18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
Avatar
Hiena87 2024-08-26, 16:53 4
PeterNORTH napisał/a:

co naziole mają do załatwienia w urzędzie?
chcieli pewnie zarejestrować związek homoseksualny-analny-partnerski



Żeby nie było tak ze zamiast na milicje będziesz biegał po pomoc do nazioli bo ci czarny będzie ruchał zonę
Zgłoś
Avatar
Niklot84 2024-08-26, 16:54 8
Jestem z 84 Rocznika , poznałem tamtą popkulturę oraz widzę ta dzisiejsza i przyznam tak od siebie ze gdybym nawet miał oddać za to swoje życie , to chociaż tylko raz chciałbym zobaczyć jak tamci Skinheadzi napierdalają te zjebane od żydowskiego nasienia spłodzonego przez murzyński odbyt gówno nazywane przez niektórych lpg+
Zgłoś
Avatar
XsanTeeS 2024-08-26, 17:18 4
Hail dla tych panów, ciekawe kto bedzie Polski bronił jak te brudasy islamskie sie tu zbytnio rozpanoszą, kto będzie bronił białych kobiet i dzieci przed brudasami bez zasad. Jebać lewackie ścierwa co ich tu wpuszczają i tolerują.
Zgłoś
Avatar
Ardianwhite 2024-08-26, 17:24 3
Do puki nie drze ryja, nie odnosi się ze swoimi przekonaniami to dla mnie jest ok. Nie obchodzi mnie czy jesteś gej padał inne one/ono, to wolny kraj. Mniejszość nie będzie rządzić większości i tak ma być.
youtu.be/O6WyVD1kBc4?si=Z0m1QTRc8aVeuTzW
Polecam kawałek i pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Grymson 2024-08-26, 18:05 2
darek1234 napisał/a:

Dwa kacapSSkie zjeby-boty? Przynajmniej je przeprogramujcie, bo w Polsce furory nie zrobicie
Widzisz, tryzub ma pochodzenie z czasów Wikingów, ale kojarzy się nam, Polakom, zupełnie inaczej
Daj jeden przykład tego, że Zandberg jest komunistą
A jakie znaczenie to ma? Naziol to naziol, a te przygłupy naziolami są
Kolejny zjeb



Sfastyka również ma inne znaczenie niż jedynie to że kojarzy Nam się z Nazistami.
Druga sprawa,w dzisiejszych czasach ciężko nie być rasistą .
Zgłoś
Avatar
N0laan 2024-08-26, 18:51
Brawo dla chłopa za otwartość
Poszczuc ich na pedałków niech sie wytluka miedzy soba jak ukry i kacapy

[ Dodano: 2024-08-26, 18:52 ]
za neutralnosc nie buduja pomników ale ma sie zycie
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2024-08-26, 19:18 3
Niklot84 napisał/a:

Jestem z 84 Rocznika , poznałem tamtą popkulturę oraz widzę ta dzisiejsza i przyznam tak od siebie ze gdybym nawet miał oddać za to swoje życie , to chociaż tylko raz chciałbym zobaczyć jak tamci Skinheadzi napierdalają te zjebane od żydowskiego nasienia spłodzonego przez murzyński odbyt gówno nazywane przez niektórych lpg+



Przecież tych odklein z lgbtq+ by nie było gdyby w każdym większym mieście żyła ekipka prawdziwych skinheadów, sama perspektywa tego że mogą spotkać jednego z nich, zmuszała by ich do zmiany urojonej płci na tę jedynie prawidłową. Większą satysfakcję dało by mi gdybym widział, co robią te poprzyklejane do asfaltu farmazony ze "stop oil" w momencie gdy z jednego z blokowanych pojazdów wychodzą chłopaki przebierają kurtki na pomarańczowo, spuszczają łańcuchy i maszerują w ich stronę. Domyślam się, że gdyby poleciał łańcuch w pierwszą z przyklejek, reszta zaczęła by odgryzać sobie ręce. No ale marzenia... na szczęście dzięki temu co pro lewicowy kołchoz europejski robi z europą nie takie rzeczy będziemy oglądać, miło to już było.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-08-26, 19:48
Grymson napisał/a:

Sfastyka również ma inne znaczenie niż jedynie to że kojarzy Nam się z Nazistami.
Druga sprawa,w dzisiejszych czasach ciężko nie być rasistą .



Zgadzam się, swastyka w naszych stronach kojarzy się z czym innym. Czasy się nie zmieniły pod względem rasizmu oraz jego powodów, tak było, jest i będzie. Ludzie byli głupi, są głupi i dalej tacy będą
Zgłoś
Avatar
mun66 2024-08-26, 20:39
tfujdiler napisał/a:

Tępy pies z wyborczej, wiadomo gdyby do urzędu przypełzł żyd lub inny brudas to by ta ciota z wyborczej robiła to co potrafi najlepiej czyli lizała rowa do kości mówiąc że jest zajebiście dobrze spocony. Wyborcza to nie media tylko antypolskie sługusy.



sam jesteś tępym psem. popieranie tych zjebów świadczy o kompletnym zjebaniu umysłowym.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-08-26, 21:15
tfujdiler napisał/a:

Ocenił mnie jakiś randomowy tym na sadolku, to zapewne jedno z twoich większych życiowych osiągnięć. Już niebawem urosną ci włosy na jajkach i jak los będzie ci sprzyjał przestaną ci się podobać kutasy w twojej dupie.



Synku. Wystarczy spojżeć od kiedy mam konto. Sekundo zamilcz śmierdzący ruską onucą konfiarzu.
Zgłoś
Avatar
kooloo 2024-08-26, 21:45 1
Przecież to kurwa jakaś prowokacja ci skini wygladali jakby przybyli tu z lat 90 , tvn kreci "Urodziny hitlera II" ?
Zgłoś
Avatar
Endrju28 2024-08-26, 21:50 2
kooloo napisał/a:

Przecież to kurwa jakaś prowokacja ci skini wygladali jakby przybyli tu z lat 90 , tvn kreci "Urodziny hitlera II" ?



Coś w ten deseń, bo na zrzutce już zbierają na niby pomoc prawną dla nich, co też z daleka jebie prowokacją. Zresztą mignął mi gdzieś na FB główny bohater nagrania i oczywiście też nie sprawiał wrażenia szczerego ideowca. Albo to kompletny odklejeniec, albo (co bardziej prawdopodobne) podstawiony słup z żółtymi papierami zwerbowany gdzieś w pośredniaku.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-08-26, 22:13
tfujdiler napisał/a:

Musisz wiedzieć że niestety ilość dni jako zarejestrowany user tego portalu nigdy nie wpłynie pozytywnie na twoje IQ, Zawsze będziesz tępy, o czym świadczą twoje nic niewnoszące do rozmowy komentarze. Ps. inteligencie zajebany przed sekundo powinno być primo, ruska onuca to cię spłodziła
Do podstawówki wypierdalaj jak ze zrozumieniem nie potrafisz czytać. Następny gejo-żyd. chcący zabłysnąć, skąd was kurwa biorą?



Oczywistym jest, że czas posiadania konta nie ma żadnego wpływu na IQ zatem się skompromitowałeś konfiarzu. Primo to pierwsze zdanie zatem kolejna kompromitacja. Metr sześćdziesiąt w czapce lub grubas czyli cały Tfjuter. Skąd się biorą tacy gamonie bez szkoły? Ehh. Brak odbioru onuco.
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2024-08-26, 22:18 1
dwakilo napisał/a:

Oczywistym jest, że czas posiadania konta nie ma żadnego wpływu na IQ zatem się skompromitowałeś konfiarzu. Primo to pierwsze zdanie zatem kolejna kompromitacja. Metr sześćdziesiąt w czapce lub grubas czyli cały Tfjuter. Skąd się biorą tacy gamonie bez szkoły? Ehh. Brak odbioru onuco.



Widzę że w chuj kompleksów masz wzrost, brak szkoły, grubas, przynależność polityczna. Bez odbioru się pisze frajerze, gdybyś mnie zobaczył to twoje wyobrażenie legło by w gruzach a chuj do dupy by ci się schował. No ale nic wyobraźnie to ty masz rozbujaną po chuju odklejeńcu.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-26, 22:59 1
dwakilo napisał/a:

Wystarczy spojżeć od kiedy mam konto.



Chwalić się tym, że zmarnowałeś młodość siedząc przed komputerem, to raczej nie jest powód do dumy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie