18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Teraz Polska
Ryuuaros • 2012-01-05, 20:20
scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż: Michał Biliński
obsada: Piotr Szymanowicz, Kamil Front, Grzegorz Front
rok produkcji: 2005

Zgłoś
Avatar
Gonzoitano 2012-01-07, 2:03 1
To jakiś nieemitowany epizod "Trudnych Spraw"? Tak samo gadają
Zgłoś
Avatar
arturro6g 2012-01-07, 2:04
A co do scenki w lesie ... Chciałbym zobaczyć coś takiego ze gonią tego typa po lesie aż tu nagle ...

Zgłoś
Avatar
Tristan88 2012-01-07, 2:38 11
Poczucie własnej narodowości(Patriotyzm), to coś więcej niż tylko ustawka łysych łbów na najważniejszym święcie narodowym.
Jest to postawa szacunku, umiłowania i oddania własnej ojczyźnie; pełna gotowość do jej obrony w każdej chwili. - To właśnie jest Patriotyzm

Większość z was tego nie zrozumie, bo dajecie się manipulować mediom i internetowej walce z Patriotami.
Urodziłem się w pokoleniu lat 80' i jestem dumny że jestem Polakiem.

Mam teraz do was małą prośbę, zatrzymajcie się na chwilę i posłuchajcie jednej z najpiękniejszy Polskich Pieśni Patriotycznych



Polska! Niech to do was dotrze, JESTEŚCIE POLAKAMI
Zgłoś
Avatar
eskel_jsk 2012-01-07, 3:16 6
każdy, kto miał coś wspólnego z ruchem narodowym wie że ten film ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co historie o Żydach zatruwających studnie/ mordujących noworodki.
Zgłoś
Avatar
gasiek 2012-01-07, 3:35
A mnie akurat zastanawia jak to mozliwe. Ze po zlapaniu naklonili ich jeszcze do zagrania w tym filmie. Kurwa skin aktor
Zgłoś
Avatar
Raven Trismegistos 2012-01-07, 4:03 3
@pudzianziwp0 Ty, to po polsku było? To co ty napisałeś? Wiesz co to znaki przestankowe? Ciąg logiczny zdania? Odłóż tę prytę, bo ci szkodzi na mózg i bełkoczesz jak żule spod sklepu. Nawet na piśmie a to już smutne.

@gasiek - a mnie zastanawia czy umiesz czytać i myśleć. Na pewno, kurwa biegali z kamerami za zjebami na ustawkach, podczas pobicia w lesie i u nich w domu. Ta kamera nawet się, uważaj będzie mądre, rusza! Pamiętaj, nakłonili ich, taak a pieniążki z niechybnego hiciora poszły do rodzin poszkodowanych.

All in all - gra aktorska na poziomie tych polsatowskich cudów co to sie do nich młodzież kwejkowska ślini, obejrzeć się da, przekaz jasny i prawdziwy. A jak chcesz być patriotą, to nie wycieraj sobie Polską pyska glanując innego człowieka, tylko ją, kurwa, buduj i rozsławiaj.
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2012-01-07, 10:17 1
Co to ma wspólnego z narodowcami?? Przecież to zwykli bandyci. Tak jak ktoś wyżej napisał szukają zaczepki na osiedlu bo się nudzą póki rodzice za nich płacą. Jak dorosną to na zasiłek i wińska ściągać. Pierdole taki naród. Jestem dumny z tego, że się urodziłem w Polsce ale nie jestem dumny z bycia Polakiem i że jest przyzwolenie na takich chujów. Zara ktoś napisze, że w sieci chojrak a w świecie frajer ale szczerze to nie patrząc na własne zdrowie bym wpierdolił takim na miejscu za samo siedzenie przed blokiem i opierdalanie się cały dzień...
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2012-01-07, 10:21
Dziwna ta grupa skinów, zachowują się jak punksiarze a jeden ma nawet irokeza (1 film 5,30)

Faktem jest w na początku lat 90-tych były grupy skinów które zachowaniem były identyczne z punkami, teraz takich skinów już prawie nie ma.Sporo punków natomiast z tą mentalnością pozostało, rzucają się w kilkunastu na jednego, powód...zawsze się znajdzie: skate, flayers, ogolona głowa czy nawet zwykła łysina, a jak już kocha swój kraj to go trzeba zajebać.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2012-01-07, 10:27 1
i dlatego nosze przy sobie bagnet od AK47 i nie zawacham sie go użyć jesli jakis pojeb zacznie do mnie fikac,
Zgłoś
Avatar
piołun 2012-01-07, 11:43
To jest jakieś cholerne nieporozumienie ^^
Zgłoś
Avatar
PKSdriver 2012-01-07, 11:48
Ten film o ile dobrze pamiętam był wyświetlany w Gdyni i chyba zdobył jakąś nagrodę lub wyróżnienie.

@PoprostuMario
Tak, kręcili to w Zabrzu

Aha!
Przeczytajcie co autorzy napisali na samym początku filmu.
"Film został nakręcony ku przestrodze.Twórcy nie mają nic wspólnego z przedstawionymi postaciami..."
Zgłoś
Avatar
Gary Muwaut 2012-01-07, 12:03 7
Lewacka propaganda... Ci "skini" z wyglądu antifę bardziej przypominają
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2012-01-07, 12:25
Tania wkręta.
Zgłoś
Avatar
marcincore 2012-01-07, 12:35 1
Ci ludzie to obraza dla skinów, to boneheadzi.
Skinheadzi nie są rasistami.
Zgłoś
Avatar
GrubySS 2012-01-07, 12:35 1
jestem już w tym od 10 lat i się uśmiałem przy tym to jest jakaś propaganda lewacka i tyle ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie