18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
Teraz Polska
Ryuuaros • 2012-01-05, 20:20
scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż: Michał Biliński
obsada: Piotr Szymanowicz, Kamil Front, Grzegorz Front
rok produkcji: 2005

Zgłoś
Avatar
S................n 2012-01-05, 23:11 2
Wysłać ich wehikułem czasu do lat PRL. Za samo łażenie po mieście w grupie zostali by spałowani.
A dzisiaj: najwyżej mandacik którego i tak nie zapłaci i dalej będzie robić swoje z koleżkami.
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2012-01-05, 23:35 10
Bardzo dobrze powinno ich być więcej, przynajmniej emo cioty i reszta hipsterni by po kątach siedziała cicho...

Polska dla Polaków a nie patałachów, soundtrack przyjemny
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-01-05, 23:59 44
tedwaha napisał/a:

Bardzo dobrze powinno ich być więcej, przynajmniej emo cioty i reszta hipsterni by po kątach siedziała cicho...

Polska dla Polaków a nie patałachów, soundtrack przyjemny



Tak, zapomniałeś też dopisać samego siebie...
Stary skini, neonaziści, rasiści są pierdolnięci wierz mi. Wpierdolą ci za: noszenie okularów, ubieranie czarnych skarpetek, za patrzenie się na nich, a nawet za to jak będziesz siedział cicho po kątach. Krótko mówiąc zawsze znajdą dobry powód aby ci wpierdolić. Nawet wpierdolą ci za to że jesteś po ich stronie.

Takich gości jak oni należy tępić, wieszać za jaja aż do oderwania. I byłby święty spokój. Nawet można było by spokojnie wyjść o 12 w nocy na fajkę przed blok gdzie w tym czasie emo się tnie, geje ruchają, a reszta ciot robi swoje nie przeszkadzając normalnym ludziom tak jak właśnie te chuje w pseudo-wojskowych portkach i szelkach szukające zaczepki.
Zgłoś
Avatar
Rumcajs_Rozpruwacz 2012-01-06, 0:16 3
panczury pierdolone. Co prawda punki to skinów tłuką jak chca. tyle dobrego

A prawdziwy Black Metal to takiego prosiaka by tlukł i ciął aż by było miło
Zgłoś
Avatar
pudzianziwp0 2012-01-06, 1:25
Boxer ta jasne pies obronny ha ha ganster pseudo bluza rozumie lans boze zostawcie miejsce na kewww he he dajcie zyc zywym filmom sory w slesze bylismy bracmi wszyscy ... JEDno braci sie nie traci a ciota zawsze ciota bedzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-01-06, 1:39 20
Kurwa prawdziwi polacy po chuju. Zero wykształcenia, zero znajomości historii. Zero samodzielnego myślenia, zawsze podążają za jakimiś idolami, przywódcami czy chuj wie kim jeszcze. Debile jeszcze pare lat temu swastyki malowany na murach. A co gdy dorastają, to chuje żyją z zasiłków kończą jako narkomani albo alkoholicy. No i to jest kurwa ta prawdziwa Polskość? Wstyd mi że jestem biały jak patrzę na tego typu ludzi.
Zgłoś
Avatar
nikustrip 2012-01-06, 4:49 4
Dobrze kurwa! Oi Oi Oi!
Zgłoś
Avatar
K................s 2012-01-07, 0:13 1
Polska dla polaków! Księżyc dla księży! Indie dla indian!
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2012-01-07, 0:18 4

Zgłoś
Avatar
Adam1394 2012-01-07, 0:45 1
Knopers napisał/a:

Polska dla polaków! Księżyc dla księży! Indie dla indian!



Ziemia dla ziemniaków!
Zgłoś
Avatar
tadzik713 2012-01-07, 1:01
Za długie, nie oglądam
Zgłoś
Avatar
PoprostuMario 2012-01-07, 1:25
Czy te filmy były kręcone w Zabrzu?
Kilka ujęć jakby z osiedla Kopernik, chłopak w dresie Tico(w takich wtedy trenowali piłkarze Górnika), te sceny w lesie to pewnie Park Powstańców Śląskich.
Zgłoś
Avatar
DeMonica 2012-01-07, 1:27 2
'Czasami mnie przerażasz, ja pińdziele"
Ale oni straszni.
Zgłoś
Avatar
e................7 2012-01-07, 1:36 1
Jak bym miał być rasistą to nie mam pojęcia za którą rasą/narodowością bym szedł, bo każda mnie wkurwia pod różnymi względami.

Polak za kombinacje przynoszące wielkie straty państwu, Anglik (Przeważnie uliczny Chav) wkurwia mówiąc że to emigranci psują rynek pracy w UK, mimo tego że cały świat upada na pysk, Murzyn że kradnie i jest cięty na kasę, Chinczyk za te jego wymysły, chemie i wszystko co szkodzi ludziom i środowisku, Amerykanie za kłamstwa i fałszywość, Pakole za załatwianie niektórych spraw silną religią i tak można wymieniać...

Nawet ufoludki wkurwiają bo chujce latają po naszym niebie, a nawet mordy nie pokażą xD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie