18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Ciasny 2015-01-10, 15:55 3
Pod każdym filmikiem z droższym gadżetem od razu bólem dupy wieje na kilometr, zawistni i zazdrośni skurwysyni.
Możliwość przeniesienia się na każdą rower i na każdą trasę jaką tylko sobie zamarzymy idąc do salonu, bez ryzyka złamania kręgosłupa? Przecież nikt wam nie broni jeździć na rowerze, a mieszkając na wypizdowie nie zawsze ma się czas na wyjazd w jakieś fajne miejsce do zjazdów.
Zgłoś
Avatar
d................8 2015-01-10, 15:57
To nie lepiej pojeździć prawdziwym?
Zgłoś
Avatar
emptypants 2015-01-10, 16:01
Zamiast wyjść na rower ze znajomymi, można udawać, że się wyszło
Zgłoś
Avatar
wiru 2015-01-10, 16:03
Nie rozumiem jak można zapierdalać na czymś takim, zamiast wsiąść na normalny rower.... Tak samo nie rozumie ludzi którzy płacą hajs, żeby pozapierdalać na bieżni na siłowni zamiast wyjść na jebane powietrze... No kurwa no nie rozumiem...
Zgłoś
Avatar
Ciasny 2015-01-10, 16:07 2
wiru napisał/a:

Nie rozumiem jak można zapierdalać na czymś takim, zamiast wsiąść na normalny rower.... Tak samo nie rozumie ludzi którzy płacą hajs, żeby pozapierdalać na bieżni na siłowni zamiast wyjść na jebane powietrze... No kurwa no nie rozumiem...



Widocznie jesteś zbyt głupi żeby to zrozumieć
Zgłoś
Avatar
Viperal 2015-01-10, 16:18 6
@up
No dokładnie, przecież jest w chuj pozytywów z takiego roweru w pokoju:

-gdy jest chujowa pogoda to się niezbyt miło jeździ na dworze,
-rowery do treningów jakoś stoją w domach i nikomu to nie przeszkadza, ale jak już do tego jest podłączony monitor to nie kurwa to wtedy jest źle -.-,
-dla osób, które często jeżdżą po swojej okolicy to może być jakieś urozmaicenie,
-motywacja dla wielu osób, np. zbyt opasłych na normalny rower.

I jeszcze parę, ale nie chce mi się tyle pisać
Zgłoś
Avatar
kam332 2015-01-10, 16:28 1
Nie lubię takich rowerków treningowych. Zwiększenie biegu powoduje uczucie hamowanie koła i jest to dla mnie denerwujące.
Zgłoś
Avatar
kih0n 2015-01-10, 16:34 1
największa zaleta to wspólna jazda po nieosiągalnych szlakach, jakieś amerykańskie tereny lub chiny...
zamiast napierdalać w CS'a można poćwiczyć z kumplami na rowerze zwiedzając kaniony ameryki
oczywiście nic nie zastąpi zwykłego roweru i wypadu na świeżym powietrzu ale świetna alternatywa.

dla hejterów zamiast grać w FIFE idź pokop piłkę na boisko, zamiast NFS - pojeździj autem po torze etc etc
Zgłoś
Avatar
Lyck 2015-01-10, 16:48
Zajebistee!!! w sumie po co wogóle wychodzić na zewnątrz....
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2015-01-10, 17:23
Fajna sprawa na zimowe wieczory, oczywiście nie zastąpi prawdziwego ale jak ktoś nie ma czasu to spoko opcja
Zgłoś
Avatar
nanab 2015-01-10, 17:29 2
po chuj w rowerku stacjonarnym hamulce
kih0n napisał/a:



dla hejterów zamiast grać w FIFE idź pokop piłkę na boisko, zamiast NFS - pojeździj autem po torze etc etc


zamiast grać w gta - ...
Zgłoś
Avatar
Insaner 2015-01-10, 17:31
Ciekawe, czy obciążenie jest sterowane przez program i faktycznie jedzie się ciężej pod górkę, a lżej w dół. Jeśli hamulce też uwzględniają pęd roweru, to na zimowe wieczory fajna zabawka - ew. do siłowni. W lato tak czy inaczej lepiej wziąć swój rower i jechać przed siebie zapominając o wszystkim
Zgłoś
Avatar
bstryyy 2015-01-10, 17:32
myślałem, że brakowało Ci tego jak ktoś leci na morde:/
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2015-01-10, 17:41 1
spooner napisał/a:

Podpowiem Ci, grając w gry nie schudniesz


Gówno prawda. W rok straciłem 10 kg grając w gry. A w trakcie grania jeździłem właśnie na stacjonarnym rowerze. Szach mat.
Zgłoś
Avatar
l................i 2015-01-10, 18:11
Przecież to nie chodzi o to żeby zastąpić tym rowerem prawdziwy, ale o to żeby trenować, budować formę np. zimą. To taki rower stacjonarny w ciekawszej wersji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie