18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
Avatar
razak 2024-08-27, 19:30 2
tfujdiler napisał/a:

Tępy pies z wyborczej, wiadomo gdyby do urzędu przypełzł żyd lub inny brudas to by ta ciota z wyborczej robiła to co potrafi najlepiej czyli lizała rowa do kości mówiąc że jest zajebiście dobrze spocony. Wyborcza to nie media tylko antypolskie sługusy.



Już wiem czemu jestem tyle lat na sadolu. Odskocznia od tego spierdolonego facebokowego lewaclkiego pierdolenia. Wchodząc tutaj w komentarzach można zobaczyć, że jeszcze są ludzie, którzy myślą podobnie jak ja i nie dadzą sobie w poić, że ta nowoczesna europa to coś czego chcemy. Łap piwo bracie !

[ Dodano 2024-08-27, 19:37 ]
Velture napisał/a:

Srebrny łańcuch na szyi bo na złoty zabrakło z zasiłku dla bezrobotnych



i napisał to gość, który zbierał na kibel czy tam na protezę 😁
Zgłoś
Avatar
__ 2024-08-27, 20:00 2
specjal01 napisał/a:

Art. 13. Konst.
Ograniczenie pluralizmu politycznego
Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.
Co na to polskie władze i służby porządkowe? GÓWNO. Nie wiedzą nawet że taki przepis istnieje...



Czyli lewica dawno nie powinna istnieć
Zgłoś
Avatar
Vindizel 2024-08-27, 21:23
tfujdiler napisał/a:

Tępy pies z wyborczej, wiadomo gdyby do urzędu przypełzł żyd lub inny brudas to by ta ciota z wyborczej robiła to co potrafi najlepiej czyli lizała rowa do kości mówiąc że jest zajebiście dobrze spocony. Wyborcza to nie media tylko antypolskie sługusy.



Mordo co jest polskiego w żelaznym krzyżu który noszą na biało czerwonej przepasce?
Zgłoś
Avatar
dr.lecter 2024-08-27, 21:51
Obaj wyglądają na prawilnych prawaków. Na takich co nawet dwa buty prawe noszą.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-27, 22:55
razak napisał/a:

Już wiem czemu jestem tyle lat na sadolu. Odskocznia od tego spierdolonego facebokowego lewaclkiego pierdolenia. Wchodząc tutaj w komentarzach można zobaczyć, że jeszcze są ludzie, którzy myślą podobnie jak ja i nie dadzą sobie w poić, że ta nowoczesna europa to coś czego chcemy. Łap piwo bracie !


Witaj bracie w kloace polskiego internetu! Tylko tu, pomiędzy społecznymi odpadami i życiowymi przegrywami podobnymi do ciebie, wreszcie możesz poczuć się u siebie.
Zgłoś
Avatar
Rajesh 2024-08-28, 4:04
pytolsky napisał/a:

Pół sekundy w internecie i już widać, że miasto zostało założone w 1486 roku.
Swoją drogą trzeba być nieźle odklejonym, żeby 1488 w tym kontekście nadawać inną symbolikę niż nazistowską. Jak widzisz flagę z sierpem i młotem to myślisz sobie "o, jakie ładne narzędzia"? To tylko potwierdza, że na równi z antifą jesteście niedojebani umysłowo.



Następnym razem Baranie zanim Mnie oznaczysz to poświęć kurwa wincyj niż pił minuty i wlacz myslenie .myślenie nie boli.
A Wikipedia cwoku to nie encyklopedia

Najpierw poczytaj a potem grzecznie wypierdalaj bo cytując olimpijska klasykę w dupie byles I gowno widziałeś
samorzad.gov.pl/web/gmina-miasto-mordy/historia

MAKE SADISTIC GREAT AGAIN KURWA
Zgłoś
Avatar
razak 2024-08-28, 7:14 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Witaj bracie w kloace polskiego internetu! Tylko tu, pomiędzy społecznymi odpadami i życiowymi przegrywami podobnymi do ciebie, wreszcie możesz poczuć się u siebie.



O jejku, lewak się spłakał 🤣
Zgłoś
Avatar
fdfafasdasfafdaf 2024-08-28, 8:17
ta strona dziala czy niebardzo?
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-28, 15:10
specjal01 napisał/a:

Art. 13. Konst.
Ograniczenie pluralizmu politycznego
Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.
Co na to polskie władze i służby porządkowe? GÓWNO. Nie wiedzą nawet że taki przepis istnieje...



rzydom go zacytuj.
Zgłoś
Avatar
specjal01 2024-08-28, 16:45
__ napisał/a:

Czyli lewica dawno nie powinna istnieć



Obecnie komuna ma kolor niebieski...

ibrahim napisał/a:

rzydom go zacytuj.



A co ich obchodzi Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej?
Zgłoś
Avatar
gaznik 2024-08-28, 16:50
to jakas nowa grupa rapsow czy tam hipo hopersow ? łyse mordy hehe dobra nazwa
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2024-08-28, 22:53 1
Ja mam nadzieję że tu tylko ruska trollera się odpierdala, z dziwnym entuzjazmem cześć z was podchodzi do Hitlerowskich upodobań.
Wasi dziadkowie na pewno są z was dumni.

Kurwa, ale wstyd...
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-08-29, 10:27 1
Śmieć z wyborczej, ciesz się że w morde nie dostałeś lewacka gnido
Zgłoś
Avatar
Radian1 2024-08-29, 16:29 1
tfujdiler napisał/a:

Tępy pies z wyborczej, wiadomo gdyby do urzędu przypełzł żyd lub inny brudas to by ta ciota z wyborczej robiła to co potrafi najlepiej czyli lizała rowa do kości mówiąc że jest zajebiście dobrze spocony. Wyborcza to nie media tylko antypolskie sługusy.



Dobrze, że panowie skinheadzi są tacy propolscy xD. Zawsze przecież byli.
Nawet wtedy kiedy musiałem przed nimi w latach '90 spierdalać tylko datego, że miałem troche dłuższe włosy i glany w rozmiarze pasującym któremuś z nich.
Mimo białego koloru skóry.
Mimo, że wtedy nie byłem ateistą.
Wystarczyło, że wtedy na ulicach nie było czarnych itp, wystarczyło, że byłem z innego miasta. Więc obcy. Wiec najlepiej pobić.

Słuchałem sobie ostatnio "Legionu". Ich tekstów o wielkiej Polsce od morza do morza, o tym jak będą o to walczyć z wszystkimi wkoło, o to jaka dzięki nim Polska jest wielka. Bo to była wtedy muzyka skinheadów. A dziś mamy wojnę zaraz za granicami, a ja jakoś nie widzę aktywności ze strony postskinheadów np z ONR w walce o "Polskę od morza do morza".

Z pozdrowieniami:
youtube.com/watch?v=LaSY9WX0jbE
Zgłoś
Avatar
jbćTalmud 2024-09-05, 7:41
Na miejscu tego kulturalnego pana w białej koszulce i glanach zapytał bym tego rzytka z wyborczej jak się czuje z tym , że wybitni ludobójcy tacy jak hitler, bandera, suchewycz byli żydami.
Zapytał bym również na ile by określił kwotę reparacji od żydów dla Polski za dokonywanie ludobójstw i holocaustu przez żydów na Polakach.

Jeżeli żyd, który pozostawił mienie bezdziedziczne w Polsce, to mienie jest uważane przez żydów za mienie israelskie lub żydowskie w ogóle, to niech biorą na klatę dokonania żydowskich ludobójców i niech płacą za ich czyny. Zbrodnie ludobójstwa nie ulegają przedwanieniu.

Jeszcze nie zapominajmy o długach kahalnych jakie żydzi są winni Polakom, to są takie kwoty, że każdy żyd musial by oddać obecnie cały majątek.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie