18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
p................a 2016-11-01, 21:37 2
Nie dokarmiasz głośników, to masz.
Zgłoś
Avatar
qnsl 2016-11-01, 21:43
Ja się spodziewałem okrętu...
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2016-11-01, 21:47 1
ziomek kiedyś w starych TAGA, bake położył na wlocie i dojebał bassem... ciekaw jestem czy nowy nabywca już ją znalazł
Zgłoś
Avatar
t................1 2016-11-01, 21:58 5
Prosz.

Zgłoś
Avatar
Brokol 2016-11-01, 22:00
"Plus z minusem" gdzieś masz pojebane i zasysa zamiast wypuszczać tak na chłopski rozum...
Zgłoś
Avatar
NieLubieWas 2016-11-01, 22:06 2
@up
Wez rozbieg ściana sama Cie znajdzie

W "głośniku" nie ma takiego czegoś jak plus i minus. Polaryzacja jest umowna, aby łączyc zestaw w zgodnej fazie. Tam płynie prąd zmienny.
Zgłoś
Avatar
h................o 2016-11-01, 22:09 5
Zawsze mnie śmieszą te ścisłe przygłupy, którzy uważają, że każdy ma kurwa obowiązek ogarniać jakieś gówna z fizyki tylko dlatego, że oni są z tego dobrzy.
Zgłoś
Avatar
k................o 2016-11-01, 22:21
kalijanek napisał/a:

kutasa też by wyssało?


Tak, ale słabo... tzn, kolega mi tak powiedział
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2016-11-01, 22:41
Cytat:

Eskperci...?



Eeee... gdzie tam? Zwykłe gimbusy.
Zgłoś
Avatar
cowboy 2016-11-01, 22:49 7
Velture napisał/a:


Aha. Ok.

Czyli nie wolno mi zwyzywać kogoś od idiotów jak ma powiedzmy 20 lat i nie umie pisać albo jakiegoś kogoś kto pierdoli, że ziemia jest płaska itd.?



kurwa teraz bedzie porownywac znajomosc praw drgan i fal ze znajomoscia pisania. wy jestescie kurwa glupi, czy udajecie?
lekarz ktory zarabia 50 tys euro miesiecznie bo jest wykurwistym nanochirurgiem moze nie miec pojecia czym sa macierze czy calki a inzynier-wizjoner wykonujacy w pamieci obliczenia szybciej niz komputery 20 lat temu moze nie wiedziec czy z dupy leci mu gowno czy czekolada i tez mozesz mu co najwyzej opierdolic pale, bo jest 140x inteligentniejszy od ciebie. przez takich wlasnie baranow jak ty edukacja lezy i kwiczy, bo ludzi uczy zeby znali podstawy wszystkiego i pozniej brakuje ekspertow w kazdej dziedzinie.

"jak cos jest do wszystkiego, to jest do niczego"
zapamietajcie, pacholy
Zgłoś
Avatar
Suroka 2016-11-01, 22:52
zna ktoś tytuł?
Zgłoś
Avatar
muraaas 2016-11-01, 22:54 1
KrisCFC napisał/a:



Trzeba być idiotą, żeby wyzywać innych od idiotów tylko dlatego, że czegoś nie wiedzą, poluzuj pasek.



Można nie znać kolejności zapłonu na cylindrach w silniku wieśwagena 1,9 TDI. Ale jak działa głośnik to uczą się dzieci na pierwszych lekcjach fizyki.
Zgłoś
Avatar
Yazid1 2016-11-01, 23:26
muraaas napisał/a:



Można nie znać kolejności zapłonu na cylindrach w silniku wieśwagena 1,9 TDI. Ale jak działa głośnik to uczą się dzieci na pierwszych lekcjach fizyki.



Tu nie potrzeba lekcji fizyki. Wystarczy mieć głośnik w domu
Zgłoś
Avatar
cipek_cipeusz 2016-11-01, 23:35 1
@KrisCFC
@Velture
@hoszo
@cowboy
Piwerko dla was panowie, za trafne odpowiedzi na najbardziej zjebane komentarze pod tym tematem. Fakt, człowiek nie wie wszystkiego, ale to nie powód żeby go za to zrugać. Sam nagłówek nie był pisany, aby go dosłownie interpretować. Wyzywanie mnie od idiotów, bo dla mnie to wygląda nienaturalnie, świadczy o waszym niskim poziomie intelektualnym i braku dojrzałości.
Zgadzam się
Cytat:

Trzeba być idiotą, żeby wyzywać innych od idiotów tylko dlatego, że czegoś nie wiedzą, poluzuj pasek.

Zgłoś
Avatar
baraq 2016-11-01, 23:40
A ja sie pochwale ze mam membrane pasywna kto wie co to jest to zrozumie dlaczego sie chwale (kolumny od B&W jakby co)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie