18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Pralpunkt 2020-09-03, 11:29
PhantomMask napisał/a:

To za mały wpierdol dostał

?
Gówno byś zrobił, najwyżej popuścił a później przeprosił i poszedł



Zapraszam na solo
Cipko
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2020-09-03, 11:31
o kurwa typ w necie sie odgraza xD
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2020-09-03, 11:33 6
do wszystkich pizdeczek co to uwazaja, ze klaps jest zly. macie glupie kurwy teraz jak na dloni pokolenie takich rozpieszczonych gowniakow, ktorzy nie maja szacunku do niczego i nikogo. wiecej nie trzeba gadac. ale wychowujcie jak chcecie;d. zadne dziecko to nie jest czysta kartka, ktora nasiaka tylko i wylacznie tym co widzi od rodzicow. rodza sie dobzi ludzie zli ludzie i takich gorszych to jest wyczyn zeby wychowac, a juz bez silnej reki to potem wychodza kwiatki.
Zgłoś
Avatar
tycho 2020-09-03, 11:42 7
Pralpunkt napisał/a:

Jebana kurwa, cwany bo do dzieciaka startuje, zapraszam na solo, szybko by został wyjaśniony i przepraszał by na końcu
Za takie zachowanie powinien mieć odebrane prawa rodzicielskie kurwa jedna



Zamknij mordę lewacka sciero. Gówniarz był nieznośny i odebrał lekcje od ojca, że są pewne granice. Możesz sobie słuchać różnych debili od bezstresowego wychowania, a prawda jest taka, że człowiek jak każde inne zwierzę najszybciej się uczy przez ból i strach. Mamy teraz do czynienia z całym pokoleniem bezstresowego wychowania, które nie wie gdzie są granice i myślą, że mogą robić co chca, a nazywają się antifą, LGBT i inni debile. Nic się gówniarzowi nie stało nie ma tu żadnego zbędnego znęcania się. Gówniarz obskoczył normalny ojcowski wpierdol, który wyjdzie mu na dobre.
Zgłoś
Avatar
longfly 2020-09-03, 11:57
Pralpunkt napisał/a:

Zapraszam na solo
Cipko



tak sie nie rozpedzaj z zaproszeniami bo ci zdrowia nie starczy :DDDDDDDDD na solo zaprasza xD

tycho napisał/a:

Zamknij mordę lewacka sciero. Gówniarz był nieznośny i odebrał lekcje od ojca, że są pewne granice. Możesz sobie słuchać różnych debili od bezstresowego wychowania, a prawda jest taka, że człowiek jak każde inne zwierzę najszybciej się uczy przez ból i strach. Mamy teraz do czynienia z całym pokoleniem bezstresowego wychowania, które nie wie gdzie są granice i myślą, że mogą robić co chca, a nazywają się antifą, LGBT i inni debile. Nic się gówniarzowi nie stało nie ma tu żadnego zbędnego znęcania się. Gówniarz obskoczył normalny ojcowski wpierdol, który wyjdzie mu na dobre.



o koleny cwok z zaburzeniami agresji zostaniesz skarcony nie raz jak matka z ojcem wychowali taką amebe jak ty:D
Zgłoś
Avatar
jasimarek 2020-09-03, 12:24
Kazik Staszewski?
Zgłoś
Avatar
Takafura 2020-09-03, 12:28 3
Wiewór napisał/a:

Dorosłych też uderzasz jak się nie nie możecie dogadać?


Z 2 latkiem który histeryzuje z powodu zabawki, ignoruje prośby i jest agresywny wobec młodszego uczestnika zabawy trudno negocjować.
A z dorosłymi nie mam większych problemów. W sumie nie - mam jeden. Nie umiem sie bić. A to z powodu moich gabarytów, zawsze ważyłem ponad setkę i nie byłem gruby
Ps. Przypomnę tylko że nie jestem zwolennikiem wychowania biciem, po prostu bezstresowe wychowanie jest większą krzywdą niż klaps w młodości.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2020-09-03, 12:41
Na lekcjach siedzicie w maseczkach czy bez?
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2020-09-03, 12:55 1

Takafura napisał/a:

Przemoc i agresja to porażka wychowawcza.



To zdanie podsumowuje doskonale rodzicielstwo i punkt w którym ponosisz porażkę. A po przekroczeniu pewnej bariery przekraczasz kolejną...i kolejną....a ci co przekroczą ich dostatecznie dużo otrzymają 30s w wiadomościach i 10-15 lat bezwzględnego pozbawienia wolności.
Zgłoś
Avatar
DupcyperChui 2020-09-03, 14:35
Kazika na starość już kompletnie porąbało :/
Zgłoś
Avatar
s................l 2020-09-03, 15:13
Hefajstos78 napisał/a:

Zaraz Cię pedofilskie ścierwo zacznie wyzywać od pizdowatych tatusiów.



Ale zdaje się, że pedofile kochają dzieci właśnie... aż za bardzo.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2020-09-03, 16:27 3
Najlepsze jest to, że najbardziej są tu oburzone pizdy które nie mają dzieci.

Przez całe lata, wszystkie pokolenia były wychowywane pod groźbą kary fizycznej. Nie chodzi tu o katowanie oczywiście, ale o mityczny pas, którym ojciec mógł narobić pręgów na dupie srula. Zazwyczaj wystarczała sama możliwość otrzymania wpierdolu, żeby gówniaki zaczynały kojarzyć szybciej fakty, albo pierwszy raz. Kara "pasem na dupę" nie robi szkody fizycznej, bo prócz przypomnienia przy siadaniu przez tydzień lub dwa, ból szybko mija i nie zostawia żadnych śladów. Ale po takiej karze dzieciak wie, że nie on jest kapitanem na tym okręcie i ma się słuchać. Gdy wyrastają na mężczyzn, byli nawet wdzięczni za prawidłowe wpojenie światopoglądu i twardą rękę. W naturze zwierzęta też stosują kary, gdy młode jest zbyt rozbrykane. I to jest normalne. Oczywiście nie mówię tu o ojcach sadystach lejących dzieci bez winy.

Teraz jakieś debile ze Szwecji wymyśliły bezstresowe wychowanie, karanie rodziców za klapsa, zakaz krzyczenia, a inne debile to przyjęły i rozpropagowały. I rosną teraz srule, które w wieku 15 lat mają się za panów świata, albo pizdy nie potrafiące obronić kraju przed zalaniem przez agresywnych brudasów z Afryki. Tak się kończą te "nowoczesne" pomysły lewarów.
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-09-03, 16:34
Wytlumaczyl dzieciakowi granice, kontrolowany pokaz agresji, majacy na celu przestraszenie - skuteczna, dojrzala i inteligentna metoda wychowawcza.

Dzieci to nie dorosli, nie posiadaja bazy intelektualnej i punktow odniesienia, ktore pozwolilyby im interpretowac i analizowac argumenty slowne. Jesli cos sprawia, ze czuje sie dobrze, to jest dobre, jesli nie ma odczuwalnych konsekwencji, to matka czy ojciec moga sie produkowac miesiacami i nic nie osiagna. Nie korzystajac ze skutecznych metod wychowawczych w wieku najszybszego rozwoju, z nadzieja na to, ze "za 20 lat zrozumie" jest krzywdzeniem dziecka.

Moi rodzice nigdy mnie nie uderzyli, ale potrafili wzbudzic we mnie strach przed potencjalna kara. Wielokrotnie pokazywali mi, w zabawach, ze sa ode mnie znacznie silniejsi fizycznie i moga sprawic mi bol.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2020-09-03, 16:40 1
mazga50 napisał/a:

Najlepsze jest to, że najbardziej są tu oburzone pizdy które nie mają dzieci.
Przez całe lata, wszystkie pokolenia były wychowywane pod groźbą kary fizycznej. Nie chodzi tu o katowanie oczywiście, ale o mityczny pas, którym ojciec mógł narobić pręgów na dupie srula. Zazwyczaj wystarczała sama możliwość otrzymania wpierdolu, żeby gówniaki zaczynały kojarzyć szybciej fakty(...).



Był pas, wisiał za kotarą - raz dostałem kilka strzałów z wieku 9-10 lat za kłamstwo. Raz i pomogło na wiele durnych szczenięcych lat.
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2020-09-03, 16:41
TRQPL napisał/a:

Przemoc fizyczna opiekunów wobec dzieci tłumi w dzieciach agresję, uczy że problemy rozwiązuje się siłą a silniejszy ma racje.
Nie ma czegoś takiego jak wychowanie bezstresowe natomiast przemoc fizyczna jest tylko manifestacją bezsilności doroałych.
W takim przypadku warto skorzystać z pomocy psychologa.



To życzę powodzenie z twoimi argumentami jeżeli dziecko zacznie cię wyzywać od debili i nie reaguje na argumenty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie