18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Teksty rudego
kszysztoff • 2012-11-19, 20:09
Pewnie większość z was zna lidera Megadeth, Dave Mustaine'a.Oprócz tego, że facet jest genialnym muzykiem, to jego teksty są po prostu genialne.Sadystyczne, chamskie, cyniczne.Oto kilka z wielu jego genialnych wstawek:

-------------------------

Mustaine do dziewczyny na widowni pokazującej cycki:

"Nie przejmuj się jak podlejesz wodą, to urosną"

-------------------------

(Podczas 1987 Albany, NY show, Mustaine rozmawiał o trasie koncertowej, kiedy zobaczył, że jakiś gość zastraszał słownie faceta z ochrony)

"Hey. Ty. Dupku. Chodź tu. Dlaczego nie pokażesz nam swojego dużego fiuta, jeśli myślisz, że możesz opierdalać mojego kolesia z ochrony. Osobiście skopię Ci dupsko. Wepchnę Ci moją gitarę tak głęboko w dupę, że będę ją stroił w twojej gębie. No chodź dupku, chcesz umrzeć? Nie zadzieraj z ludźmi z tego show, albo zginiesz."

-------------------------

(Woodstock '99 przed graniem Crush 'Em)
"Yeah. Niezły strzał. Rzucasz tak dobrze, jak Twoja matka ssie."

Q: Powiedz mi co sądzisz o Glam Rocku?
DM: "...Zawsze myślałem, że GLAM to rozwinięcie skrótu Gay L.A. Music"

-------------------------

"Nasza ostatnia płyta [Countdown to Extinction] była chyba tak idealna, jak można sobie wyobrazić. Jednak kiedy zorientowałem się, że myję każdy włosek na jajach z osobna, zdałem sobie sprawę, że robię się chyba trochę za bardzo czepialski."

-------------------------

(odpowiedź na pytanie o hotele na trasie) "Kiedyś, pamiętam, leżałem na łóżku obok śpiącej żony. Odwróciłem się, wyciągnąłem fiuta i zacząłem lać na podłogę. Żona się obudziła i myślała, że jaram crack, bo odgłosy są bardzo podobne. No i nawrzeszczała na mnie, że jestem ćpunem, a tylko lałem na podłogę."

-------------------------

(o ćpaniu)
"To jest jak bzykanie się z gorylem. Nie skończysz, dopóki goryl nie skończy"

-------------------------

"Bez względu na to jak piękna jest dziewczyna, wciąż sra" to jeden z lepszych.

-------------------------

No i najlepszy jego tekst, który zmiata wszystkie inne

Wypowiedź Dave'a z lat 80. o Kerrym Kingu:

"...nosi te kosmiczne śmieci na rękach i inne gówno.Ten jebany jeżozwierz podszedł do mnie kiedyś i zadrapał mi ramię.Kopnąłem go prosto w dupę!"

I jeszcze youtubow'y klasyk czyli dave lazer speach!

Angielski wymagany.



Nie gadać, że wkleiłem żywcem z jołmonstera czy innego gówna, sam szukałem po forach i stronkach tych tekstów.
Zgłoś
Avatar
Cirion 2012-11-20, 19:51
@MUSTAINE

No przykro mi, ale Meta jest dużo bardziej popularniejsza od Megadeth... nie mówię, czy to dobrze czy źle, tak po prostu jest. I wyprzedzając wyświechtany argument o majntrimowości Mety: Ulricha chuj obchodzi kto kupuje jego płyty, byle się pieniążki zgadzały
Zgłoś
Avatar
kszysztoff 2012-11-20, 20:43
Cytat:

@MUSTAINE

No przykro mi, ale Meta jest dużo bardziej popularniejsza od Megadeth... nie mówię, czy to dobrze czy źle, tak po prostu jest. I wyprzedzając wyświechtany argument o majntrimowości Mety: Ulricha ch*j obchodzi kto kupuje jego płyty, byle się pieniążki zgadzały



Święta racja, ale to nie popularność wyznacza zajebistość
Zgłoś
Avatar
Madafaka69 2012-11-20, 21:11
Dużo bardziej popularniejsza...ja pierdolę, jebany analfabeta. Naucz się stopniować bambaryło.

Megadeth jest spoko, Mustaine też, ale Kerry King jest mistrzem i to on miał rację mówiąc że Mustaine jest największą cipką w branży. Co nie zmienia faktu, żeMegadeth Metallicę bije na głowę.
Zgłoś
Avatar
kszysztoff 2012-11-20, 23:01
Ale fakt faktem, Mustaine ładnie go pojechał z tym jeżozwierzem
Zgłoś
Avatar
adagioo 2012-11-23, 17:31
szczerze to śmieszy mnie to, że większość ludzi udzielających się na forach i określających się mianem metali, myślą, że są przez to jacyś fajniejsi. Jakby to tylko kurwa oni słuchali muzyki innego niż ta, którą puszczają na mtv czy innej vivie... Ludzie zacznijcie coś robić w życiu co rzeczywiście będzie powodem do dumy a nie pierdolicie głupoty i myślicie, że komuś zaimponuje wasz gust muzyczny
Zgłoś
Avatar
kszysztoff 2012-11-26, 15:45
Cytat:

szczerze to śmieszy mnie to, że większość ludzi udzielających się na forach i określających się mianem metali, myślą, że są przez to jacyś fajniejsi. Jakby to tylko k***a oni słuchali muzyki innego niż ta, którą puszczają na mtv czy innej vivie... Ludzie zacznijcie coś robić w życiu co rzeczywiście będzie powodem do dumy a nie pie**olicie głupoty i myślicie, że komuś zaimponuje wasz gust muzyczny



Powiedz mi, kolego szanowny, czy ktoś tu jedzie na inne gatunki?
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-08-02, 13:48
taka spina ze temat do dupy a jednak +30 komentów jest. Piwko za dyskusje w komentach
Zgłoś