18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
dwakilo 2024-08-26, 23:01
tfujdiler napisał/a:

Widzę że w chuj kompleksów masz wzrost, brak szkoły, grubas, przynależność polityczna. Bez odbioru się pisze frajerze, gdybyś mnie zobaczył to twoje wyobrażenie legło by w gruzach a chuj do dupy by ci się schował. No ale nic wyobraźnie to ty masz rozbujaną po chuju odklejeńcu.



Tertio: Dawaj foto. Oczywiście bez nagich kolegów z konfy.
Zgłoś
Avatar
Hotmyszka69 2024-08-26, 23:21 1
Jebać skincweli
Zgłoś
Avatar
voodoo_16 2024-08-26, 23:53 1
za to 1488 to powinni go odjebac na miejscu
Zgłoś
Avatar
marcintutbxl 2024-08-27, 2:52 1
Moj wujek ktory urodzil sie w 1900rroku a zmarł w 1999roku. gdy chodzil ze mna na obchody 11 listopada a bylo to pod koniec lat 90tych i widzial takich jak oni to mowil mi .Wiesz synu jak my sie nad nimi kiedys znecalismy apotem kula w leb abo bagnet w serce .Wuja pedzil bolszewikow z mojego miasta ia pozniej byl w AK.Neonaziscy spadkobiercy hitlera nie maja prawa zyc i walil piescia w stol a tymbardzic tacy polacy .Tak mowil .Zaznaczam nie byl lewaliem on poprostu nie mogl zrozumiec jak mozna propagowac tak okrutny system to samo mial z czerwonymi.
Zgłoś
Avatar
Rajesh 2024-08-27, 4:27 2
Ja prdl
Krótki rys historyczny dla tumanów
1488 mordy odnoś się do praw do założenia osady nigdy w 1488 roju i z Nazizmem tudzież Faszyzmem niema to nic wspólnego.
Ale banda tumanów widzi glany łyse łby krzyz celtycki i gownoburza bo stereotypy i mamy problem zz samodzielnym myśleniem
O kulturze skinheadow z uk i entymologi wspominał nie będę. Zróbcie kurwa własny research zanim zaczniecie bić pianę.
Może Naziol może nie chuj wie ale sam fakt że pojawili się w takich koszulkach które akurat nie propagują nazioli i do naziolstwa nie namawiają to zwykła tępa prowokacja.
Ja nie widzę w tym nic zdrożnego.to Podlasie niema wzmianki jakie miasto gmina .wkurwil bym się jakbym zobaczył te pizdy z lbgt w koszulkach z tęczami i takowymi flagami bo urząd to nie miejsce ma tego typu chece.
Że odklejeni trochę? Może. Ale bez kontekstu po co tam przyszli i gdzie są poziom dyskusji lekko zenujacy.
Prawa biorąc pod uwagę rok przyznawał Jagiellończyk. Faktycznie Naziol 100%
MAKE SADISTIC GREAT AGAIN
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 2024-08-27, 6:00
Ja pierdolę, ale prowokator z tego lewaka z wyborczej, a od skinheada się nie spodziewałem kultury, któryś z liderów musi, bo przeciętny, to by z agresją podchodził. Lewaki, prawaki, kurwiaki.

Jedni lepsi od drugich, można by rzec, że gdzie dwóch jełopów się bije, tam trzeci korzysta, ale uczciwy człowiek żyje w systemie zbudowanym na Dziel i Rządź, na skurwysyństwie... eh... szkoda słów. Niemniej, komentując, co widzę, a nie co myślę, to wyborczy gudłaj prowokował naziola a strasz wiejska dostała errora a tym razem łysol się bardziej popisał kulturą niż gudłaj, zresztą, u gudłajów tak z ogładą ostatnio nie teges.

[ Dodano: 2024-08-27, 06:01 ]
Ale od Krzyża Celtyckiego się odpierdolta, to żaden symbol faszystowski, jest znacznie starszy niż faszyzm i inne izmy, jest symbolem Solarnym, mającym potężną i pozytywną moc.

[ Dodano: 2024-08-27, 06:03 ]
AlbertoNihilo napisał/a:

A co ty masz do niego? Kulturalnie się pytał tylko. Taką ma pracę.



Prowokował, a nie kulturalnie pytał, kultura nie oznacza samego tylko braku wulgaryzmów, jeśli ktoś stawia granice i nie chce odpowiadać na Twoje pytania, to kulturalny człowiek nie będzie naciskał, swoją kobietę też tak wypytujesz? Daje Ci potem?
Zgłoś
Avatar
Ober18 2024-08-27, 8:47 2
Gdy widzę jak CALKOWICIE PRZYPADKOWO reporter wyborczej trafia na neonazistów w urzędzie, to zastanawiam się gdzie jest tort na urodziny Hitlera ze swastyką z pryncypałków.

Kolejna ustawka medialna, a ludzie nic się nie nauczyli, albo zapomnieli jak TVN robił to samo.
Zgłoś
Avatar
Endrju28 2024-08-27, 9:08 1
Rajesh napisał/a:

Ja prdl
Krótki rys historyczny dla tumanów
1488 mordy odnoś się do praw do założenia osady nigdy w 1488 roju i z Nazizmem tudzież Faszyzmem niema to nic wspólnego.
Ale banda tumanów widzi glany łyse łby krzyz celtycki i gownoburza bo stereotypy i mamy problem zz samodzielnym myśleniem
O kulturze skinheadow z uk i entymologi wspominał nie będę. Zróbcie kurwa własny research zanim zaczniecie bić pianę.
Może Naziol może nie chuj wie ale sam fakt że pojawili się w takich koszulkach które akurat nie propagują nazioli i do naziolstwa nie namawiają to zwykła tępa prowokacja.
Ja nie widzę w tym nic zdrożnego.to Podlasie niema wzmianki jakie miasto gmina .wkurwil bym się jakbym zobaczył te pizdy z lbgt w koszulkach z tęczami i takowymi flagami bo urząd to nie miejsce ma tego typu chece.
Że odklejeni trochę? Może. Ale bez kontekstu po co tam przyszli i gdzie są poziom dyskusji lekko zenujacy.
Prawa biorąc pod uwagę rok przyznawał Jagiellończyk. Faktycznie Naziol 100%
MAKE SADISTIC GREAT AGAIN


Takie mamy zdebilone społeczeństwo. Chuj z argumentami, faktami, jakąkolwiek wiedzą... Ważne, by dorobić sobie swoją teorię z kosmosu i na jej podstawie obrażać wszystkich wokół. 🤣 A nawet gdyby te koszulki odnosiły się do publikacji D. Lane'a to i tak byłby to bardziej patriotyzm rasowy niż nazizm, ale baranom nie przetłumaczysz.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2024-08-27, 9:09 1
Rajesh napisał/a:

Ja prdl
Krótki rys historyczny dla tumanów
1488 mordy odnoś się do praw do założenia osady nigdy w 1488 roju i z Nazizmem tudzież Faszyzmem niema to nic wspólnego.
Ale banda tumanów widzi glany łyse łby krzyz celtycki i gownoburza bo stereotypy i mamy problem zz samodzielnym myśleniem
O kulturze skinheadow z uk i entymologi wspominał nie będę. Zróbcie kurwa własny research zanim zaczniecie bić pianę.
Może Naziol może nie chuj wie ale sam fakt że pojawili się w takich koszulkach które akurat nie propagują nazioli i do naziolstwa nie namawiają to zwykła tępa prowokacja.
Ja nie widzę w tym nic zdrożnego.to Podlasie niema wzmianki jakie miasto gmina .wkurwil bym się jakbym zobaczył te pizdy z lbgt w koszulkach z tęczami i takowymi flagami bo urząd to nie miejsce ma tego typu chece.
Że odklejeni trochę? Może. Ale bez kontekstu po co tam przyszli i gdzie są poziom dyskusji lekko zenujacy.
Prawa biorąc pod uwagę rok przyznawał Jagiellończyk. Faktycznie Naziol 100%
MAKE SADISTIC GREAT AGAIN



Pół sekundy w internecie i już widać, że miasto zostało założone w 1486 roku.

Swoją drogą trzeba być nieźle odklejonym, żeby 1488 w tym kontekście nadawać inną symbolikę niż nazistowską. Jak widzisz flagę z sierpem i młotem to myślisz sobie "o, jakie ładne narzędzia"? To tylko potwierdza, że na równi z antifą jesteście niedojebani umysłowo.
Zgłoś
Avatar
Endrju28 2024-08-27, 9:18 2
Grymson napisał/a:

Wykonac to ty możesz francuza z połykiem najwyżej.
Myślisz tłumoku że przed wojna , Polacy kochali żydów ? Że naziole wymyślili rasizm ? Poczytaj przedwojenna prasę a nie pierdol tutaj swoich wywodów o Polsce Podziemnej.
Ci co podczas wojny kryli żydów to zwykli frajerzy i taka jest prawda, narażali życie za kogoś kto w odwrotnej sytuacji by ich wydał bez wahania. Wystarczy popatrzeć co teraz Izrael wyprawia i jakie ma zdanie o Polakach i Polsce. Takimi samymi frajerami są ci co ukraincow wspierają. Żadnej wdzięczności z ich strony. Jak przegrają wojnę to sam zobaczysz co będą gadać. Myślisz że będą wdzięczni za pomoc pomimo... Czy obwiniać o przegrana w głównej mierze Nas, Polaków ? Ja wiem co będzie a Ty jak nie wiesz to sam się przekonasz.



Serio zakładasz, że ten niedorozwój w ogóle myśli? Odważna teza, zważywszy na tego typu wiązanki w jego wykonaniu puszczane do obcych ludzi w internecie bez powodu, jedynie na podstawie jakiś narkomańskich przypuszczeń z dupy wziętych.

[ Dodano 2024-08-27, 09:24 ]
pytolsky napisał/a:

Pół sekundy w internecie i już widać, że miasto zostało założone w 1486 roku.
Swoją drogą trzeba być nieźle odklejonym, żeby 1488 w tym kontekście nadawać inną symbolikę niż nazistowską. Jak widzisz flagę z sierpem i młotem to myślisz sobie "o, jakie ładne narzędzia"? To tylko potwierdza, że na równi z antifą jesteście niedojebani umysłowo.



Ale ty wiesz że 14 słów i 88 spostrzeżeń (bo właśnie to oznaczają te cyfry w takim zestawieniu) nie ma nic wspólnego z nazizmem? Samo "88" i owszem, ale publikacje D.Lane'a nie były nigdy związane z 3 rzeszą.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-27, 9:25 1
Chów wsobny na Czerskiej i takich mamy dziennikarzy
Jakby mieli koszulkę z Leninem to "dziennikarz" miałby kisiel w majtach
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2024-08-27, 9:39
Endrju28 napisał/a:

Ale ty wiesz że 14 słów i 88 spostrzeżeń (bo właśnie to oznaczają te cyfry w takim zestawieniu) nie ma nic wspólnego z nazizmem? Samo "88" i owszem, ale publikacje D.Lane'a nie były nigdy związane z 3 rzeszą.



Trudno, żeby ktoś urodzony w 1938 roku w USA mógł być związany z 3 Rzeszą w Niemczech. Poczytaj sobie o tym typie i organizacjach których było członkiem.
Zgłoś
Avatar
marcinbobek 2024-08-27, 10:12 1
pytolsky napisał/a:

Trudno, żeby ktoś urodzony w 1938 roku w USA mógł być związany z 3 Rzeszą w Niemczech. Poczytaj sobie o tym typie i organizacjach których było członkiem.



Neonazista tłumaczy, że nie jest neonazistą na podstawie przemyśleń o kosmosie i przepływie energii świetlnej innego neonazisty skazanego na dożywocie za terroryzm i morderstwo. Tym samym zostając Mesjaszem innych neonazistów.
Przypadkiem pomysłów mu starczyło tylko na 88 tez?

Nawet lewactwo tak nie umie wytłumaczyć że chłop z kutasem identyfikujący się jako baba jest babą.
Zgłoś
Avatar
Endrju28 2024-08-27, 11:20
marcinbobek napisał/a:

Neonazista tłumaczy, że nie jest neonazistą na podstawie przemyśleń o kosmosie i przepływie energii świetlnej innego neonazisty skazanego na dożywocie za terroryzm i morderstwo. Tym samym zostając Mesjaszem innych neonazistów.
Przypadkiem pomysłów mu starczyło tylko na 88 tez?
Nawet lewactwo tak nie umie wytłumaczyć że chłop z kutasem identyfikujący się jako baba jest babą.



Ciekawi mnie tylko skąd pomysł, że jestem neonazistą 🤣 bo wybitnie nie trafiony. Do bycia neonazistą trzeba chyba czcić pewnego austriackiego ćpuna z tego co kojarzę.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-27, 11:45 1
Endrju28 napisał/a:

Ale ty wiesz że 14 słów i 88 spostrzeżeń (bo właśnie to oznaczają te cyfry w takim zestawieniu) nie ma nic wspólnego z nazizmem? Samo "88" i owszem, ale publikacje D.Lane'a nie były nigdy związane z 3 rzeszą.


88 od zawsze oznaczało HH, czyli Heil Hitler. Gdyby Hitler nazywał się Gitler, jak piszą ruscy, to byłoby 87. Wtedy gwarantuję ci, że Lane miałby 87 spostrzeżeń.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie