18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
davinci666 2013-08-23, 23:01
Pegi 12 czyli nie ma cycków czyli nie ma na co czekać .
Zgłoś
Avatar
Rusznic 2013-08-23, 23:03
Render fajny ale czy gra będzie spoko? Zobaczymy, samego NFS World pograłem 40 min i mi się znudził. Najlepsze NFS to Hot Pursuit (stary) i High Stakes/Road Challenge. HS był szczególny super klimat, muza, realistyczne auta to był wypas. Potem to tylko wiejski tuning i murzyńskie style. NFS Shift mi się podobał, brakowało mu do GT ale na PC mało lepszych.
Zgłoś
Avatar
artson 2013-08-24, 0:08
I tak mi nie pójdzie.
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-08-24, 0:50
Wydaje mi się, że oni tymi czapkami odbierają zaszyfrowane rozkazy - dlatego są takie duże.
Zgłoś
Avatar
endriuksp666 2013-08-24, 4:09
wszystko spoko , gdy zobaczyłem pierwszy raz trailer byłem podjarany w chuj ... tylko strasznie boli mnie że tuning tutaj opiera sie na wybraniu sobie jednej z kilku GOTOWYCH tuningowanych wersji typu stock , street , dirt itp itd ... i coś mi się wydaje że samochodów do wyboru też zbyt dużo nie bedzie , więc mimo fajnej grafiki , czy wielu trybów gry do wyboru ... wątpię żeby coś wielkiego z tego było , teraz wszystkie gry są beznadziejne , nie to co kiedyś . Ale jeśli tuning bedzie rozbudowany , a wybór samochodów porządny to gierka ma spore szanse , cóż , pożyjemy zobaczymy ...
Zgłoś
Avatar
Byczys 2013-08-24, 13:10 2
I tak najlepsza scigałka w jaką grałem to NFS Porsche 2000, potem to już równia pochyła.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-08-25, 22:36
co jak co ale trailer świetny
Zgłoś
Avatar
Edgarson 2013-08-31, 17:11
Wielkość świata powala. Mozliwosc modyfikacji samochodow tez zajebista. Ja juz zbieram kase. Tylko sie zastanawiam, jakie auta beda do wyboru. Znalazalem takie cos, ale to raczej nie jest pelna lista the-crew.pl/Temat-Lista-aut-dost%C4%99pnych-w-The-Crew
Zgłoś