18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
56-letni strażak i jego 35-letni znajomy postanowili trochę zarobić na czarno. Długo nie myśląc, udali się na stację benzynową, gdzie mieli zrobić skok. Młodszy został na czatach a starszy wtargnął do lokalu i próbował sterroryzować ekspedientkę... wymierzonym w nią palcem! - Dawaj pieniądze, bo cię zaje...! - krzyczał i wymachiwał dłonią przed twarzą zdezorientowanej sprzedawczyni. Ta stała jak wryta.

Jakby tego było mało, okazało się, że 35-letni zwiadowca jest niewidomy! Napad się nie udał, bo na stacji pojawili się klienci, którzy spłoszyli inteligentnych inaczej opryszków.

Sam pościg też nie trwał zbyt długo, bo niewidomy zgubił się podczas ucieczki. Na szczęście odnaleźli go policjanci i pies tropiący. Kilkadziesiąt minut później wpadł także jego wspólnik i organizator całego procederu.

- 56-letni mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzut usiłowania rozboju. Grozi mu do 12 lat więzienia. W trakcie aresztowania był pijany - miał ponad promil alkoholu. Drugi z zatrzymanych został po przesłuchaniu zwolniony do domu. Nie usłyszał zarzutów. Wciąż sprawdzamy, jaki był jego udział w tej sprawie - powiedział serwisowi NaSygnale nadkom. Maciej Daszkiewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Policjanci nadali już przydomek nieudolnym przestępcom. Według nich "polski gang Olsena" więcej już nikomu nie zaszkodzi. Obaj panowie nie byli wcześniej karani i miejmy nadzieję, że już więcej nie zaatakują...
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-09-08, 23:18
Żródełko?
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-09-08, 23:20
hehe a czekałem kiedy to wleci tutaj,

źródło tematu: www.nasygnale.pl
Zgłoś
Avatar
jacek.walcz 2010-09-08, 23:39
sorry zapomniałem o źródle

chyba rok nic nie dodawałem

najbardziej mnie rozwaliło że zagrożenia wypatrywał ślepy <hahaha>
Zgłoś
Avatar
Shadow 2010-09-09, 8:37
No cóż, człowiek po pijaku różne głupstwa robi...
Zgłoś
Avatar
muchospray 2010-09-09, 18:10 2
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2010-09-10, 11:24
"wielcy bandyci zlodzieje telefonow"
Zgłoś
Avatar
syrus 2010-09-12, 12:47
Żeby postawić ślepego na czatach to trzeba być ślepym -,-
Zgłoś
Avatar
werkoz 2010-09-12, 12:53
Stojący na czatach nie widział nic złego w swoim postępowaniu...
Zgłoś
Avatar
Podgor 2010-09-12, 13:48
O kurwa do 12 lat za grożenie palcem Ciekawe co byłoby, gdyby ptaka wyciągnął... Dożywocie?
Zgłoś
Avatar
A................x 2010-09-12, 14:11
O kurwa, to polska? Jak to czytałem, to byłem pewien, że Ameryka...
Zgłoś
Avatar
Iksu 2010-09-12, 14:31
Ale nic to. Kolejna brawurowa akcja polskiej policji i sprawne pojmanie groźnych przestępców. Od razu czuje się bezpieczniejszy.
Zgłoś
Avatar
Hellsmess 2010-09-12, 18:17
hmm, ale jak terroryzować kobietę palcem ... ?
Zgłoś
Avatar
august82 2010-09-12, 19:52
@ werkoz
Widzę że ostatnio byłeś na Mistrzach.
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-09-12, 21:29
syrus napisał/a:

Żeby postawić ślepego na czatach to trzeba być ślepym



Zawsze to mógłby być kadłubek
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie