18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Teleturniej z trójką dzieci
~Velture • 2019-10-15, 22:32
Rasistowska telewizja pokazuje małą aryjską rasistkę ruchającą na wizji młodego Afroamerykanina.

( swoją droga kiedy on miał problem z ułożeniem pytania to ona wiedziała nawet jakiego czasu użyć )

Zgłoś
Avatar
Miles87 2019-10-16, 0:17 22
U mnie w szkole byli ludzie, którzy na geografii twierdzili, że Madagaskar to wyspa na Bałtyku albo stany zjednoczone pokazywali w europie. Z matematyki liczenie do 10 to był max co opanowali a reszta przedmiotów to Sci-Fi. Teraz większość z nich walczy o wolną Polskę ze znaczkiem ONR-u w okolicach pizdy (tak tam ludzie nie mają jaj) i boją się wyimaginowanych problemów globalizacji, których nie rozumieją i powtarzają co usłyszeli.
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2019-10-16, 0:36 13
Miles87 napisał/a:

U mnie w szkole byli ludzie, którzy na geografii twierdzili, że Madagaskar to wyspa na Bałtyku albo stany zjednoczone pokazywali w europie. Z matematyki liczenie do 10 to był max co opanowali a reszta przedmiotów to Sci-Fi. Teraz większość z nich walczy o wolną Polskę ze znaczkiem ONR-u w okolicach pizdy (tak tam ludzie nie mają jaj) i boją się wyimaginowanych problemów globalizacji, których nie rozumieją i powtarzają co usłyszeli.



co to była za szkoła?
Zgłoś
Avatar
LuzaQ 2019-10-16, 0:59 1
a co jesli sadistic jest tak samo ustawiony jak telewizja ?
drugie pytanie co jesli reptilianie nie istnieją ?
trzecie pytanie co jesli nie ma po co pytac co
Zgłoś
Avatar
edmund 2019-10-16, 6:32 2
Miles87 napisał/a:

,, boją się wyimaginowanych problemów globalizacji,,

ja też uważam że, globalizacja ogólnie mówiąc jest problemem,
trzeba być ślepym albo nieogarniętym by nie widzieć zagrożeń z nią związanych

Zgłoś
Avatar
jbone 2019-10-16, 8:22
LuzaQ napisał/a:

a co jesli sadistic jest tak samo ustawiony jak telewizja ?
drugie pytanie co jesli reptilianie nie istnieją ?
trzecie pytanie co jesli nie ma po co pytac co



ale masz kurwa problemy.jak dziecko.

prawdziwe pytanie to:co jeśli matrix istnieje?
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2019-10-16, 8:22 16
Miles87 napisał/a:

U mnie w szkole byli ludzie, którzy na geografii twierdzili, że Madagaskar to wyspa na Bałtyku albo stany zjednoczone pokazywali w europie. Z matematyki liczenie do 10 to był max co opanowali a reszta przedmiotów to Sci-Fi. Teraz większość z nich walczy o wolną Polskę ze znaczkiem ONR-u w okolicach pizdy (tak tam ludzie nie mają jaj) i boją się wyimaginowanych problemów globalizacji, których nie rozumieją i powtarzają co usłyszeli.



Od kiedy do ONR-u przyjmują czarnych?
Zgłoś
Avatar
pawcio9014 2019-10-16, 8:24 4
edmund napisał/a:

Miles87 napisał/a:

,, boją się wyimaginowanych problemów globalizacji,,
ja też uważam że, globalizacja ogólnie mówiąc jest problemem,
trzeba być ślepym albo nieogarniętym by nie widzieć zagrożeń z nią związanych



- Jakich zagrożeń?
- Nooo... różnych.

Tak mniej więcej wygląda rozmowa z tymi "patriotami"
Zgłoś
Avatar
Smokw 2019-10-16, 13:03
Część wyborców jednej stawiała krzyżyk w logu jednej z partii
Zgłoś
Avatar
skandal 2019-10-16, 14:18
Up

Na szczęście dużo takich ludzi nie było, bo mniej niż 10.
Chociaż z drugiej strony o te kilka za dużo.

W demokracji najgorsze jest że głosują ludzie którzy nie tylko nie interesują się polityką ale zazwyczaj nie mają najmniejszego pojęcia jakie znaczenie może mieć ich decyzja co do wyboru posła.

Z największym wstrętem muszę przyznać rację Korwin-Mikke , zezwolenie na głosowanie ludziom nie wiedzącym nic na temat polityków i polityki jest prawdziwą tragedią, patrz brexit.

Tylko że cały problem polega na tym iż nie mam lepszego systemu polityczno-socjalnego który mógłbym zastąpić demokrację.
Zgłoś
Avatar
Macias17 2019-10-16, 16:28 4
Miles87 napisał/a:

U mnie w szkole byli ludzie, którzy na geografii twierdzili, że Madagaskar to wyspa na Bałtyku albo stany zjednoczone pokazywali w europie. Z matematyki liczenie do 10 to był max co opanowali a reszta przedmiotów to Sci-Fi. Teraz większość z nich walczy o wolną Polskę ze znaczkiem ONR-u w okolicach pizdy (tak tam ludzie nie mają jaj) i boją się wyimaginowanych problemów globalizacji, których nie rozumieją i powtarzają co usłyszeli.



Coś tak czułem że chodziłeś do szkoły dla specjalnie uzdolnionych, ale nie martw się jesteśmy z tobą
Zgłoś
Avatar
TimeBandit 2019-10-19, 2:12 1
Miles87 napisał/a:

U mnie w szkole byli ludzie, którzy na geografii twierdzili, że Madagaskar to wyspa na Bałtyku albo stany zjednoczone pokazywali w europie. Z matematyki liczenie do 10 to był max co opanowali a reszta przedmiotów to Sci-Fi. Teraz większość z nich walczy o wolną Polskę ze znaczkiem ONR-u w okolicach p*zdy (tak tam ludzie nie mają jaj) i boją się wyimaginowanych problemów globalizacji, których nie rozumieją i powtarzają co usłyszeli.



Rocznik 87. Drugi rocznik pokolenia gimbazy. Nie ma się co dziwić.
Zgłoś