18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Corey_09 2011-11-04, 12:07
miałem kiedyś poloneza, co prawda prawie po każdym wyjeździe się coś psuło ale dzięki temu nauczyłem się trochę mechaniki ;P
Zgłoś
Avatar
Huherko 2011-11-04, 12:41
revtech napisał/a:

to się nazywa strefa zgniotu czy jakoś tak, w razie wypadku silnik wchodzi do kabiny i zabezpiecza pasażerów przed obrażeniami



Dobrze myślisz, ale jak czytałem Twojego posta próbowałem sobie wyobrazić wchodzący silnik do kabiny i ochraniający pasażerów xD
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2011-11-04, 12:58
mcmt napisał/a:


Nie wierzę w to. Silnik, skrzynia biegów i wał by tak się nie "skompresował". To auto to pewnie wydmuszka.



Bo to jest wydmuszka i jak widac silnika nie masz z przodu. Jak dobrze pamietam to tam bedzie silnik pod tylna kanapa.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-11-04, 15:05
No tak, przecież on z tyłu w T3 był
Zgłoś
Avatar
s................i 2011-11-04, 17:09
to nie jest test transportera t3 tylko test test mozliwosci nowej platformy do zderzen na you tube jest normalny test
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2011-11-04, 17:20
mcmt napisał/a:


Nie wierzę w to. Silnik, skrzynia biegów i wał by tak się nie "skompresował". To auto to pewnie wydmuszka.



Trzy tony "na pace" robią swoje.
Zgłoś
Avatar
karoldeicide 2011-11-04, 20:33
się złożył jak karton po murzynkach
Zgłoś
Avatar
BulletTime 2011-11-04, 20:56
Tiaa, w razie zderzenia czołowego strefa zgniotu kończy się na silniku.

Kierowcy maluchów też mogą czuć się bezpiecznie
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-11-04, 21:17 4
sarol napisał/a:

Nie chwaląc się przeżyłem dachowanie w takim TICO. To co zostało poszło na żyletki rzecz jasna. Mi i pasażerce nic się nie stało a samochód już nie wyglądał jak samochód.


tico wyjeżdżając z fabryki nie wyglądało jak samochód
Zgłoś
Avatar
szadol 2011-11-05, 8:03 1
Prozac napisał/a:

polonez to gowno jak mialem dodge neona to 3 polonezy mi sie rozjebaly na dupie a ja nawet nie wymienilem zderzaka chociaz juz ta masa tlumiaca uderzenie w zderzaku byla zniszczona po pierwszym jebnieciu! najgorszy klopot byl z ubezpieczeniem bo dawac dawalli ale tylko po 500zl za kazde bicie a klocic sie trzeba bylo za kazdym razem bo nie bylo na zdjeciach widac ze zderzak ruszony poza miejscami gdzie lakier pekl przy zgniataniu



Może i polonez to gówno (bo i gówno), ale wozić się tym, że miało się Neona = poloneza wsrod chryslerów, to tak jak powiedzieć "ja nie mam malucha. Ja mam TICO!"
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-11-05, 10:12 3
Polonez... Polskie marzenie z lat '80... Reklamował go nawet sam Charlie Sheen
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2011-11-05, 12:35
Kurwa, jak to brzmi na dzisiejsze czasy... "Milion czterysta miesięcznie" ! OMFG
Zgłoś