18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
a................h 2018-12-16, 17:59 2
Ważne że jest, działać nie musi.
Zgłoś
Avatar
Riv3666 2018-12-16, 18:38 17
To jest dla matek z dziećmi w wózkach a niekoniecznie dla inwalidów.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2018-12-16, 18:44
a może nie są to zjazdy dla wózków?
Zgłoś
Avatar
traf 2018-12-16, 19:04 5
Ukraińska myśl techniczna? U mnie w robocie to ukropy gadają że u nich to prawie wszystko jest lepsze niż u nas.Na początku to myśłałem że robią sobie ze mnie jakieś żarty ale po jakimś czasie zauważyłem że oni naprawdę w to wierzą
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2018-12-16, 19:13 1
Nigdy bym nie pomyślał, że te podjazdy są dla inwalidów. Dla nich teraz wszędzie windy stawiają.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2018-12-16, 20:21
w Rosji to wpierdol można dostać nawet za bycie inwalidą.
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2018-12-16, 21:49
Gdyby był prawdziwym inwalidą, dał by sobie radę. To tak jak byś wsadził 5-latka na rower. Jasne, że sobie nie poradzi. Takiego niewyćwiczonego leszcza to sobie możecie dawać na kwejkach. Ja tego fejka nie łykam.
Zgłoś
Avatar
lolcat 2018-12-16, 21:49 6
traf napisał/a:

Ukraińska myśl techniczna? U mnie w robocie to ukropy gadają że u nich to prawie wszystko jest lepsze niż u nas.Na początku to myśłałem że robią sobie ze mnie jakieś żarty ale po jakimś czasie zauważyłem że oni naprawdę w to wierzą



Pewien upainiec u mnie w pracy jedzie do mnie z tekstem, że ukraina jest taka wielka, że zmieściłyby się w niej dwie Polski. Ja mu na to: jest też w niej chyba jeden wielki chui skoro w tej Polsce musisz dupać
Zgłoś
Avatar
chaber03 2018-12-16, 23:03
nic dziwnego jak to jest dla wózków dla cieci a nie dla niepełnosprawnych bo na niepełnosprawnych mają wyjebane wszędzie heh
Zgłoś
Avatar
RmX 2018-12-17, 1:36
Co za różnica, już bardziej inwalidami nie będą.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2018-12-17, 8:58 1
@lolcat - może chodziło mu o rozbuchane ambicje ukrainy do usilnej potrzeby znaczenia czegoś w świecie.
Ostatnio poczta polska zatrudniła nowych kurwierów obsługujących mój rejon, właśnie z ukrainy. Za chuja nie idzie się z nimi dogadać. Ustawianie się na godzinę jest nierealne. Ale! Coś się ostatnio zmieniło i zrobili się bardziej pracowici. Moją ostatnią paczkę dostałem o godzinie 21 co mnie mocno zdziwiło a było to jeszcze przed przedświątecznym pierdolcem.
Wracam sobie ogarnięty z treningu a tu w telefonie ktoś do mnie stęka że już czeka pod drzwiami. To zanim dojechałem minęło już jakieś 10 minut i faktycznie dalej tam stał z tą paczką, bacznie obserwowany przez moją blokową faunę w postaci dresików.

Oczywiście nie oznacza to że nagle stanę się jakimś wielbicielem uraińców. Jednak moja rodzina zbyt dużo wycierpiała przez ten naród (jestem z kresów) Ale dobrze że przynajmniej zapierdalają.
Zgłoś
Avatar
Krak 2018-12-17, 11:10
Kwestia motywacji - Jakby mu ujebać nogi to dałby radę.
Zgłoś
Avatar
srul24 2018-12-17, 13:58
Prawdziwy wózers zjechałby w balansie na dwóch kołach, bo tylko tak sìę to robi. Zjazd na czterech kołach nawet przy delikatniejszym spadku jest bardzo niebezpieczny. Ten obywatel na filmiku albo nie umie jeździć na wózku albo robi to celowo. Wiem, bo się znam. Uczyłem tego ludzi.
Zgłoś
Avatar
kopnijkota 2018-12-17, 16:30
cudowne uzdrawiające zjazdy, na dole już nie potrzebował wózka:)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie