18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
This is rallying!
Ramsey007 • 2013-03-31, 1:23
Kolejna wrzuta pokazująca ostatni prawdziwy sport jakim są rajdy. Wiem, że miłośnicy piłki kopanej zaraz zaczną biadolić jakim to sportem jest bieganie metroseksualnych ciotek za skórkowym flaczkiem, ale...



Enjoy kurwa!

Wiem, że film trwa dokładnie tyle ile potrzeba polskiej reprezentacji w piłce jebanej aby przepierdolić wszelkie szanse na cokolwiek dobrego, ale mimo to - warto oglądnąć
Zgłoś
Avatar
fen1x 2013-03-31, 12:04
Kompilacja dobra. Opis chujowy.
Zgłoś
Avatar
Forcell 2013-03-31, 12:07
7:19 ładnie zgrzane tarcze
Zgłoś
Avatar
Rumcajs_Rozpruwacz 2013-03-31, 12:23
@ Black Snake Ale to jest powód, żeby płakać i się rzucać na lewo i prawo na piłkę nożną dlatego, że więcej osób ją lubi? Jakoś nie widziałem żadnego filmiku o footballu gdzie byłoby pół strony opisów jakie to sporty motorowe są chujowe, a Kubica niech przestanie się ścigać bo na każdym zakręcie wpada w barierkę.
Zgłoś
Avatar
wr77 2013-03-31, 12:29
bardzo ładny opis a dla ciebie nic nieznaczące wirtualne piwko
Zgłoś
Avatar
GrzesMk4 2013-03-31, 12:30 1
Piwko za pojechanie po tych ciotach od balona !
Zgłoś
Avatar
takija 2013-03-31, 12:31 1
Dziecięce przepychanki proszę zostawić na kwejka Tutaj komentujemy fajny filmik a nie pierdolimy o tym co jest lepsze i dlaczego akurat nie piłka nożna

Filmik dobry Piwko!
Zgłoś
Avatar
zordon71 2013-03-31, 12:48
_._ nie umiem usunąć posta -.-
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2013-03-31, 13:01
Bujal90 napisał/a:

Na koniec opisu filmiku wyśmiewasz grę naszej reprezentacji, a ja jakoś nie słyszałem żeby jakiś polski rajdowiec miał wybitne osiągnięcia.



Lecimy:
Zasada, Bublewicz, Hołowczyc, Sołowow...? Zobacz jakie mają osiągnięcia i porównaj je z podobną półką w piłce jebanej... A uwierz mi - pomijam kozaków, którzy jebali lokalesów zza żelaznej kurtyny, bo i tak nie zrozumiesz jak wielkie w tamtych czasach to było osiągnięcie.

wojak90 napisał/a:

Ramsey, kolejny idiota mający jakieś halo do piłki nożnej. Nie podoba Ci się? To przynajmniej nie wylewaj żalu na sadisticu. A tym swoim żałosnym komentarzem próbowałeś obrazić fanów futbolu? Nie wiem czy któryś z nich zwraca uwagę na takie ciotki jak Ty;) Siedź sobie przed telewizorem i oglądaj jak kilku debili jeździ samochodami próbując zabić się na co drugim zakręcie a fani piłki nożnej, koszykówki, tenisa czy kolarstwa w tym samym czasie mogą czynnie uprawiać swój ulubiony sport. Pewnie ty też uprawiasz, swoim dużym fiatem;) Sam lubię rajdy samochodowe ale musiałem to napisać. Pozdro



Piłka nożna, koszykówka, tenis i kolarstwo to nie sporty. Gdzie tu ryzyko? EDIT: Owszem uprawiam, ale na ten temat możemy pogadać innym razem
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-03-31, 13:19
..
wojak90 napisał/a:

swoim dużym fiatem

masz coś kurwa do dużych Fiatów?

Black Snake napisał/a:

A w piłce co? 22 pedałów lata po boisku, jak jeden drugiego dotknie to nagle oboje się kładą i lamentują jak zostali źle potraktowani przez przeciwnika.

i to jeszcze kasę kasują za to jakby conajmniej na kardiochirurgi przeszczep serca wykonywali.

Ramsey007 napisał/a:

Piłka nożna, koszykówka, tenis i kolarstwo to nie sporty. Gdzie tu ryzyko?


Jest ryzyko:
-Piłka nożna - złapią przy wręczaniu łapówki
-Koszykówka - przy grze z czarnymi trzeba pilnować rzeczy.
-Tenis - dostaniesz rakietką.
-Kolarstwo - złapiesz gumę, a w wyścigu w rosji, potrąci Cię Łada.
Zgłoś
Avatar
adamsok 2013-03-31, 13:22
można link do HD
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2013-03-31, 13:26
Oczywiście każdego stać żeby kupić sobie autko wrc i zapierdalać na torze. Ja wole czasami sobie pograć w noge czy coś, a nie siedzieć na chacie i oglądać w tv wrc.

@Ramsey007
Człowieku odróżniasz sporty extremalne od zwykłych? Jak chcesz ryzyka to jebaj z bani na wode z 50m.

Każdy z was jak był młody zapewne grał w noge na boisku lub inne sporty, a pierdolicie tak bez sensu że nawet nie chcę mi się czytać tego syfu wyżej.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-03-31, 13:37
socjalmmv napisał/a:

Każdy z was jak był młody zapewne grał w noge na boisku lub inne sporty,

Nie każdy. Ja miałem wyjebane w bieganie z pedałami za piłką. Na 15ste urodziny dostałem od rodziców dużego Fiata i garaż. Przebudowy i strojenie pochłaniały cały mój czas.
socjalmmv napisał/a:

ak chcesz ryzyka to jebaj z bani na wode z 50m.

Sporty ekstremalne to są skoki na beton z gaśnicą z autobusu, albo skoki bungee z liną stalową..
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-03-31, 13:38
Coś pięknego .
Umiejętności Adrenalina i ryzyko .
Najlepsza akcja wjazd w kukurydzę .
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2013-03-31, 13:49
socjalmmv napisał/a:

Oczywiście każdego stać żeby kupić sobie autko wrc i zapierdalać na torze. Ja wole czasami sobie pograć w noge czy coś, a nie siedzieć na chacie i oglądać w tv wrc.

@Ramsey007
Człowieku odróżniasz sporty extremalne od zwykłych? Jak chcesz ryzyka to jebaj z bani na wode z 50m.

Każdy z was jak był młody zapewne grał w noge na boisku lub inne sporty, a pierdolicie tak bez sensu że nawet nie chcę mi się czytać tego syfu wyżej.



Rajdy to NIE JEST JAZDA PO TORZE! Normalne drogi, dziurawe, z kurwidołami, przebiegającymi sarnami i tak dalej.

Nie musisz mieć do tego auta WRC - w kompilacji widać choćby Puga 106, ale jeśli chcesz się pobawić taniej i poczuć smak prawdziwego sportu to zobacz choćby:

facebook.com/pages/Puchar-CENTO-RALLY-w-RSM%C5%9Al/490589680999122?ref=stream

Oczywiście - w dalszym ciągu to drogi sport, ale cóż...

I żeby nie było - nie mam nic do cupania w piłkę z kumplami - to fajna rozrywka, ale JARANIE się meczami i pedałami, którzy odgrywają swój 90minutowy spektakl płaczu, tarzania się po trawie i tak dalej.
Zgłoś
Avatar
flyier 2013-03-31, 13:54
gosc wrzuca kompilacje o rajdach i dupi o pilce
no pojebany
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie