18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Cięcie sampli to bardzo prosta sprawa!

Ktoś z was, a wiem, że jest tu sporo ludzi lubiących TheProdigy rozpoznał wycięte loopy z innych popularnych kapel? Bo mi ... i potoczyła się pod szafę.



Domyślam się, że Liam Howlett mógł użyć do stworzenia tego utworu samplera Yamaha SU-700 (po prostu słychać w tym numerze taki sam procesor efektów) co nie jest takie łatwe jak ableton ale możliwe, gdyż używałem tego samplera.

Autor filmu: Jim Pavloff
Zgłoś
Avatar
mrmleee 2013-01-08, 22:12 3
ten film jest starszy niz internet
Zgłoś
Avatar
medowski 2013-01-08, 22:13
no ok ale powiedz mi w czym widzisz problem w wykorzystywaniu sampli ? przeciez po to one sa ...

owszem zgodze sie ze lepiej jest samemu tez stworzyc sample no ale nie dajmy sie zwariowac ;]
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-01-08, 22:16 1
starszy nie starszy, nie ma go tu. nie widzę nic złego. po prostu jestem mile zaskoczony.
Zgłoś
Avatar
h................1 2013-01-08, 22:32 1
@mrmleee ja tego nie widziałem, więc chuj mnie to obchodzi co Ty tam bredzisz. Zresztą nie każdy popierdala całymi dniami na popuarnych stronkach szukając czego się da. Piwsko
Zgłoś
Avatar
Echis 2013-01-08, 22:37 8
A jakieś debile mówią, że to muzyka z komputera i byle debil może to robić.
Zgłoś
Avatar
KomentującyPanicz 2013-01-08, 23:49
Taaaa, to jest przynajmniej muzyka, byle debil to moze zrobic Dubstepa= czyli gowno, przeciez kazdy moze sie wysrac
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-01-08, 23:51
Maderfakermen napisał/a:

Cięcie sampli to bardzo prosta sprawa!



Nie pierdol, po siedzę przy tym troszkę.
Zgłoś
Avatar
def1 2013-01-08, 23:51 4
no ale dojdź po samplach do muzyki skąd się wzięły i jakie efekty zostały dołożone, takie coś to mistrzostwo
Zgłoś
Avatar
PaulBZWNGR 2013-01-09, 0:16
Miłe zaskoczenie
Zgłoś
Avatar
Cysiek 2013-01-09, 0:20
Aż się kurwa zachciało posłuchać dobrego TheProdigy. Darude robił podobnie co TP więc się nie oszukujmy, wiele tego było....
Zgłoś
Avatar
Ibaka 2013-01-09, 0:29 5
Słucham przeróżnej muzyki jeśli chodzi o gatunki. Po prostu jak mi się jakaś nuta spodoba to ją ściągam (kupuję ).

Wkurwiają mnie ludzie, którzy hejtują muzykę danego zespołu/artysty używając argumentów typu "XYZ to gówno i komercha". Bronią przy tym swoich ulubieńców jak jakiejś Częstochowy. Debile.

W muzyce każdy znajdzie coś dla siebie.
Oczywiście są wyjątki typu One Direction, PSY itp. które zamiast zdobywać popularność i miliony wyświetleń powinne zostać wbite na pal i spalaone

Za The Prodigy - piwo !

I szacun dla gościa ! W większości przypadków stworzenie kawałka na kompie wymaga więcej trudu niż na gitarkach,
Zgłoś
Avatar
P(r)OLAND 2013-01-09, 0:35
O ja pierdole i co ja mam teraz mysles o THE PRODIGY?
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-01-09, 0:44
maxvolumePL napisał/a:



Nie pierdol, po siedzę przy tym troszkę.



To poczytaj trochę o samplingu, obróbce i masteringu, i nie pierdol. Bo jak pomysł siedzi w głowie to sam mix, to już bajka.

P(r)OLAND napisał/a:

O ja pierdole i co ja mam teraz mysles o THE PRODIGY?



Że wszystkie numery bez wyjątku są zajebiste.
Zgłoś
Avatar
motoguru 2013-01-09, 0:45
P(r)OLAND napisał/a:

O ja pierdole i co ja mam teraz mysles o THE PRODIGY?



nie "mysls" już...

Wracając do tematu, żeby to odtworzyć trzeba mieć porytą banie i chuj wie ile znać utworów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie