :<
Zgłoś
Avatar
JemCiKota 2012-11-20, 15:53
Za Megadeth zawsze piwo, a za Trusta drugie jakby się dało, mam sentyment do tej piosenki.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-11-20, 16:09
że tak zażartuje: za rudego zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
Cirion 2012-11-20, 16:15
Niezależnie ile będzie miał dobrych tekstów, jak świetnych kawałków nie nagra, jak wiele płyt nie sprzeda to ZAWSZE będzie "tym rudym kolesiem którego wyjebali z Metallici" ;P
Zgłoś
Avatar
MUSTAINE 2012-11-20, 16:57
Cirion napisał/a:

Niezależnie ile będzie miał dobrych tekstów, jak świetnych kawałków nie nagra, jak wiele płyt nie sprzeda to ZAWSZE będzie "tym rudym kolesiem którego wyjebali z Metallici" ;P



Co Ty pierdolisz?
Zgłoś
Avatar
fifus92 2012-11-20, 18:17
MUSTAINE napisał/a:



Co Ty pierdolisz?



Chyba chcial powiedziec ze Metallica to Ci ktorzy wniesli w chuj duzo do thrash metalu bo dzieki nim powstal Megadeth ^^
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie