18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Teorie spiskowe
szponiasty • 2013-04-18, 21:25
A tym czasem, poza matrixem: emerytowany major generał Childers, napisał list ponaglający sąd, do wyjaśnienia w końcu kwestii świadectwa urodzenia Obamy (proces ciągnie się od daaaaaaawna).

"Skoro jest obywatelem USA, to dlaczego nie chce pokazać świadectwa urodzenia?".

List krąży wśród oficerów armii USA, którzy składają pod nim swoje podpisy.
http://www.orlytaitzesq.com/wp-content/uploads/2013/04/Letter-from-Major-General-Childers.jpg

Dalej: oto pozew wystosowany przez m.in zwykłych obywateli i milicje narodowe, przeciwko Obamie i Bidenowi. Lista zarzutów jest miażdżąca (6 zarzutów zdrady):

http://www.citizensgrandjury.com/pdf/121101-Citizens%20Grand%20Jury%20Indictment.pdf

A co jeśli teorie spiskowe nie są wcale teoriami? Czy zamach w Bostonie to przypadek? Czy może ostatnie próby upadającego reżimu? Ostatnie próby utrzymania się przy władzy? Wierzycie w tą bajkę w mass mediach?

Złoto leci na pysk, wszystkie rynki finansowe lecą na pysk. Kłamstwo i przekręt finansowy na globalną skalę (banki centralne i komercyjne, giełdy, HFT, derywaty...), też zaczyna się manifestować: http://www.marketwatch.com/
Zgłoś
Avatar
LeNkaX 2013-04-19, 12:10
wyjdźmy na ulice... zastrajkujmy... przeciwko wszystkiemu
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2013-04-19, 12:50
To że głowy państw siedzą głęboko w finansowym interesie jakim jest państwo to nie powinno nikogo dziwić, tu wcale nie chodzi o obywateli (jak mogłoby się komuś wydawać) tylko o kaskę, kto na wyższym stołku ten zarabia więcej, a najwięcej te kurwy zza kurtyny. Nie ma się co smyrać, w USA czasy sprawiedliwości Lincoln'a dawno minęły, Kennedy zresztą posmakował czym grożą potyczki polityczno-finansowe. Skończyło się milenium honoru, wiedzy i dumy. Człowieczeństwo poszło w pizdu, a sztuczne życie zrobiło z ewolucji swoją kurwę.
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2013-04-19, 13:39 1
lwRazor napisał/a:

Skończyło się milenium honoru, wiedzy i dumy.


Jeśli takie millenium kiedykolwiek miało miejsce w historii ludzkości, to musiało być tak dawno, że archeologowie nie mogą znaleźć po nim żadnego śladu.
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-04-19, 14:48
Czy tylko ja z pięć razy puściłem sobie filmik z Maxem ? haha epicka odpowiedź
Zgłoś
Avatar
Namex 2013-04-19, 19:28
Kiedy zaczęli pierdolić o tym zamachu w Bostonie w mediach, to podobno ich kongres zatwierdził CISPA(E) czy jakoś tak.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2013-04-19, 21:15
Rynki finansowe sie walą?
Sam wkleiłeś marketwatch.com/ a ja tam widze o 21.00 czasu polskiego wszystko na zielono, podobno to oznacza wzrosty, kurde może mój profesor od ekonomi też ma udział w tym spisku.
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2013-04-20, 8:31
Uechtacz a no miało miejsce, teraz szczytem dumy są nowe aplikacje dla iphone
Zgłoś
Avatar
szponiasty 2013-04-20, 9:26
bishfinger napisał/a:

Rynki finansowe sie walą?
Sam wkleiłeś marketwatch.com/ a ja tam widze o 21.00 czasu polskiego wszystko na zielono, podobno to oznacza wzrosty, kurde może mój profesor od ekonomi też ma udział w tym spisku.


To zobacz wykres z 5 ostatnich dni.

FBI unika odpowiedzi na pytanie, co tuż przed wybuchem i zaraz po nim, robiła na miejscu firma-klon niesławnego Blackwater. Zdjęcia HD, widać wszystko jak na dłoni:
http://www.infowars.com/contractors-at-boston-marathon-stood-near-bomb-left-before-detonation/

Nagranie TV. Tu można dostrzec to co na zdjęciach (od 3:20):


Podejrzany #1 (starszy brat), gdy był aresztowany wcześniej, jeszcze żył. 3 godziny później już nie... Również media, nagranie z aresztowania:


Wrzucę później wczorajszą konferencję FBI. Piękny teatrzyk

tit napisał/a:

Obrazek



Tak właśnie o to fałszerstwo chodzi.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1383026/Obama-birth-certificate-President-faces-court-appeal-doctored-fake-claims.html
Data artykułu maj 2011. I nadal nie wiadomo czy fałszywy czy prawdziwy akt urodzenia.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2013-04-22, 22:15
Szponiasty
ja nie neguje teorii spiskowej, dziwi mnie wiele rzeczy w kwestii WTC, wojny w Iraku czy zamachu w Bostonie ale nie pisz że rynki finansowe się walą bo nie masz racji. Gra na giełdzie, zakup jednostek uczestnictwa itp to zabawa strategiczna polegająca na kupowaniu taniej niż się sprzedaje, kto sprytniejszy ten zarabia często kosztem tego kto traci. Tam nigdy nie ma stagnacji, muszą być zmiany raz w dół raz w górę, pięciodniowa bessa to nic takiego jak się przedłuży to inwestorzy wiedzą że można kupować jest hossa i co napiszesz wtedy, że jest rewelacja? Na wykresie zobacz jak wygląda sytuacja 12 miesięczna w USA, wartość złota spadła bo powinna to zrobić już dawno, Europa ma problem bo państwa się pozadłużały.
Bać należy sie faktu że gospodarka przez mechanizację już nie potrzebuje tak dużo siły roboczej jak kiedyś, plus dużo młodych ludzi, plus zadłużenie oznacza że trzeba coś z tymi zrobić
Zgłoś