18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
snik0 2012-08-10, 9:53 13
Może i ma talent ale na pewno nie ma mózgu. Jak wydupiasz się na dach - gasisz silnik, żeby nie pracował na sucho bez smarowania.
Zgłoś
Avatar
Cavaleria 2012-08-10, 11:33 1
Chociaż klatka i pasy dobrze działają...
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-08-10, 14:08
snik0 napisał/a:

Może i ma talent ale na pewno nie ma mózgu. Jak wydupiasz się na dach - gasisz silnik, żeby nie pracował na sucho bez smarowania.



masz na tą teorię jakieś argumenty czy poprostu usłyszałeś to od tego samego mechnika który twierdzi że jak się zerwie pasek rozrządu to silnik ulegnie zniszczeniu...

a co do kolesia to jest fajny, pierdole nie jade
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2012-08-10, 16:52 5
Argument jest taki że olej z miski się wylewa i pompa oleju zasysa powietrze...
Zgłoś
Avatar
neoniasty 2012-08-10, 17:07 7
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2012-08-10, 19:08
Zwykła kanapa go pokonała.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2012-08-10, 19:12
przynajmniej trzymal lapy na kierownicy a nie pchal miedzy klatke lub gdzie indziej, dlatego sadze ze to ustawiany fake
koles byl na wszystko przygotowany

widac po tapczanie juz kilka razy musial probowac
Zgłoś
Avatar
dziaad 2012-08-10, 19:12 3
makabrax napisał/a:



masz na tą teorię jakieś argumenty czy poprostu usłyszałeś to od tego samego mechnika który twierdzi że jak się zerwie pasek rozrządu to silnik ulegnie zniszczeniu...

a co do kolesia to jest fajny, pierdole nie jade



rozjebałeś mnie doszczętnie tym paskiem i wyśmianiem posta snik0
Zgłoś
Avatar
snik0 2012-08-10, 19:36 3
makabrax napisał/a:



masz na tą teorię jakieś argumenty czy poprostu usłyszałeś to od tego samego mechnika który twierdzi że jak się zerwie pasek rozrządu to silnik ulegnie zniszczeniu...

a co do kolesia to jest fajny, pierdole nie jade



od tego samego, bo podobnie jak przy pasku rozrządu zależy od silnika. Jak przy rozrządzie spotykamy silniki kolizyjne i bezkolizyjne tak przy miskach olejowych są suche i mokre.

do dalszej lektury polecam wypierdalać na google
Zgłoś
Avatar
icac 2012-08-10, 19:37 3
makabrax napisał/a:



masz na tą teorię jakieś argumenty czy poprostu usłyszałeś to od tego samego mechnika który twierdzi że jak się zerwie pasek rozrządu to silnik ulegnie zniszczeniu...

a co do kolesia to jest fajny, pierdole nie jade



A od jakiego mechanika TY usłyszałeś, że silnik może pracować z miską olejową na górze, a zerwanie paska rozrządu niczym (poza spierdoleniem zaworków w najbardziej optymistycznej wersji) nie grozi? Czy Ty jesteś popierdolony?
Zgłoś
Avatar
Gossow 2012-08-10, 19:38 1
@ W gta widział, że jak na dach upadnie to wybucha
Zgłoś
Avatar
lg0r 2012-08-10, 19:55
sam bełkot.
tak jak ktoś wcześniej pisał, silnik do góry dupą, pracuje bez oleju (z wyjątkiem jakiegoś supercar'u, którego nazwy nie pamiętam, ale wytwórcy chwalili się, że jest jako 1 przystosowany do jazdy do góry dupą), a zerwanie paska nie koniecznie musi zniszczyć silnik, Np w FS'ie z mazdy po zerwaniu (pod warunkiem że nie było jeszcze planowania głowicy) wystarczy ustawić wałki wg znaczników wraz z korbą i można latać dalej
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-08-10, 20:04 2
widzę że wasza wiedza na temat konstrukcji silników opiera się na NFSie i GTA, więc nawet nie będę próbował komentować...
Zgłoś
Avatar
kamild 2012-08-10, 20:11 4
makabrax napisał/a:

masz na tą teorię jakieś argumenty czy poprostu usłyszałeś to od tego samego mechnika który twierdzi że jak się zerwie pasek rozrządu to silnik ulegnie zniszczeniu...


Opowiem Ci historię z mojego życia.
Jak byłem mały to przewróciłem kosiarkę do góry kołami, bo chciałem zobaczyć jak się nóż kręci.
Jakimś cudem nie upierdzieliło mi żadnej kończyny, ale kosiarka poszła w pizdu. Zgadniesz co potem ojciec zrobił mi z dupy?

PS. Tak wiem, że to nie był silnik z kosiarki, jednak zasada jest ta sama.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie