18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
To co mnie WKU**IA
maassk • 2013-02-24, 22:47
Piszę to co mnie wkurwia, gdzieś to trzeba z siebie wyrzucić...
Moje wkurwienie ostatnio sięga zenitu.

1) Wkurwia mnie plaga muzułmaństwa panoszy się po Europie. Krucjata trwa od dawna, muslimów wychowuje się od małego w nienawiści do naszej kultury a większość Niemców i innych zachodnich faggotów i tak ma ich za fajnych i miłych gości. Jebać poprawność polityczną. Koniec z polityką tolerancji.
Araby chyba muszą sypać potężnymi łapówkami żeby europejscy politycy nie poruszali tych tematów i odpierdalali takie rzeczy … JAK można propagować wstąpienie turasów do Unii ?! Jak można kazać większości dostosowywać się do mniejszości ??? Maluchy zaraz będą uczyć się w szkołach ich bełkotu… już muszą odwiedzać meczety… a ciapaci tylko coraz więcej żądań mają.
Swoją drogą ładny PR prowadzą arabusy.
2) Wkurwia mnie Eurokołchoz. Czysta komuna. Nie ma już demokracji, nie ma wolnego rynku. Jedne kraje są faworyzowane, inne jak Polska są tylko po to aby je ograbić bez prowadzenia wojny.
Nigdzie w mediach nie usłyszysz o wadach tego ustrojstwa. Wszędzie tylko zalety i jak jest pięknie.
Tymczasem przechodzi coraz więcej pogmatwanych przepisów, często umożliwiających odebranie suwerenności. Sam system prawny UE jest już tak pojebany, że większość ludzi nie zorientuje się na czym stoi…
Ciągle okradają ludzi na grube miliardy pod pseudo-ekologicznymi pretekstami. Pierdolenie o CO2 i ociepleniu… wszystkie zaostrzenia w tych sprawach będą coraz bardziej nas rujnować. Ciekawe czy będziemy mieć tyle odwagi co Bułgarzy, aby w końcu wyjść na ulice. Gdzieś w środowisku akademickim zasłyszałem, że gdyby nie unijne ograniczenia emisji CO2 Polska mogła rozwijać się w takim tempie jak Chiny…
Dotacje z UE. Chyba tylko zadłużają a nie pomagają. Wszystkie ograniczenia i koszty dostosowanie się do wymogów ue pewnie generują większe straty niż to co dostajemy. Różnica ta pewnie będzie coraz większa z każdym rokiem.
Wspólna waluta = zniewolenie. Kontrolujący walutę może rzucać całe nacje na kolana….
Całe to nieuleczalnie chore działanie unii powoli nas wykończy…

3) Wkurwiają mnie żydki, na wschodzie bawią się w Hitlera. U nas też ciężko walczą o swoje „utracone” majątki. Ludzie lądują na bruku….
Jak jedna mała jebana nacja mogła dojść do takich wpływów na świecie?
Wkuria mnie to, że Niemcy wykupują bezkarnie nasze tereny… a za parę lat będzie to możliwe w jeszcze większym stopniu.
4) Wkurwia mnie bezsensowne zadłużanie naszego kraju na lewych przetargach. Zagraniczne firmy sypią łapówkami, wygrywają olbrzymie przetargi. Kombinują tak, że w konsekwencji upada masa mały polskich podwykonawców. Kasa zostaje wyprowadzona a wszystko trzeba robić jeszcze raz. Rząd nie ma jednak ochoty do zmiany prawa tak aby to ukrócić.
O ile się nie mylę takie coś nazywa się systemem włoskim, gdzie kiedyś robiona podobne przekręty.
Jak kurwa można zbudować tak chujowy stadion za ponad 2 miliardy?! Jebane 2 tysiące milionów!! Fuszerka na maxa. O najdroższych drogach na świecie nie wspominam nawet.

5) Wkurwia mnie postrzeganie polityków przez obywateli. Wkurwia mnie to jak ludzie zazwyczaj pasjonują się krytykowaniem jednej ze stron w rządzie. Jedni są całym sercem za Donkiem, inni za Jarkiem. Mało kto zwraca uwagę, że to jeden ch*j. To i tak są tylko aktorzy/marionetki na scenie. Za kulisami sznurki od dawien dawna pociągali inni, bardziej wpływowi ludzie.
6) Wkurwia mnie modna tendencja współczesnych ludzi do wyśmiewania kobiet które młodo (czasem bardzo młodo) zaszły w ciąże (czy wpadły czy nie to już bez znaczenia). Często można usłyszeć, że to kurwa albo inna zła kobieta, że zmarnowała sobie życie.
GŁUPI CHUJU! Zanim obrzucisz taką kobietę mięsem pomyśl, że swoją ciążą prawdopodobnie zrobi ona dla Polski więcej niż ty przez całe swoje życie.
7) Wkurwia mnie system edukacji… czemu idziemy w ślady zachodnich głupków? A może musimy…
Materiału coraz mniej, coraz bardziej zakłamany i coraz mniej wartościowy.
Studia w większości to żart, a studenci niektórych żałosnych kierunków jak np. stosunki gospodarcze czy inne europeistyki potrafią dostawać stypendia naukowe większe niż emerytury tych biedniejszych emerytów.

8) Wkurwiają mnie absurdy polskiej służby zdrowia. Ludzie w NFZ to chyba jacyś wariaci. Przychodnie, szpitale muszą spełniać coraz to głupsze warunki żeby mogły funkcjonować. Zamyka się oddziały ratunkowe, w kolejkach na zabiegi czeka się latami.
Panią Kopacz chwaliło się za szczepionki, ale mało kto ogarnia jaki burdel wprowadziła w służbie zdrowia…
9) Wkurwia mnie system emerytalny. Ciekaw jestem czy dzisiejsi 40-50 latkowie dostaną jakąkolwiek emeryturę. Ja tam na to nie liczę.
10) Wkurwiają mnie cyganie i żebrzące cyganki. No comment. 2 plaga Europy.

Dodawajcie ciekawostki czy absurdy które wkurwiają Was.
Zgłoś
Avatar
T................r 2013-02-25, 15:14
mnie jedynie wkurwiaja coraz wieksze podatki bo biede mamy przy jednoczesnych wielomilionowych nagrodach dla politykow ktorzy rzadza nieudolnie

no i fakt że kosciol kryje ksiezy pedofilow
Zgłoś
Avatar
Peciak 2013-02-25, 15:19 1
Poza tym co wymieniliście:

1) wkurwia mnie, że pomimo tego, że jest sporo ogarniętych ludzi, to siedzą sobie na dupie przed kompami i piszą, że wszystko ich wkurwia zamiast się zorganizować i coś z tym zrobić.
2) wkurwia mnie fakt, że moje własne Państwo okrada mnie z 50%, a nawet więcej moich dochodów i nic za bardzo nie mogę z tym zrobić
3) wkurwia mnie niekompetencja ludzi z którymi mam na codzień styczność. Analfabetyzm, dysmózgia i niewiedza.
4) wkurwia mnie strasznie, że zamiast zajmować się czymś pożytecznym to siedzę przed kompem i czytam jakieś zjebane wpisy i oglądam pojebane obrazki.
5) wkurwia mnie obłuda, hipokryzja i zakłamanie.
6) a najbardziej mnie wkurwiają gierki, fochy, testy i ogólne zachowanie kobiet. Ni chuja nie wiem o co im chodzi.

Podsumowując polecam techniki relaksacyjne, zajęcie się samokształceniem i sportem. Nie myśleć o rzeczach, które nas wkurwiają, a skupiać się na tych, które sprawiają radość i poczucie satysfakcji i spełnienia. Szkoda życia, które i tak jest dość krótkie, na wkurwianie się na rzeczy, na które najczęściej nie mamy wpływu.
Zgłoś
Avatar
fayhan 2013-02-25, 15:33
Wkurwiają mnie księża jebani pedofile łapczywi kasy nie maja rodziny a ucza mnie jak mam zyc ze swoja zona
Wkurwia mnie ze trawa jest nielegalna i musze sie kryc jak jakis zabojca z blantem podczas gdy sasiad po raz kolejny napity wraca do domu i bije swoja zone
Wkurwiaja mnie zlodzieje z Wiejskiej
Zgłoś
Avatar
lobominator 2013-02-25, 16:46 1
Sąsiad mnie wkurwia od godziny, bo wierci w ścianie.
Zgłoś
Avatar
GrzesMk4 2013-02-25, 16:49
wkurwia mnie to samo. Jak bedziecie coś robic z tym dopiszcie mnie do listy
Zgłoś
Avatar
jestemza 2013-02-25, 20:06
Ostatnio to samo chcialem napisac. Specjalnie sie zalogowalem zeby poprzec twoje wkurwienie!
Zgłoś
Avatar
Bordello 2013-02-25, 20:30
Wkurwiają mnie debilne żale i pretensje do świata na forum "sadistica", który ma być dawką czarnego humoru!
Spieprzaj dziadu!
Zgłoś
Avatar
Kubatron 2013-02-26, 0:49
A propos punktu 6 (słownie: szóstego), ja na przykład nie cieszę się z tego, że urodzi taka kurwa dziecko tylko i wyłącznie z tego powodu, iż nie podoła z wychowaniem go, bedzie taka łajza chodzic w dresie, sluchać firmy, albo innego rpk, zacznie pobierać zasiłek, na który sam nie zapracuje bo nie bedzie rozwiniety intelektualnie na tyle zeby ukonczyc cos wyzej niz zawodowke gastronomiczna, a co idzie za tym, że zacznie mu brakowac kasy wiec zacznie schodzic na ta gorsza sciezke typu: kradzieze, rozboje, pijaństwo. Odjebie taka kurwa coś i pojdzie siedziec, za nasze podatki beda go karmic i dawac na fajki, a jak odsiedzi to dostanie z 500 zł na wychodne( nie wiem jak sie na to mowi). pojdzie taka kurwa na impreze, i znowu wyrucha 15 latke podajaca sie za dwudziestke, i koło się zatacza. Śmierć patologi ;_;
Zgłoś