18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Teksty rudego
kszysztoff • 2012-11-19, 20:09
Pewnie większość z was zna lidera Megadeth, Dave Mustaine'a.Oprócz tego, że facet jest genialnym muzykiem, to jego teksty są po prostu genialne.Sadystyczne, chamskie, cyniczne.Oto kilka z wielu jego genialnych wstawek:

-------------------------

Mustaine do dziewczyny na widowni pokazującej cycki:

"Nie przejmuj się jak podlejesz wodą, to urosną"

-------------------------

(Podczas 1987 Albany, NY show, Mustaine rozmawiał o trasie koncertowej, kiedy zobaczył, że jakiś gość zastraszał słownie faceta z ochrony)

"Hey. Ty. Dupku. Chodź tu. Dlaczego nie pokażesz nam swojego dużego fiuta, jeśli myślisz, że możesz opierdalać mojego kolesia z ochrony. Osobiście skopię Ci dupsko. Wepchnę Ci moją gitarę tak głęboko w dupę, że będę ją stroił w twojej gębie. No chodź dupku, chcesz umrzeć? Nie zadzieraj z ludźmi z tego show, albo zginiesz."

-------------------------

(Woodstock '99 przed graniem Crush 'Em)
"Yeah. Niezły strzał. Rzucasz tak dobrze, jak Twoja matka ssie."

Q: Powiedz mi co sądzisz o Glam Rocku?
DM: "...Zawsze myślałem, że GLAM to rozwinięcie skrótu Gay L.A. Music"

-------------------------

"Nasza ostatnia płyta [Countdown to Extinction] była chyba tak idealna, jak można sobie wyobrazić. Jednak kiedy zorientowałem się, że myję każdy włosek na jajach z osobna, zdałem sobie sprawę, że robię się chyba trochę za bardzo czepialski."

-------------------------

(odpowiedź na pytanie o hotele na trasie) "Kiedyś, pamiętam, leżałem na łóżku obok śpiącej żony. Odwróciłem się, wyciągnąłem fiuta i zacząłem lać na podłogę. Żona się obudziła i myślała, że jaram crack, bo odgłosy są bardzo podobne. No i nawrzeszczała na mnie, że jestem ćpunem, a tylko lałem na podłogę."

-------------------------

(o ćpaniu)
"To jest jak bzykanie się z gorylem. Nie skończysz, dopóki goryl nie skończy"

-------------------------

"Bez względu na to jak piękna jest dziewczyna, wciąż sra" to jeden z lepszych.

-------------------------

No i najlepszy jego tekst, który zmiata wszystkie inne

Wypowiedź Dave'a z lat 80. o Kerrym Kingu:

"...nosi te kosmiczne śmieci na rękach i inne gówno.Ten jebany jeżozwierz podszedł do mnie kiedyś i zadrapał mi ramię.Kopnąłem go prosto w dupę!"

I jeszcze youtubow'y klasyk czyli dave lazer speach!

Angielski wymagany.



Nie gadać, że wkleiłem żywcem z jołmonstera czy innego gówna, sam szukałem po forach i stronkach tych tekstów.
Zgłoś
Avatar
Swirussss 2012-11-19, 20:11 7
zielona góra 2009:
wiecie co z nim zrobić
Zgłoś
Avatar
pisage 2012-11-19, 20:34 46
@AbesM
nie mieszaj gówna z perfumerią
Zgłoś
Avatar
M................d 2012-11-19, 21:52 14
Znowu jakiś brudas. Zetnijta włosy baby.
Zgłoś
Avatar
gandzik 2012-11-20, 1:16
tak o nim mówisz bo jest rudy?
Zgłoś
Avatar
Nieto 2012-11-20, 1:23
za młodego się takie teksty o podlewniu cycków rzucało do dziewczyn
brow
Zgłoś
Avatar
G................x 2012-11-20, 1:31 1
no "fhuj" genialne są te jego teksty...
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-11-20, 1:34 69
@morbidgod Myślisz, że kogoś sprowokujesz? Ludzie słuchający metalu żyją w takiej niszy, że mają wyjebane na tak żałosne drwiny. Przeżyj kurwa podstawówkę,[gimnazjum] i liceum w dużym osiedlowym mieście słuchając metalu i będąc metalem. Stajesz się kurwa nieśmiertelny, wyrabiasz sobie sarkazm na poziomie o jakim nie śniłeś. Samemu nie nosiłem długich [aż tak ] włosów i glanów, ale i tak byłem zaliczany do grona "brudasów". Całe życie stykam się z takimi ludźmi i nie zauważyłem, by któryś z nich nie dbał o higienę. Ubranie to inna sprawa, niektórzy są w chuj biedni, jak coś im się przeciera, czy rysuje, to mają to w dupie. To ludzie sentymentalni: "W tej koszulce byłem na pierwszym koncercie Iron Maiden w Polsce" i za chuja jej nie wyrzucą, choćby im brzuch spod niej wystawał Najważniejszą cechą ludzi słuchających metalu [tak naprawdę, nie dla szpanu] jest to, że są bracią. My nie kłócimy się nie jedziemy po sobie. Fan Megadeathu równie dobrze jest fanem Slayera, jak pójdziesz w koszulce Anthraxu na koncert Metallici to Ci nikt nie wpierdoli. Jadąc na trasę poznasz super ludzi i zaznasz gościny, każdy jest dla Ciebie otwarty. Zdarzają się wyjątki. Co do tekstów z tematu - są głupie :d
Zgłoś
Avatar
lakiluk1 2012-11-20, 1:38 1
Ostatnio byłem w szpitalu - złamana ręka - był tam taki rudy małolat który się ciągle na mnie wkurwiająco gapił. Pomyślałem sobie tak: "ja przez złamaną ręke mam przejebane przez chwile a on niestety całe życie"
Zgłoś
Avatar
Gary Muwaut 2012-11-20, 1:43
ruda kurwa... nigdy tego frajera nie lubiłem, a teksty chujowe jak jego muzyka
Zgłoś
Avatar
Airbourne 2012-11-20, 1:47 2
Mustaine to jest pierdolnięty.

Stworzył zajebistą kapelę a dalej płacze i lamentuje za Metallicą. Do tego się wozi się swoim katolicyzmem.

@up

Metale to subkultura jak każda inna i debili też nie brakuje. Tak na serio najbardziej normalni ludzie z tego kręgu, to Ci którzy słuchają metalu i wożą się na koncerty ale z tru mają nie wiele wspólnego. Ale to tylko moje subiektywne zdanie na bazie własnych doświadczeń.
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2012-11-20, 1:48 4
Te teksty są naprawdę wyjątkowo słabe... i nie, nie piszę tak dlatego, że nie lubię metalu, bo ja KOCHAM metal, ale trzeba być obiektywnym... te teksty, to dno.
Zgłoś
Avatar
PushTheTempo91 2012-11-20, 1:57
Żałosny temat jak skurwysyn.
Szoqn fajnie, że przyznałeś się do tego jak jebali cie w szkole HAHHA szydze z takich pionków, którzy byli pierdolonym popychadłem przez całe życie.
Zgłoś
Avatar
sacramento69 2012-11-20, 2:06
Gówniane teksty, racja. Słabiutko to dobrałeś, koleżko. A Rudy ma dużo więcej dobrych tekstów. Dziwnym zbiegiem okoliczności, akurat wszystkie te teksty były w jednym artykule na JoeMonster :O

@PushTheTempo91
Po takiej wypowiedzi można wnioskować (niebezpodstawnie), że to właśnie Ty jesteś jednym z pionków karmiącym się jakimś gównem dla mas Nawiasem- '91 to rok urodzenia, tak?
Zgłoś
Avatar
dziarski 2012-11-20, 2:07 4
nie no wkurwiłem się na tę jego żonę, drze japę bez zastanowienia że koleś jest ćpunem jak on tylko lał na podłogę, kurwa no trochę szacunku, mogłaby chociaż wpierw sprawdzić co robi...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie