18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
This is rallying!
Ramsey007 • 2013-03-31, 1:23
Kolejna wrzuta pokazująca ostatni prawdziwy sport jakim są rajdy. Wiem, że miłośnicy piłki kopanej zaraz zaczną biadolić jakim to sportem jest bieganie metroseksualnych ciotek za skórkowym flaczkiem, ale...



Enjoy kurwa!

Wiem, że film trwa dokładnie tyle ile potrzeba polskiej reprezentacji w piłce jebanej aby przepierdolić wszelkie szanse na cokolwiek dobrego, ale mimo to - warto oglądnąć
Zgłoś
Avatar
tymgoniepokonamy 2013-03-31, 3:10 2
Chyba najlepsza kompilacja jaką widziałem. Piwo!
Zgłoś
Avatar
sasim 2013-03-31, 3:13
tyle czasu polskiej reprezentacji nie potrzeba.. nie przesadzaj ..
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-03-31, 9:27 39
ja pierdole dlaczego każdy baran uważa, że to co on lubi jest naj naj i musi się przyjebać do czegoś innego. Jedni lubią piłkę, inny autka a jeszcze inny pośmigać na rowerze. Czy trzeba siedzieć i dumać, który sport jest najbardziej męski i najcudowniejszy?
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2013-03-31, 9:45 3
@UP Najważniejsze, że nie trzeba dumać, który NIE jest
Zgłoś
Avatar
pawel578 2013-03-31, 10:59
Jebać rajdy i fudbol wchodzić na HARDA tam jest prawdziwy sport
Zgłoś
Avatar
Paul_finch 2013-03-31, 11:02
Temat zacnie opisany .. Oj zacnie...!!!
Zgłoś
Avatar
wojak90 2013-03-31, 11:12 5
Ramsey, kolejny idiota mający jakieś halo do piłki nożnej. Nie podoba Ci się? To przynajmniej nie wylewaj żalu na sadisticu. A tym swoim żałosnym komentarzem próbowałeś obrazić fanów futbolu? Nie wiem czy któryś z nich zwraca uwagę na takie ciotki jak Ty;) Siedź sobie przed telewizorem i oglądaj jak kilku debili jeździ samochodami próbując zabić się na co drugim zakręcie a fani piłki nożnej, koszykówki, tenisa czy kolarstwa w tym samym czasie mogą czynnie uprawiać swój ulubiony sport. Pewnie ty też uprawiasz, swoim dużym fiatem;) Sam lubię rajdy samochodowe ale musiałem to napisać. Pozdro
Zgłoś
Avatar
ckmz 2013-03-31, 11:18
"piłki kopanej"

Serio kurwa?
Zgłoś
Avatar
Philipek 2013-03-31, 11:18 3
@2UP nawet nie chce mi sie czytac Twoich wypocin. w najczarniejszych zakamarkach internetu jest bardzo ciekawa strona, na ktorej mozna kupic wszystkie mecze pilki noznej, siatkowki, koszykowki itp. sa normalnie akcje takie sam jak kurwa buty sprzedajesz na allegro. wiec chuj z ta jebana pilka.
Zgłoś
Avatar
Bujal90 2013-03-31, 11:30
Na koniec opisu filmiku wyśmiewasz grę naszej reprezentacji, a ja jakoś nie słyszałem żeby jakiś polski rajdowiec miał wybitne osiągnięcia.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-03-31, 11:39 5
@wojak90, co masz do dużego fiata? Tutaj jeździł peugeot 106, stare, dobre auto. Fiata 125p też dałoby radę zrobić pod wyścigi tym bardziej, że ma rwd. Poza tym facet powinien być odważny i podejmować ryzyko. W tym sporcie trzeba mieć jaja. Sam z chęcią pościgałbym się na wyspie Man (wyścigi motocyklowe), ale nie mam na to kasy i tak dużych jaj by zapierdalać pod 300km/h i więcej na ulicach wąskich, że się ledwo 2-3 motocykle zmieszczą. A w piłce co? 22 pedałów lata po boisku, jak jeden drugiego dotknie to nagle oboje się kładą i lamentują jak zostali źle potraktowani przez przeciwnika. Do tego nasza reprezentacja, która może sobie co najwyżej w piłkę pograć na orliku. W rajdach nieraz zaliczą dzwona i wychodzą o własnych siłach.

PS nie lubię piłki, ale szanuję że ktoś lubi. No chyba, że później na dworze słyszę 'barca lepsza!' 'barca kurwa, real!!'. I zaczynają się bić -.- debile.
Zgłoś
Avatar
malinex2 2013-03-31, 11:53 3
Piwo za opis;D
Zgłoś
Avatar
Kopulator 2013-03-31, 11:58
kurwa "oglądnąć" OGLONDNOŃĆ przecież można w tym słowie zrobić tyle błędów...! zacznijmy w końcu używać słowa "OBEJRZEĆ" do kurwy nędzy ;D
Zgłoś
Avatar
WyscigowyJELCZ 2013-03-31, 12:01
jak ja kocham odgłos odcięcia. jest piekniejszy niz orgazm azjatki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie