18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Avatar
Sin_69 2014-02-27, 15:22 6
a jaki kurwa kierowca lubi rowerzystów???
Zgłoś
Avatar
student777 2014-02-27, 15:35 1
@makabrax

a gdzie ci tu kurwa rowerzysta wyprzedza samochód? To kierowca wymusił pierwszeństwo i zajechał mu drogę. Poza tym nie wiesz jak był ubrany, z resztą trzeba być ślepym żeby nie zauważyć kogoś wyjeżdżając z podporządkowanej.
Zgłoś
Avatar
Addam90 2014-02-27, 16:27 2
@makabrax

zgadzam się z częścią o przepisach a co do tego że kierowca nie widział to powiem Ci że rocznie na rowerze robię 7-8k km znam takich którzy samochodem tyle nie robią... i zawsze mam załączone światła i dzień i noc, kask, odblaski, cuda na kiju kierowca tira zawsze wyprzedzi Cię zjeżdżając na lewy pas, normalni kierowcy w taki sposób żeby Ci nie przeszkadzać ale kobieta micrą albo innym fordem ka przejedzie obok Ciebie w odległości kilku centymetrów. Są jeszcze kierowcy golfów, pasatów i BeeMWu zawsze wymuszają z podporządkowanej, siostra przez takiego wylądowała w szpitalu bo on "się nie spodziewał że na rowerze można tak szybko jechać". W tej sytuacji która jest na filmie na 100% bym zaliczył glebę albo zderzenie, droga mokra a do tego ten #$%&*@# piasek na poboczu...
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-02-27, 16:34 1
Zima jest w domu siedzieć trzeba a nie rowerkiem śmigasz i zagrożenie samochodom sprowadzasz
Zgłoś
Avatar
krille11 2014-02-27, 22:45
Bo to zła kobieta była
Zgłoś
Avatar
dzg 2014-02-28, 0:15 3
jebac rowerzystow, pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2014-02-28, 0:18 2
I dobrze! Wypierdalaj na chodnik paniczu kurwa.
Zgłoś
Avatar
a................0 2014-02-28, 0:24 2
Widzę, że zaczął się Krajowy Przegląd Małowioskoweg Chamstwa w Komentarzach. Nie przerywajcie sobie, mam jeszcze 3 paczki popcornu. Na pewno lepsze to niż TVN.
Zgłoś
Avatar
kenzol 2014-02-28, 0:27 2
Wyjechalibyście za zachodnią granicę, do cywilizowanych krajów, jak Holandia, Wielka Brytania, Niemcy, Belgia i zobaczylibyście jeden z drugim w jaki sposób są tam pokreślone jezdnie, liniami oznaczającymi ścieżki i strefy dla rowerzystów. Tam każdy potrafi jeździć bezpiecznie i kulturalnie. Każdy jeździ w sposób przepisowy, nie zagrażający jeden drugiemu. Kierowcy uważają na rowerzystów, a rowerzyści na kierowców i jest bezpiecznie. A tutaj, w tym tuskolandzie, tylko jedne na drugiego najeżdża. Szczególne wyróżnienie dla:

1. dzg
2. KlinikaAborcyjna
3. Sin_69
Zgłoś
Avatar
TheUziman 2014-02-28, 0:28 1
Pierdolcie się wszyscy anty fani rowerzystów. Płaćcie sobie jebane Oc, dawajcie kase za parkowanie, płaćcie mandaty, kiście się w swoich puszkach. Jakby nie odtwarzacz cd, cały rok bym rowerem zapierdalał.
Zgłoś
Avatar
SinCorE 2014-02-28, 0:29
Jaki problem meter był i chuj
Zgłoś
Avatar
Dobrodziejj 2014-02-28, 0:29 2
Hmm, skąd ja to znam, od tygodnia postanowiłem odstawić autko i wsiąść ponownie na "Meridkę" i takie sytuacje miałem już kilka razy. Wczoraj to sie trafił sku....el, trąbił na mnie bo pobocza za dużo zabierałem i biedny nie mógł wyprzedzić bo podwójna ciągła, i w końcu wyprzedził.... na skrzyżowaniu Pewnie dlatego , ze tam już jej nie było Wbrew pozorom, rowerzysta musi trzymać bardzo mocno rękę na pulsie , bo może zostać zepchnięty, zarówno w wymiarze fizycznym, bo w etycznym to jest na co dzień przez innych spychany na margines.
Zgłoś
Avatar
Pan_Mordu 2014-02-28, 0:31 2
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2014-02-28, 0:56
Rowery na tory!
Zgłoś
Avatar
mp0011 2014-02-28, 1:55
Dla takich idiotów mam zawsze w kierownicy skitrany metr zapasowego łańcucha.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie