18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
Avatar
rolnikowy 2020-09-03, 8:56 7
Widać, że większość z was nawet nie ma dzieci. Jest wiek dziecka kiedy myśli, że wszystko może, teksty typu "dobra weź", "sam sobie wynieś", "nie będę sprzątał, niech matka to zrobi" i milion lepszych niż te wspomniane, słysząc takie słowa u dzieciaków to się aż gotuje we mnie za brak szacunku. Raczej tutaj młody coś też przeskrobał. Nie widzę soczystych batów jak u szmatobrudasów. Raczej wytłumaczenie dosłownie granicy jakiej nie może przekroczyć.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-09-03, 8:58 4
Przemoc to najlepszy sposób żeby młodego czegoś nauczyć...

...nauczyć tego, jak być alkoholikiem i psychopatą w dorosłym życiu!
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2020-09-03, 9:19 2
EliteMatich napisał/a:

Połamać mu te ręce i w dupe wsadzić.



To za mały wpierdol dostał



?

Pralpunkt napisał/a:

Jebana kurwa, cwany bo do dzieciaka startuje, zapraszam na solo, szybko by został wyjaśniony i przepraszał by na końcu
Za takie zachowanie powinien mieć odebrane prawa rodzicielskie kurwa jedna



Gówno byś zrobił, najwyżej popuścił a później przeprosił i poszedł

Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2020-09-03, 10:21 4
bloodwar napisał/a:

Przemoc to najlepszy sposób żeby młodego czegoś nauczyć...
...nauczyć tego, jak być alkoholikiem i psychopatą w dorosłym życiu!



Ale ogolnie radzisz sobie w zyciu pomimo tych przypadlosci?
Jednaka twoja historia nie dotyczy wiekszosci spoleczenstwa.

scrab napisał/a:

a to wychowanie to nie było czasem rolą tego tatusia? Najlepiej całe życie siedzieć na kanapie lub w telefonie a potem marudzić że dzieci niewychowane.
Większość z was tutaj to właśnie pomioty takich patusów.
Większość z was ma tutaj naj***ne pod czaszką właśnie dlatego że Grażyn a z Sebą naj***ni doj***li piździe uszy.
W dzieciństwie nikt się wami porządnie nie zajmował i nie wychowywał, więc poczuliście się odrzuceni. a teraz kiedy już jesteście w stanie obsługiwać kompa, próbujecie sobie to rekompensować pozą "sadysty" i prześcigacie się kto jest bardziej ura-bura szef podwóra.
Ale w nocy chlipiecie w poduszki, i zastanawiacie się dlaczego inni potrafią wieść szczęśliwe życie, podczas gdy wy, sfrustrowani i źli na cały świat za to że was odrzucił, musicie zadowolić się oglądaniem sadystycznych filmików
To jest życie!
Mnie oszukasz, mamusię oszukasz, ale życia nie oszukasz.
Jesteś kupą, i jako kupa nadal będziesz musiał żyć.



Zgłoś
Avatar
Kostor 2020-09-03, 10:32
Noside napisał/a:

Kot spokojny, czyli dobrze facet robi.



Kot jak kot. Ma na ludzi wyjebane. Ma byc karma i maja sie nie wpierdalac. A na filmiku mamy typowego wlasciciela kotow
Zgłoś
Avatar
biohazardx 2020-09-03, 10:37
Jak tak na niego patrzę to sądzę że dzieciaka katować potrafi z tym że BLMy by mu najebały z łatwością.
Zgłoś
Avatar
Kat-men-Du 2020-09-03, 10:42
(scrab) ----lepiej bym tego nie ujol w dwóch zdaniach ,samo sedno.
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2020-09-03, 10:49 6
przeciez mu kurwa nic nie robi poza trzymaniem za z pewnoscia i najprawdopodobniej pusty tepy leb
Zgłoś
Avatar
b3nti 2020-09-03, 10:52 1
myślałem, że mu z bani wykurwi
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2020-09-03, 10:52 1
scrab napisał/a:

a to wychowanie to nie było czasem rolą tego tatusia? Najlepiej całe życie siedzieć na kanapie lub w telefonie a potem marudzić że dzieci niewychowane.
Większość z was tutaj to właśnie pomioty takich patusów.
Większość z was ma tutaj najebane pod czaszką właśnie dlatego że Grażyn a z Sebą najebani dojebali piździe uszy.
W dzieciństwie nikt się wami porządnie nie zajmował i nie wychowywał, więc poczuliście się odrzuceni. a teraz kiedy już jesteście w stanie obsługiwać kompa, próbujecie sobie to rekompensować pozą "sadysty" i prześcigacie się kto jest bardziej ura-bura szef podwóra.
Ale w nocy chlipiecie w poduszki, i zastanawiacie się dlaczego inni potrafią wieść szczęśliwe życie, podczas gdy wy, sfrustrowani i źli na cały świat za to że was odrzucił, musicie zadowolić się oglądaniem sadystycznych filmików
To jest życie!
Mnie oszukasz, mamusię oszukasz, ale życia nie oszukasz.
Jesteś kupą, i jako kupa nadal będziesz musiał żyć.



jestes takim znawca ze z pewnoscia znasz to autopsii xD
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-09-03, 10:59 2
To jest ta chwila, która zaważyła o jego przyszłości. Zamiast zostać onkologiem zostanie piwniczakiem, który będzie napierdalał konia do chomików gotowanych w mikrofalówce.
W wolnych chwilach będzie wciągał dzieci do zardzewiałego vana.
Zgłoś
Avatar
Marion_Cobretti 2020-09-03, 11:02
Przypomina mi się scena Góra - Oberyn
Zgłoś
Avatar
Takafura 2020-09-03, 11:06 3
Nie wiem co z moich dzieciaków powyrasta ale nie licząc kilku i to łącznie klapsów na etapie jeszcze pampersów ( dużo hałasu i mało bólu) nie było potrzeby i sensu bicia. No ale ja miałem świetnych starych, jestem spokojny i upierdliwy a to mam nadzieję że procentuje. Jak na razie... Przemoc i agresja to porażka wychowawcza.
Zgłoś
Avatar
tobixon69 2020-09-03, 11:07 2
Pralpunkt napisał/a:

Jebana kurwa, cwany bo do dzieciaka startuje, zapraszam na solo, szybko by został wyjaśniony i przepraszał by na końcu
Za takie zachowanie powinien mieć odebrane prawa rodzicielskie kurwa jedna



Żyłka ci nie jebla panie testosteron?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-09-03, 11:23 3
Takafura napisał/a:

Nie wiem co z moich dzieciaków powyrasta ale nie licząc kilku i to łącznie klapsów na etapie jeszcze pampersów ( dużo hałasu i mało bólu) nie było potrzeby i sensu bicia. No ale ja miałem świetnych starych, jestem spokojny i upierdliwy a to mam nadzieję że procentuje. Jak na razie... Przemoc i agresja to porażka wychowawcza.



Dorosłych też uderzasz jak się nie nie możecie dogadać?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie