18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
mygyry 2024-08-26, 14:16 4
Media promujące komunizm chcą moralizować kogoś odnośnie innych ludobujczych ustrojów? Paradne.
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2024-08-26, 14:29 2
Pierdolone łyse kurwy, lizać odbyty swoim niemieckim panom
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-26, 14:32
BambiPMT napisał/a:

Kurwa tłuściochu pierdolony.



dobre dobre

chociaż trochę niegrzeczne
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-26, 15:05 2
tfujdiler napisał/a:

Volkslista podpisana tak przez twojego dziadka pęknięty kondomie! A która kategoria to musisz go zapytać, ale pewnie się nie przyzna



To ty bronisz nazistów więc nie wiem co się bronisz, idź obciągnąć swoim łysym kolegom
Zgłoś
Avatar
Endrju28 2024-08-26, 15:13 2
marcinbobek napisał/a:

Cwel po chemioterapii i w butach ortopedycznych. Za noszenie 1488 i Polskiej flagi powinien być rozjebany na atomy i oszczany.
Nigdy nie rozumiałem tych skurwieli i ich dwubiegunowości.
Jebać nazistę!



Czyli nawet nie wiesz czym jest "1488", ale i tak się wypowiadasz. Typowe dla lewactwa 🤣

[ Dodano: 2024-08-26, 15:16 ]
kubaska5 napisał/a:

Mam nadzieję że ktoś mu pozornie połamie nogi ręce i kręgosłup bo takie guwno nie powinno stawić stopy na polskiej ziemi nasyconą krwiom dzieci nastolatków charceży wojska polskiego a puzniej AK wieńce niech takich kretynów znajdzie intifadą e go połamią tak jak robią od lat .



Ty nawet polskiego nie znasz, więc myślę, że taki typ w glanach (nawet jak ustawiony prowokator) stoi wyżej od ciebie.
Zgłoś
Avatar
Adamlosss 2024-08-26, 15:22 2
Jak taki ciekawy to niech wypierdala pytać Tuska i reszty co widzi w neokomunizmie
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-08-26, 15:29 2
n1ck.ee napisał/a:

Wzorowy ukrofil/ nazista.


n1ck.ee napisał/a:

Zasiłki dla Ukraińców, oba twory jarają się nazizmem



Dwa kacapSSkie zjeby-boty? Przynajmniej je przeprogramujcie, bo w Polsce furory nie zrobicie

Grymson napisał/a:

Ciekawe czy redaktor wie, że Krzyż Celtycki jest legalnym znakiem w Polsce 🤪



Widzisz, tryzub ma pochodzenie z czasów Wikingów, ale kojarzy się nam, Polakom, zupełnie inaczej

BambiPMT napisał/a:

Kurwa u władzy komuniści od końca komuny. Jakoś nie widziałem, żeby aresztowali Zandberga albo inne lewackie gówno, które otwarcie propaguje komunizm.



Daj jeden przykład tego, że Zandberg jest komunistą

Manolito666 napisał/a:

Pan się uważa za polskiego patriotę? zapytał dziennikarz gazety wyborczej, przepraszam, gazety żydowskiej, jak uparcie powtarza Engelking. Niezły fikoł dialektyczny



A jakie znaczenie to ma? Naziol to naziol, a te przygłupy naziolami są

Adamlosss napisał/a:

Jak taki ciekawy to niech wypierdala pytać Tuska i reszty co widzi w neokomunizmie


Kolejny zjeb
Zgłoś
Avatar
Yazaki 2024-08-26, 15:46 1
Nazistowskie śmieci... kopałbym po tej tępej mordzie, aż by sie śmieć uśmiechnął!
Zgłoś
Avatar
specjal01 2024-08-26, 15:51 1
BambiPMT napisał/a:

Kurwa u władzy komuniści od końca komuny. Jakoś nie widziałem, żeby aresztowali Zandberga albo inne lewackie gówno, które otwarcie propaguje komunizm. Więc nie pierdol.
Nie popieram nazioli. Ale wolność słowa to wolność słowa. Skoro lewaki mogą mówić o mordowaniu wszystkich rasistów to czemu oni nie mogą se myśleć co chcą?
Jeden chuj czy lewy czy prawy nazista. Wszyscy mają prawo do głosu. Może mówić że nie lubi czarnych, pedałów, czy muzułmanów. Dopóki nie dyskryminuje w pracy, nie obraża osobiście, nie bije itp to chuj mnie obchodzi co typ ma na myśli.
Nie przeszkadza ci pewnie jak zboczeńcy wmawiają małym dzieciom że chuj w dupie to naturalna rzecz.
WSZYSCY MAJĄ PRAWO DO SWOJEGO ZDANIA. A taka pizda jak ty nie potrafi tego uszanować



Kolejny debil bez szkoły i problem czytania ze zrozumieniem.
Ja piszę o zakazie tworzenia organizacji nazistowskich na terenie RP a ten mi tu wyjeżdża z "prawem do swojego zdania" hahahahaah
Pierdolony ciemnogród.

NIE, NIE MASZ PRAWA DO SWOJEGO ZDANIA.

A jedynie
Art. 19. Prawo do swobodnego wyrażania opinii

Nie martw się, takich "mundrych" jak ty jest już 60% w tym kraju. Pokazały to ostatnie wybory i będą ci klaskać za wypisywanie takich bzdur...
Zgłoś
Avatar
bosch86 2024-08-26, 15:53 1
Velture napisał/a:

Srebrny łańcuch na szyi bo na złoty zabrakło z zasiłku dla bezrobotnych



Ej bez przesady, akurat taka gruba kieta złota to moim zdaniem odpustowo wygląda, srebrna lepiej. Wiadomo jako inwestycja to chuj już można sobie kupić ale wstyd założyć bo jak cygan od razu xD
Zgłoś
Avatar
raistpol 2024-08-26, 15:57 1
poproszę o podstawienie łysego do filmiku z dzieciakiem w autobusie. Łysego dajmy za dziadka i obserwujmy reakcję.
- A pan jest Hitler?
- (ze łzami w oczach) Nie, kochany szkrabie
Zgłoś
Avatar
Pyszuki 2024-08-26, 16:10
PsikutaBezS napisał/a:

Ale spokojnie, na upierdliwych dziennikarzy została wezwana policja.



Po ryju widac, ze szarych komurek to tam nie ma, ale dziennikarz tez sie nie popisal..
Zgłoś
Avatar
Ogro89 2024-08-26, 16:22
Prawda jest taka że jedni i drudzy do utylizacji.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-08-26, 16:34 3
darek1234 napisał/a:

Dwa kacapSSkie zjeby-boty? Przynajmniej je przeprogramujcie, bo w Polsce furory nie zrobicie
Widzisz, tryzub ma pochodzenie z czasów Wikingów, ale kojarzy się nam, Polakom, zupełnie inaczej
Daj jeden przykład tego, że Zandberg jest komunistą
A jakie znaczenie to ma? Naziol to naziol, a te przygłupy naziolami są
Kolejny zjeb



Każdy lewus co wyciąga rękę po twoje jest. Socjalizm -komunizm. Marks i Engels na gębie to jakbyś wybierał Stalina albo Pol Pota.
Gorsi są tylko komuniści pod płaszczykiem prawicy jak PiS.

Bo prawo zabrania? Prawo jest źle skonstruowane i wolność słowa to jest pusty slogan.

Swoje się po mieście za naziolami naganialem. Z anarchistami i punkami też się na siedziałem.
Teraz jak jestem już dorosły wiem, że to jakieś pojebane marzenia tępych leniwych chujów, co tylko chcą na kimś pasożytować. Jest trochę wyjątków. Ale ogólnie tak to wygląda.
Zgłoś
Avatar
Lukigm 2024-08-26, 16:43 1
Krzyż nie groźny, akceptowany w kościele
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie