18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
~Conscribo 2010-05-22, 22:02 1
Dokładnie, powinien polecieć na niego jak na najmana i japońca, na pełnym pędzie waląc gdzie popadnie, trafiłby po ryju i dobiłby w parterze, za słaby jest na zabawy techniczne i taktyczne, z rozbiegu w gardzie wbic i zatłuc. Jeszcze se ponoć Pudzian nogę złamał..
Zgłoś
Avatar
k................n 2010-05-22, 23:20
Ja też bym spierdolił przed Fedorem. Chociaż dojebałbym mu pewnie w programowaniu. Nie ma o czym gadać: Pudzian vel synthpol dostał wpierdol od jednostki czasowej.
Zgłoś
Avatar
grigori 2010-05-23, 0:28 1
troche wstyd ze pudzian z baba przegral
Zgłoś
Avatar
Zdunkov 2010-05-23, 1:12 3
kto kurwa ustawiał tą walkę, żeby gościa który ma stoczyć trzecią walkę w życiu wystawić z wyższym i 10x bardziej doświadczonym 2-krotnym mistrzem świata, no kurwa!
pierdolenie, że pudzian słaby, jasne że słaby, skoro trenuje od roku. Idźcie kozaki i potrenujcie coś przez rok, to was nawet na osiedlowe zawody nie wezmą.
Zgłoś
Avatar
Twój Stary 2010-05-23, 3:18 2
A pudzian teraz z Nastula ma walczyc we wrzesniu podobno. Dla mnie nastula jest absolutnym faworytem. Czlowiek ktory cale zycie sie zajmuje spuszczaniem wpierdolu nawet jak troche mniejszy to da rade komus kto cale zycie podnosi ciezary, poprostu doswiadczenie. A Najman? Mysle ze dziewczyny z sadistica by mu nawet potrafily dojebac
Zgłoś
Avatar
M................6 2010-05-23, 10:02
TwójStary, jakby Cię ktoś chujem okładał to też byś wymiękł.
Zgłoś
Avatar
vivalame 2010-05-23, 13:48 1
nice. komentuje m.in. Bas Rutten
Zgłoś
Avatar
mrw 2010-05-23, 23:30
vivalame napisał/a:

nice. komentuje m.in. Bas Rutten



O, niewielu ludzi wie kim jest Bas, tym bardziej kobieta.
Zgłoś
Avatar
Psycho Dad 2010-05-24, 2:03
Wszyscy najwięksi twardziele trafiają na jeszcze twardszych lub jak kto woli, trafiają na Fedora %-)
Do fanów pudziego - co, gruba parówa Tim dała ognia z doopy? Hahah
Rowerek pudziego rozwala
Zgłoś