18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Telefon do mamy
slimocb • 2012-11-07, 0:21


Gość dzwoni z telefonu kolegi, poskarżyć się mamie na nauczycielkę i księdza. Nie wie, że w telefonie jest włączone nagrywanie .. Materiał znajomego znajomego
Zgłoś
Avatar
MethOd 2012-11-07, 20:25
szer.Lucjan napisał/a:

Jeśli to prawda.... to Ci ludzie którzy wychowali te wypierdki powinni mieć wykonany wyrok śmierci razem ze swoimi "pociechami"



Jaki rozsądny rodzić tak rozpieszcza swoje dziecko, kurwa ja mam 32 lata, mam córkę która ma 8 lat, ale jak z jej ust coś takiego bym usłyszał to wpierdol obligatoryjny, jak ja obrywałem kiedyś za każde moje podobne zachowanie.

A tak przy okazji analizując głos "synalka" który dzwoni do mamusi, to jest totalną gimbusiarską ciotą, i powinien mu ktoś wpierdolić, pewnie matka puściła kantem tatusia , i teraz daje dupy na lewo i prawo, a synek się rozbrykał. Zajebałbym.....

kulwasarpana napisał/a:

Pomijając ten wulgarny język, za samo słowo "rozkazuję Ci" do matki, albo ojca, w jego wieku dostałabym w twarz tak, że do końca życia pamiętałabym za co, co to szacunek i jak się odzywać do rodziców.
Raz tak oberwałam, za pyskowanie. I jestem im wdzięczna za wychowanie.



A lat masz aż 15 i jesteś dorosła
Zgłoś
Avatar
Simply 2012-11-07, 21:15
Kurwa, on brzmi jak Misiek Koterski
Zgłoś
Avatar
dafy1917 2012-11-07, 21:16
Chyba chciał płakać.
A tak wogóle to trochę mi to się wydaje dziwne że syn dzwoni do matki i zaczyna jej wyklinać :O
Zgłoś
Avatar
djpaczu94 2012-11-07, 21:22
Ja nie wiem o co wy się spinacie, koleś z gadki jakiś jest drętwy, przypuszczam że ma problemy, ma dobry kontakt z matką, to że bluzgał tzn że sytuacja była b napięta, nie wiem ile ma lat, ogólnie to nie ma aż tak źle, ale owszem, palenie to zło
Zgłoś
Avatar
c................7 2012-11-07, 21:25
Pewnie jest rudy...
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2012-11-07, 21:28 1
@kulwasarpana, współczuję ci starych, skoro byli zdolni przyjebać ci w ryj za cokolwiek.
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-11-07, 22:03
Jak ja byłem mały i odwaliłem jakąs chorą akcje to dostałem pasiorem przez dupsko i był spokój, teraz będą pierdolić ludzie o bezstresowym wychowaniu dzieci... chuj w dupe! Szmate w umywalce zamoczyć i lać po mordzie ile wlezie jak coś takiego odwali.
Zgłoś
Avatar
Mocho 2012-11-07, 22:35
Mówią o gimbusiarni, a sami jak gimbaza ekscytują się fejkiem. Możliwe, że nawet zrobionym przez słynnego Miśka Koterskiego. Byłoby w jego stylu, jest jego głos. Nawet pasowałoby do jego postaci z Dnia Świra.
Zgłoś
Avatar
panpalec 2012-11-07, 23:12
Grillowany napisał/a:

" Co do fajek - nie rozumiem ludzi, którzy palą ten syf (nigdy nie paliłem, zaznaczam). Może na początku był to strach przed rodzicami, że to, że tamto, że jakiś opierdol. W domu wszyscy palili odkąd pamiętam, więc stwierdziłem, że mi to gówno nie jest potrzebne do życia i chyba dzisiaj wychodzę na tym najlepiej - zdrowotnie i finansowo"

mądre słowa PIONA dla Ciebie
Zgłoś
Avatar
and.RE 2012-11-07, 23:45
Jeszcze się k...wa rozpłacz pizdusiu.
Zgłoś
Avatar
xblazex 2012-11-08, 2:27
Moreq napisał/a:

Naprawdę zajebisty kontakt matki z dzieckiem


może jestem inny ale dla mnie to brak kultury do matki
Zgłoś
Avatar
marcinek6000 2012-11-08, 8:12
Strachniś boi się spotkania oko w oko, to woli zadzwonić, a i tak głos mu się trzęsie jakby sie zaraz miał popłakać. Chyba, że to zwykły pedał i już taki głos ma.
Zgłoś
Avatar
ramze_s_666 2012-11-08, 8:16
Ach wspomnienia wracają
Zgłoś
Avatar
Tilon 2012-11-08, 11:40
Moreq napisał/a:

Taka matka to skarb.. chodź pewnie większość nie zrozumie.
Naprawdę zajebisty kontakt matki z dzieckiem i mówię tu poważnie.
Kto z was w jego wieku mógłby tak zadzwonić do mamy i powiedzieć, zjebałem to to to i to?

Ja to zawsze się czaiłem i nie mówiłem ani o wywiadówkach, ani o o zagrożeniach żeby lipy nie było.


chuja nie a dobry kontakt z matką... rozpieszczone szczenie i patologia
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2012-11-09, 11:31
głos i gadka cos jak Sylwek syn Adasia Miauczyńskiego z dzien swira. tragedia, bo to nie film tylko rzeczywistosc.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie