18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Telefon od szefa
jarasn • 2013-04-28, 18:37
Dzisiaj kierownik zebrał nas wszystkich i dzwonił na ze swojej komórki na nasze. Uważnie wsłuchiwał się w dzwonki jakie mamy ustawione gdy On dzwoni.

...Premii w tym kwartale nie będzie...
Zgłoś
Avatar
a................0 2013-04-28, 18:44 12
pewnie to ktoś miał - może

Ps. kurwa otagowałeś ten temat w takiej ilości jak ilość pcheł na ciapatym wacku , od chuja tego jest, na co tyle tego powiedz Ty mi ?
Zgłoś
Avatar
Davis93 2013-04-28, 20:08 13
Zgłoś
Avatar
dr_evil 2013-04-28, 20:20 1
Dobrze ze nie mam szefa ale jakbym miał to bym sobie ustawił coś takiego

Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-04-28, 21:01 3
aspire3690 napisał/a:

pewnie to ktoś miał - może

Ps. kurwa otagowałeś ten temat w takiej ilości jak ilość pcheł na ciapatym wacku , od chuja tego jest, na co tyle tego powiedz Ty mi ?



Żeby żadna pizda nie napisała "szukałem po tagach i nie znalazłem"
Zgłoś
Avatar
raper900 2013-04-28, 22:23 5
jarasn napisał/a:

Dzisiaj kierownik zebrał nas wszystkich i dzwonił na ze swojej komórki na nasze. Uważnie wsłuchiwał się w dzwonki jakie mamy ustawione gdy On dzwoni.


Z jakiego kurwa mać powodu piszecie zaimki osobowe wielkimi literami? Jak kurwa w niemieckim. Czyżby germanizacja zapierdalała wielkimi krokami?
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-04-28, 22:57 2
raper900 napisał/a:


Z jakiego kurwa mać powodu piszecie zaimki osobowe wielkimi literami? Jak kurwa w niemieckim. Czyżby germanizacja zapierdalała wielkimi krokami?



Boi się, że szef to przeczyta. Jakby napisał z małej, to by go wypierdolił z roboty.
Zgłoś
Avatar
k2leito 2013-04-28, 23:17
Też bym się wkurwił jakby ktoś na mnie ustawił sobie Biebera... nie dziw się szefowi, szef też człowiek!
Zgłoś
Avatar
Steven 2013-04-28, 23:22
Szefowie, kierownicy, się kurwa szlachta znalazła. Albo się z kimś współpracuje albo jest "chuj wie" o co chodzi. Dziwne podejście mają nasi pracownicy korporacyjni czy też z małych przedsiębiorstw. Traktują gościa, który kieruje zespołem, grupą ludzi jak Boga, albo prezydenta, dyktatora małego afrykańskiego państewka.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-04-28, 23:53
@up, no przecież kierownik jakiejś grupy to jest taki wódz plemienia czarnuchów...
Zgłoś
Avatar
zly_czlowiek 2013-04-29, 13:57 2
raper900 napisał/a:


Z jakiego kurwa mać powodu piszecie zaimki osobowe wielkimi literami? Jak kurwa w niemieckim. Czyżby germanizacja zapierdalała wielkimi krokami?



Przecież w j. niemieckim nie pisze się zaimków osobowych (w tym wypadku "er") wielkimi literami. Jedynie rzeczowniki pospolite.
Zgłoś
Avatar
raper900 2013-04-29, 16:04 1
zly_czlowiek napisał/a:



Przecież w j. niemieckim nie pisze się zaimków osobowych (w tym wypadku "er") wielkimi literami. Jedynie rzeczowniki pospolite.


Faktycznie, dawno już nie miałem styczności z tym językiem. Dzięki za kulturalne zwrócenie uwagi.
Zgłoś