18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Avatar
Zielonek92 2014-02-28, 2:22
Przecież zmieściłby sie ! Co jest kurwa ! ?? ?
Zgłoś
Avatar
TheMaciej 2014-02-28, 7:19
O takich głąbów na rowerach co miesiąc musze malować błotniki

A najwięcej z nich wkręca mi się w 18ki jadąc drogą obok ścieżki rowerowej i potem becza jak dostają rachunek po 2-3 koła za naprawę...
Zgłoś
Avatar
KameleoNick 2014-02-28, 9:52 1
TheMaciej, porównując się do kobiety z auta głąbem możesz nazwać samego siebie.

Ruszcie swoje spasłe dupy i wsiądźcie na rower, najwidoczniej wasza przygoda z kółkiem zaczęła się zbyt szybko. Siedząc przed kompem/tv proces spostrzegania się nie rozwija, dlatego macie ból dupy bo nie widzicie rowerzysty. Z chęcią przesiadam się w lato na rower, a za kółkiem nie mam problemu jak jedzie przede mną rowerzysta, tudzież motocyklista. Żeby Was jeszcze bardziej wku*wić przypominam -

Rowerzyści mogą jeździć obok siebie. Dotyczy to sytuacji, kiedy nie utrudniają ruchu i nie stwarzają zagrożenia dla innych uczestników ruchu. W praktyce niemal na każdej drodze mogą się poruszać w ten sposób.

Rowerzysta może wyprzedzać wolno jadące pojazdy także z ich prawej strony. Podczas skręcania w prawo kierowca samochodu, widząc rowerzystę jadącego przy prawej krawędzi jezdni, musi go przepuścić, zanim wykona manewr.

Rowerzysta może także zatrzymać się na skrzyżowaniu przed samochodami, które czekają na zmianę światła. W tym celu mają powstawać śluzy dla rowerów tj. wyróżnione innym kolorem nawierzchni przestrzenie, usytuowane między tarczą skrzyżowania a linią zatrzymania dla samochodów przed sygnalizacją świetlną.
Zgłoś
Avatar
Adamer 2014-02-28, 13:28
Ja widze, że tam by jeszcze z pięć takich rowerków by sie zmieściło..
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-02-28, 13:52
Pytanie kto lubi rowerzystów?
Zgłoś
Avatar
Patit 2014-02-28, 14:21
Na rowerze z wideorejestratorem...
Zgłoś
Avatar
BongmanFannajtinajn 2014-02-28, 15:51 1
Rowerzyści powinni jeździć po chodnikach.
Zgłoś
Avatar
B................o 2014-02-28, 20:51
Uważam, że rowerzysta mniejszą szkodę zrobi pieszemu, aniżeli samochód rowerzyście. Więc niech jeżdżą rowerami po chodnikach i tyle... po problemie.
Zgłoś
Avatar
BlackCorsair 2014-02-28, 21:47
Znowu zakichany Poznań i ta sama okolica co ostatnio haha
Zgłoś