18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Teorie spiskowe
szponiasty • 2013-04-18, 21:25
A tym czasem, poza matrixem: emerytowany major generał Childers, napisał list ponaglający sąd, do wyjaśnienia w końcu kwestii świadectwa urodzenia Obamy (proces ciągnie się od daaaaaaawna).

"Skoro jest obywatelem USA, to dlaczego nie chce pokazać świadectwa urodzenia?".

List krąży wśród oficerów armii USA, którzy składają pod nim swoje podpisy.
http://www.orlytaitzesq.com/wp-content/uploads/2013/04/Letter-from-Major-General-Childers.jpg

Dalej: oto pozew wystosowany przez m.in zwykłych obywateli i milicje narodowe, przeciwko Obamie i Bidenowi. Lista zarzutów jest miażdżąca (6 zarzutów zdrady):

http://www.citizensgrandjury.com/pdf/121101-Citizens%20Grand%20Jury%20Indictment.pdf

A co jeśli teorie spiskowe nie są wcale teoriami? Czy zamach w Bostonie to przypadek? Czy może ostatnie próby upadającego reżimu? Ostatnie próby utrzymania się przy władzy? Wierzycie w tą bajkę w mass mediach?

Złoto leci na pysk, wszystkie rynki finansowe lecą na pysk. Kłamstwo i przekręt finansowy na globalną skalę (banki centralne i komercyjne, giełdy, HFT, derywaty...), też zaczyna się manifestować: http://www.marketwatch.com/
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-04-18, 21:30 3
nie wygląda to na nic nadzwyczajnego.. każdy mógł sobie zamieścić taki list w internecie.
Zgłoś
Avatar
Yanek43 2013-04-18, 21:39
Ale to jest temat poruszany od dawna - gdzieś na sadolu był film z Cejrowskim który opowiadał o Bronku, Donku i Obamie przy okazji. Mogę się mylić ale film pochodzi sprzed 3 lub więcej lat.
Zgłoś
Avatar
szponiasty 2013-04-18, 21:58 1
Rems napisał/a:

nie wygląda to na nic nadzwyczajnego.. każdy mógł sobie zamieścić taki list w internecie.


Na 100% wiarygodności listu nie mogę potwierdzić, ale info ze źródła, z którego informacje potwierdziły się w większości przypadków (śledzę od ok roku, głównie związane z organizacjami weteranów wojennych i narodowych milicji USA [WRAM] - to nie są ludzie biegający z folią aluminiową na głowach, tylko byli żołnierze, od wietnamu po ostatni irak, afganistan).
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-04-18, 22:05
obejrzyj nowy odcinek Maxa Kolanko i zoabczysz co bylo z tym Bostonem i jak Obama sie dogadał
Zgłoś
Avatar
solevit 2013-04-18, 23:19 40
Cytat:

Czy zamach w Bostonie to przypadek?



Zgłoś
Avatar
szponiasty 2013-04-18, 23:22
Niedowiarków, zapraszam tu:
http://www.zerohedge.com/news/2013-04-18/boston-marathon-bombing-fbi-press-conference-live-stream

Za kilka minut rozpocznie się live stream z konferencji FBI. Zobaczycie na własne oczy, na żywo, spektakl. Tego w TV nie pokażą ani nie napiszą w wyborczej, a póki sami nie zobaczycie, to będzie to dla was teoria spiskowa.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-04-18, 23:47 4
powinni się rozprawić z czarnym oprawcą, a u nas z ryżym chujem.
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2013-04-19, 10:15 1
Barack Hussein Obama nie urodził się w Juesej i wg tamtejzsej konstytucji nie powinien być prezydentem, ale ja mogę tylko narzekać przed monitorkiem.
Zgłoś
Avatar
S................i 2013-04-19, 10:18 11
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-04-19, 10:22
a chuj mnie on, jedna rzecz zwiazan z jego osoba ktora by nie interesowała to worek, worek z obama, tuskiem i putinem tonący w oceanie
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-04-19, 10:25
@up, sory ale gdyby to było prawdziwe, to obama już nie byłby prezydentem. A myślę, że co najmniej połowa amerykanów już to widziała, bo wystarczy wpisać w google "obama certificate".
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-04-19, 11:01 3
ja tak czułem że normalni, zwykli ludzie, pewni siebie, honorowi i uczciwi nie pozwolą sobie na skurwysyństwo. i chwała Bogu jest internet dlatego mamy dużą szanse na ogólnoświatowe porozumiewanie się , bo popatrzcie co te skurwysyny z banków itp mogł by robić z opinią publiczną gdyby istniały tylko media lokalne!
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2013-04-19, 11:05
szponiasty napisał/a:

major generał Childers



Sprawdzaj co tłumaczysz Generał Major, coś jak nasz Generał broni
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2013-04-19, 11:43 1
Co za różnica, kto jest prezydentem?
Ważne, kto finansuje jego kampanię.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie