18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
This is rallying!
Ramsey007 • 2013-03-31, 1:23
Kolejna wrzuta pokazująca ostatni prawdziwy sport jakim są rajdy. Wiem, że miłośnicy piłki kopanej zaraz zaczną biadolić jakim to sportem jest bieganie metroseksualnych ciotek za skórkowym flaczkiem, ale...



Enjoy kurwa!

Wiem, że film trwa dokładnie tyle ile potrzeba polskiej reprezentacji w piłce jebanej aby przepierdolić wszelkie szanse na cokolwiek dobrego, ale mimo to - warto oglądnąć
Zgłoś
Avatar
w6667812 2013-03-31, 14:02
czy ktoś może podac linka do jutuba albo vimeo, zebym mogl obejrzec w haj definiszyn?
Zgłoś
Avatar
ZiggyChajzer 2013-03-31, 14:28
"Ja miałem wyjebane w bieganie z pedałami za piłką."

czyżby te 'pedały' jebały cię potem w dupala? to wiele wyjaśnia.
Zgłoś
Avatar
koc 2013-03-31, 14:57
2:29 znaczek czelsi piłkarskiego klubu na tym czerwonym autku
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-03-31, 15:21 1
Mr Tornister napisał/a:

czyżby te 'pedały' j***ły cię potem w dupala? to wiele wyjaśnia.

nie mądruj bo przegląd zeszytów zrobimy.
Zgłoś
Avatar
kacpers 2013-03-31, 15:23 2
Zrozumcie jedno, nie chodzi o to czy jednemu się podoba piłka nożna, a drugiemu rajdy, tylko o to, że w tym głupim kraju w mediach się trąbi tylko o piłce nożnej i w ten oto sport są ładowane grube pieniądze przez państwo, tylko dlatego bo jest popularny i najłatwiej na nim zarobić. A inne sporty są olewane, jest pełno przykładów gdzie Polacy zdobywają mistrzostwa świata w innych sportach, a w mediach o tym nawet nie wspomną, przez co 90% o tym nawet nie wie. Prosty przykład Tadeusz Błażusiak od paru lat zdobywa mistrza świata w Endurocorssie na najbardziej prestiżowych zawodach, a w tym roku został uznany przez Amerykańska organizacje AMA sportowcem roku. To jest śmieszne, żeby tak wybitny sportowiec był bardziej rozpoznawany i doceniany przez obcokrajowców niż przez rodaków. Jest wiele takich przykładów m.in. Kitesurfing, zawody szybowców i pewnie by się tego więcej znalazło, ale wiadomo w mediach cisza.. Nie mówiąc już o tym, że w mediach wolą puścić po raz 3 powtórkę przegranego meczu przez Polskę niż dać relacje np. z światowej serii Enduro, która się odbyła w Łodzi, dodam, że taka coś się odbywa raz na rok..Nie oglądam piłki nożnej bo ten sport mnie nie interesuje, ale lubię sobie czasem pokopać na polance przy piwku i grillu. Sport ten jest tak popularny w Polsce bo wszędzie jest tylko piłka nożna i jeszcze raz piłka nożna, dzieci które dorastają widząc tylko ten sport siłą rzeczy się im interesują i dlatego w Polsce mamy tyle fanów tego sportu i nieudaczników którzy próbują go uprawiać zawodowo, a co jest najśmieszniejsze dobrych graczy Polskich, którzy coś znaczą na arenie międzynarodowej można policzyć na palcach jednej ręki... Śmiech na sali i tyle w tym temacie :]
Zgłoś
Avatar
karfi 2013-03-31, 18:36
Nie ma RK nie ma piwa.
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2013-03-31, 19:51
ZA 4 KÓŁKA zawsze piwko!
Zgłoś
Avatar
TOOM44 2013-03-31, 22:20 1
Wkońcu ktoś kto jedzie po tej pierdolonej piłce nożnej ! Dzieki bogu ! Sam jeżdże na rowerze Dh/Fr, niestety mieszkam na kompletnym zadupiu gdzie jeszcze nie doszło do jaskiniowców nic innego jak "Kopanie piłki". Ten sport jest tak chujowy że płakać się chce. Do tego to jest nasz narodowy -,- FACEPALM KURWA. Nie lepiej tą kase przeznaczyć na szczypiornistów, czy inne reprezentacje, które coś osiągają? Lub na zawodników wyścigów? Nie! Lepiej założyć pzpn i trzepać kase kraść itd.
Zgłoś
Avatar
ari4 2013-04-01, 14:15
Za WRC zawsze browar.
Zgłoś
Avatar
picolo 2013-04-01, 22:36 1
sport sie uprawia a nie ogląda!!!
Zgłoś