18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Witajcie.

Chciałbym podzielić się z wami świetnym (moim zdaniem) materiałem wyjaśniającym sposób powstawania piramid i uzasadnienie dlaczego mniej więcej w tym samym okresie na całym świecie powstawały im podobne zaawansowane budowle o megalitycznych proporcjach oraz o innych ciekawych zagadnieniach powstawania ludzkości.

Bardzo mocno polecam obejrzeć całość. Mi osobiście rozwaliło system .

Materiał w języku Angielskim ale są napisy Miłego seansu !

Zgłoś
Avatar
nwonigers 2020-12-16, 0:36
kurwa takie dlugie ze chuj. moze powiesz chociaz do jakich doszli wnioskow. kosmici czy cywilizacja, ktora zginela.
Zgłoś
Avatar
JohnDeliver 2020-12-16, 0:58
nwonigers napisał/a:

kurwa takie dlugie ze chuj. moze powiesz chociaz do jakich doszli wnioskow. kosmici czy cywilizacja, ktora zginela.



Żadnych kosmitów a cywilizacja która została wymordowana i okradziona z myśli technicznej. Polecam obejrzeć całość dla pełnego zrozumienia
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2020-12-16, 15:43
JohnDeliver napisał/a:

Żadnych kosmitów a cywilizacja która została wymordowana i okradziona z myśli technicznej. Polecam obejrzeć całość dla pełnego zrozumienia



kurde troche dlugie. jak cywilizacja tak zaawansowana mogla zostac wymordowana przez ludzi, ktorzy dysponowali galeziami;d
Zgłoś
Avatar
Exterminator 2020-12-16, 18:18 2
Tak samo jak dziś przybysze z Afryki i krajów arabskich, antifa, blm oraz ideologia Lpg+ oraz inne wynalazki rozsadzają cywilizacje Białego człowieka. Identycznie upadło Imperium Rzymskie (zgnilizna od środka) + wędrówki innych ludów.
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2020-12-17, 15:35
Moze zjedli niedopieczonego nietoperza i wymarli.
Zgłoś