18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Teraz Polska
Ryuuaros • 2012-01-05, 20:20
scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż: Michał Biliński
obsada: Piotr Szymanowicz, Kamil Front, Grzegorz Front
rok produkcji: 2005

Zgłoś
Avatar
Dusz 2012-01-07, 12:49
Po tych nienawistnych komentarzach niektórych widać że gówno wiedzą i wystarczy byle marny filmik żeby już wiedzieli jak mają myśleć Ale i tak najlepszy był komentarz że niby punki skinów tłuką hahahaha bądźmy poważni
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-01-07, 12:54 1
Nie rozumiem tylko bulwersacji rodzimych skinheadow, ale tych klasykow, ze swastykami, z wiara w Krew i Honor, takich od Szczerskiego, czy Stuarta.Skinheadzi to wojownicy, wyznajacy kult sily i walki, czesto gesto wzroow upatrujacy w tradycji Berserkow. Oni sa po to by walczyc, nie po to by myslec. Przeobrazenie, ktore ma miejsce obecnie, gdzie wieksza czesc sil narodowych organizuje sie pod bandera NOPu i ONRu i zostaje wciagnieta do walki politycznej(z racji swojej descendencji jest plugawa i nieczysta), powoduje, ze subkultura staje sie jakas pojebana hybryda, ktora jest zawieszona w najgorszej Polskiej umyslowej tradycji, ktora kazdy swiadomy patriota powinien odrzucic, albowiem wasnie wewnatrz narodu doprawadzily do jego upadku. Mozemy sobie gdybac, ze to "prosyjonistyczne" media robia robote i nas sklocaja, ale niestety z punktu widzenia osoby, ktora jakas tam wiedze posiada ,a przede wszystkim potrafi obserwowac, moge stwierdzic, ze media tylko wykorzystuja pewna tendecje, ktora drzemie w naszym CHORYM narodzie. Tylko, ze z choroba trzeba walczyc nie przez zlikwidowanie organizmu, a poprzez zlikwidowanie przyczyn. Mowiac prosciej nalezy przeprowadzic reforme swiadomosci Polakow, ale nie poprzez nedzna i parszywa "niezalezna" agitke, bo to jest partactwo i smiech na sali. Trzeba racjonalnej pracy u podstaw, ktora deklaruje srodowisko lewicowe. (Oni jednak chcielibny, aby kapital zostal zamieniony na Panstwo, z czym niestety nie mozna sie zgodzic)

Powiem Wam w zaufaniu, ze jako Patriota nie potrafie patrzec na ten kraj i na to co sie tutaj dzieje. Jedna strona krzyczy, ze ma racje, druga przemoca(werbalna) stara sie dojsc do glosu, co powoduje, ze mamy medialny bigos i calkowita nietranspretnosc tego czym dzisiaj jest Polak i czym jest Polska oraz jakie problemy nekaja nas jako ludzi. Latwiej komus takiemu wmowic, gdzie lezy przyczyna.
Polecam czestsza refleksje nad soba samym.

p.s. Film jest humorystyczny, nie bierzcie go na powaznie.
Zgłoś
Avatar
NomedN 2012-01-07, 15:38
tedwaha napisał/a:

Bardzo dobrze powinno ich być więcej, przynajmniej emo cioty i reszta hipsterni by po kątach siedziała cicho...

Polska dla Polaków a nie patałachów, soundtrack przyjemny



Ja się zastanawiam czy ty wogóle to oglądałeś, czy tylko chciałeś być fajny bo cię po ulicach leszczą? Nie widziałeś na koniec jak napierdalają własnego kumpla? Nie tobie oceniać kto ma siedzieć po kątach bo kiedyś się znajdzie ktoś komu twoja morda nie przypasi.
Zgłoś
Avatar
dth 2012-01-07, 16:54 1
@maciek98
znam całą masę "skinów, neonazistów, rasistów" i powiem Ci, ze pierdolisz głupoty. Bez powodu Ci nie najebią, taka prawda.

Cytat:

Stary skini, neonaziści, rasiści są pierdolnięci wierz mi. Wpierdolą ci za: noszenie okularów, ubieranie czarnych skarpetek, za patrzenie się na nich, a nawet za to jak będziesz siedział cicho po kątach. Krótko mówiąc zawsze znajdą dobry powód aby ci wpierdolić. Nawet wpierdolą ci za to że jesteś po ich stronie.



Co Ty kurwa pierdolisz? = =' Z tego co gadasz wnioskuje, że dostałeś kiedyś od skina wpierdol i teraz stałeś się internetowym wojownikiem, pewnie nawet w antifie "siedzisz". Idź lepiej siać swoją propagandę wśród kolegów.
Zgłoś
Avatar
Jason-X 2012-01-07, 17:21 2
Takim outsajderowym punkom to ja kanapki w szkole zabierałem
Zgłoś
Avatar
nonpussumus 2012-01-07, 19:14
Soundtrack zajebisty! 14!
Zgłoś
Avatar
Rumcajs_Rozpruwacz 2012-01-31, 12:18
Kłótnie kłótniami, ale to wszystko są stereotypy niestety. Może to przez dawne czasy. Tak jak jeden koleś kiedyś opowiadał, że był hardkorowcem dawno temu i sie nie mógł na mieście pokazać bo na kopy go brali od razu. Inni na przykład twierdzą, że to dobre jest. Dobór naturalny. Ja prywatnie tego nie rozumiem bo biorą się do tego rzeczywiście ludzie którzy atakują kogoś za sterczące włosy albo inne pierdoły. Jednak chyba w tym filmie dla kultury takiej a nie innej dolożyli zachowanie dresiarza i koksiarza.
Zgłoś
Avatar
Rumcajs_Rozpruwacz 2012-01-31, 13:26
Jakoś na to nie zwróciłem uwagi. Ech...
Zgłoś
Avatar
bart20 2014-08-14, 14:57
Knopers napisał/a:

Polska dla polaków! Księżyc dla księży! Indie dla indian!



Kolska dla kolaków
Zgłoś