18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-26, 12:44
CzerstWybut napisał/a:

Myślałem że takie zjeby powymierały już



Bo to tacy sami naziści co w lesie urządzali urodziny Hitlera. Trzeba być niezłym niedojebem, żeby tego nie widzieć.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-08-26, 12:48 4
Deeskalator napisał/a:

TwójCzarnyPan
Ale tam nie ma swastyki, ani salutu rzymskiego, którego nie używali przecież Słowianie. Krzyż celtycki nie był chyba za specjalnie używany przez Niemców. Polskie jednostki mające w symbolice swastykę przed wojną, obecnie nieco zmieniły ją.
Ci goście mają polskie flagi i symbolikę świadczącą o przywiązaniu do tradycji europejskiej i izolacjonizmu rasowego.
Biały Słowianin przeciwny multi kulti to z urzędy ma być naziol i hitlerowiec? Bez przesady, polski nacjonalizm jest w 99% jest antyhitlerowski.



Strzelcy podhalańscy używali swastyki. W całej Azji do dzisiaj symbol słońca.
Zgłoś
Avatar
ism 2024-08-26, 12:49
szacun dla łysego
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-08-26, 12:51 1
tfujdiler napisał/a:

Chciałbym żeby wszyscy Polacy byli równo traktowani, chciałbym żeby obce nacje między innymi pierdoleni żydzi (dzieciobójcy) wrócili do swoich cudownych krain. Chciałbym aby nasz rząd służył Polsce i Polakom a nie głowom obcych państw. Chciałbym żeby lizodupy żydowskie obecne na tym portalu były odławiane i usuwane - takie są oto moje małe chciejstwa w dniu dzisiejszym w południe, dzisiaj mamy poniedziałek więc po obiedzie z reguły zaczynam marzyć o eksterminacji śmieci nasiąkniętych Antypolizmem



Nieźle masz nasrane pod kopułą. Śmierdzi konfą i pisuarem. Muszę wlać trochę otuchy w twoje biedne serduszko: kilka miesięcy temu Polacy odsunęli od władzy służący śmierdzącym onucom rząd.
Zgłoś
Avatar
zetarectuli 2024-08-26, 12:54
Kurwa polaczki, ale wy jesteście zjabani. Gdyby nie hitler i rozpierdolenie połowę gospodarki, elity, w zmowie z sowietami to żylibyśmy zupełnie inaczej, ale polaczki cieszą się że skinheadzi dowalają lewakom XD Debileee
Zgłoś
Avatar
Gesiu96 2024-08-26, 13:00 4
Velture napisał/a:

Srebrny łańcuch na szyi bo na złoty zabrakło z zasiłku dla bezrobotnych



Po osobie która sama narzekała na biedę i sama robiła zbiórki to więcej bym się od ciebie spodziewał niż śmianie się bo ktoś ma mniej. Bym wiedział że taka pała materialną jesteś to nic bym ci wtedy nie przelał.
Zgłoś
Avatar
Daniel Orłowski 2024-08-26, 13:13 7
Jak słyszę ,że wyborcza to już inteligencji nie wymagam
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-08-26, 13:15
Ja pierdole, plandeka na Źuku.
Zgłoś
Avatar
Cosmo00 2024-08-26, 13:16
No i po raz pierwszy muszę przyznać że podobają mi się mężczyźni w białych koszulkach i czarnych spodniach w obuwiu typu glany. Z krzyżami na piersi i plecach oczywiście z idealnie ogolonymi głowami
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2024-08-26, 13:20 4
dwakilo napisał/a:

Nieźle masz nasrane pod kopułą. Śmierdzi konfą i pisuarem. Muszę wlać trochę otuchy w twoje biedne serduszko: kilka miesięcy temu Polacy odsunęli od władzy służący śmierdzącym onucom rząd.



Ocenił mnie jakiś randomowy tym na sadolku, to zapewne jedno z twoich większych życiowych osiągnięć. Już niebawem urosną ci włosy na jajkach i jak los będzie ci sprzyjał przestaną ci się podobać kutasy w twojej dupie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-08-26, 13:29 1
Gesiu96 napisał/a:

Po osobie która sama narzekała na biedę i sama robiła zbiórki to więcej bym się od ciebie spodziewał niż śmianie się bo ktoś ma mniej. Bym wiedział że taka pała materialną jesteś to nic bym ci wtedy nie przelał.



Śmieję się z jebanego patusa wyglądającego jak pacjent onkologiczny co sie obwiesił jak wieśniak srebrnym łańcuszkiem kupionym w lombardzie po 2zł za gram.
Dla mnie każdy łańcuch u faceta to wieś ale jak ze złota to chociaż ma wartość a srebrny...
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-26, 13:40 2
tfujdiler napisał/a:

Tępy pies z wyborczej, wiadomo gdyby do urzędu przypełzł żyd lub inny brudas to by ta ciota z wyborczej robiła to co potrafi najlepiej czyli lizała rowa do kości mówiąc że jest zajebiście dobrze spocony. Wyborcza to nie media tylko antypolskie sługusy.



Nie no spoko, to nic ze naziści nas napierdalali przez 6 lat wojny, zniszczyli miasta pozabijali polaków a teraz ich zwolennicy od tak sobie wchodzą do urzędu i jakiś debil na sadolu jeszcze ich broni. Idź być sprzedajną łajzą gdzie indziej, Volkslista podpisana ? która kategoria ?
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-08-26, 13:45 3
Velture napisał/a:

Śmieję się z jebanego patusa wyglądającego jak pacjent onkologiczny co sie obwiesił jak wieśniak srebrnym łańcuszkiem kupionym w lombardzie po 2zł za gram.
Dla mnie każdy łańcuch u faceta to wieś ale jak ze złota to chociaż ma wartość a srebrny...



Kurwa tłuściochu pierdolony. Trzeba było swoją jogę oszczędzać a nie prosić innych.
Zgłoś
Avatar
mranderson 2024-08-26, 13:48 3
BambiPMT napisał/a:

Kurwa u władzy komuniści od końca komuny. Jakoś nie widziałem, żeby aresztowali Zandberga albo inne lewackie gówno, które otwarcie propaguje komunizm. Więc nie pierdol.
Nie popieram nazioli. Ale wolność słowa to wolność słowa. Skoro lewaki mogą mówić o mordowaniu wszystkich rasistów to czemu oni nie mogą se myśleć co chcą?
Jeden chuj czy lewy czy prawy nazista. Wszyscy mają prawo do głosu. Może mówić że nie lubi czarnych, pedałów, czy muzułmanów. Dopóki nie dyskryminuje w pracy, nie obraża osobiście, nie bije itp to chuj mnie obchodzi co typ ma na myśli.
Nie przeszkadza ci pewnie jak zboczeńcy wmawiają małym dzieciom że chuj w dupie to naturalna rzecz.
WSZYSCY MAJĄ PRAWO DO SWOJEGO ZDANIA. A taka pizda jak ty nie potrafi tego uszanować



mordeczko, dałbym dwa piwa jakbym mógł... podzielam w 200%
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2024-08-26, 13:56 3
pazuzu napisał/a:

Nie no spoko, to nic ze naziści nas napierdalali przez 6 lat wojny, zniszczyli miasta pozabijali polaków a teraz ich zwolennicy od tak sobie wchodzą do urzędu i jakiś debil na sadolu jeszcze ich broni. Idź być sprzedajną łajzą gdzie indziej, Volkslista podpisana ? która kategoria ?



Volkslista podpisana tak przez twojego dziadka pęknięty kondomie! A która kategoria to musisz go zapytać, ale pewnie się nie przyzna

[ Dodano 2024-08-26, 14:02 ]
Grymson napisał/a:

Ciekawe czy redaktor wie, że Krzyż Celtycki jest legalnym znakiem w Polsce 🤪



Niestety żeby posiąść taką wiedzę trzeba skończyć podstawówkę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie