18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
To co mnie WKU**IA
maassk • 2013-02-24, 22:47
Piszę to co mnie wkurwia, gdzieś to trzeba z siebie wyrzucić...
Moje wkurwienie ostatnio sięga zenitu.

1) Wkurwia mnie plaga muzułmaństwa panoszy się po Europie. Krucjata trwa od dawna, muslimów wychowuje się od małego w nienawiści do naszej kultury a większość Niemców i innych zachodnich faggotów i tak ma ich za fajnych i miłych gości. Jebać poprawność polityczną. Koniec z polityką tolerancji.
Araby chyba muszą sypać potężnymi łapówkami żeby europejscy politycy nie poruszali tych tematów i odpierdalali takie rzeczy … JAK można propagować wstąpienie turasów do Unii ?! Jak można kazać większości dostosowywać się do mniejszości ??? Maluchy zaraz będą uczyć się w szkołach ich bełkotu… już muszą odwiedzać meczety… a ciapaci tylko coraz więcej żądań mają.
Swoją drogą ładny PR prowadzą arabusy.
2) Wkurwia mnie Eurokołchoz. Czysta komuna. Nie ma już demokracji, nie ma wolnego rynku. Jedne kraje są faworyzowane, inne jak Polska są tylko po to aby je ograbić bez prowadzenia wojny.
Nigdzie w mediach nie usłyszysz o wadach tego ustrojstwa. Wszędzie tylko zalety i jak jest pięknie.
Tymczasem przechodzi coraz więcej pogmatwanych przepisów, często umożliwiających odebranie suwerenności. Sam system prawny UE jest już tak pojebany, że większość ludzi nie zorientuje się na czym stoi…
Ciągle okradają ludzi na grube miliardy pod pseudo-ekologicznymi pretekstami. Pierdolenie o CO2 i ociepleniu… wszystkie zaostrzenia w tych sprawach będą coraz bardziej nas rujnować. Ciekawe czy będziemy mieć tyle odwagi co Bułgarzy, aby w końcu wyjść na ulice. Gdzieś w środowisku akademickim zasłyszałem, że gdyby nie unijne ograniczenia emisji CO2 Polska mogła rozwijać się w takim tempie jak Chiny…
Dotacje z UE. Chyba tylko zadłużają a nie pomagają. Wszystkie ograniczenia i koszty dostosowanie się do wymogów ue pewnie generują większe straty niż to co dostajemy. Różnica ta pewnie będzie coraz większa z każdym rokiem.
Wspólna waluta = zniewolenie. Kontrolujący walutę może rzucać całe nacje na kolana….
Całe to nieuleczalnie chore działanie unii powoli nas wykończy…

3) Wkurwiają mnie żydki, na wschodzie bawią się w Hitlera. U nas też ciężko walczą o swoje „utracone” majątki. Ludzie lądują na bruku….
Jak jedna mała jebana nacja mogła dojść do takich wpływów na świecie?
Wkuria mnie to, że Niemcy wykupują bezkarnie nasze tereny… a za parę lat będzie to możliwe w jeszcze większym stopniu.
4) Wkurwia mnie bezsensowne zadłużanie naszego kraju na lewych przetargach. Zagraniczne firmy sypią łapówkami, wygrywają olbrzymie przetargi. Kombinują tak, że w konsekwencji upada masa mały polskich podwykonawców. Kasa zostaje wyprowadzona a wszystko trzeba robić jeszcze raz. Rząd nie ma jednak ochoty do zmiany prawa tak aby to ukrócić.
O ile się nie mylę takie coś nazywa się systemem włoskim, gdzie kiedyś robiona podobne przekręty.
Jak kurwa można zbudować tak chujowy stadion za ponad 2 miliardy?! Jebane 2 tysiące milionów!! Fuszerka na maxa. O najdroższych drogach na świecie nie wspominam nawet.

5) Wkurwia mnie postrzeganie polityków przez obywateli. Wkurwia mnie to jak ludzie zazwyczaj pasjonują się krytykowaniem jednej ze stron w rządzie. Jedni są całym sercem za Donkiem, inni za Jarkiem. Mało kto zwraca uwagę, że to jeden ch*j. To i tak są tylko aktorzy/marionetki na scenie. Za kulisami sznurki od dawien dawna pociągali inni, bardziej wpływowi ludzie.
6) Wkurwia mnie modna tendencja współczesnych ludzi do wyśmiewania kobiet które młodo (czasem bardzo młodo) zaszły w ciąże (czy wpadły czy nie to już bez znaczenia). Często można usłyszeć, że to kurwa albo inna zła kobieta, że zmarnowała sobie życie.
GŁUPI CHUJU! Zanim obrzucisz taką kobietę mięsem pomyśl, że swoją ciążą prawdopodobnie zrobi ona dla Polski więcej niż ty przez całe swoje życie.
7) Wkurwia mnie system edukacji… czemu idziemy w ślady zachodnich głupków? A może musimy…
Materiału coraz mniej, coraz bardziej zakłamany i coraz mniej wartościowy.
Studia w większości to żart, a studenci niektórych żałosnych kierunków jak np. stosunki gospodarcze czy inne europeistyki potrafią dostawać stypendia naukowe większe niż emerytury tych biedniejszych emerytów.

8) Wkurwiają mnie absurdy polskiej służby zdrowia. Ludzie w NFZ to chyba jacyś wariaci. Przychodnie, szpitale muszą spełniać coraz to głupsze warunki żeby mogły funkcjonować. Zamyka się oddziały ratunkowe, w kolejkach na zabiegi czeka się latami.
Panią Kopacz chwaliło się za szczepionki, ale mało kto ogarnia jaki burdel wprowadziła w służbie zdrowia…
9) Wkurwia mnie system emerytalny. Ciekaw jestem czy dzisiejsi 40-50 latkowie dostaną jakąkolwiek emeryturę. Ja tam na to nie liczę.
10) Wkurwiają mnie cyganie i żebrzące cyganki. No comment. 2 plaga Europy.

Dodawajcie ciekawostki czy absurdy które wkurwiają Was.
Zgłoś
Avatar
Qbiini 2013-02-25, 6:49
stary mam coś na twoje problemy... wyjebane
Zgłoś
Avatar
auliszek 2013-02-25, 7:14 1
Specialized_DEMO napisał/a:

nie znam Cię, ale popieram w każdym z podpunktów. Gdyby reszta naszego kraju doszła by to podobnych wniosków to żyło by się jak za odrą...



No niestety nie. Ja też popieram, ale żeby żyło się lepiej to jeszcze jednej rzeczy potrzeba - żeby ludzie z kamieniami wyszli na ulicę.
Głosowanie w wyborach nie pomoże
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-02-25, 8:54
Wkurwia mnie to, że wkurwia mnie tyle rzeczy, że aby to opisać musiałbym dużo pisać, a pisanie mnie wkurwia.
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-02-25, 9:17
Autora wkurwia wszystko co na topie ;]

a mnie dodatkowo wkurwia to,że wszystkiego nam zakazują i nie mogę sobie już po prostu wypić sobie piwka i zapalić papierosa w parku bo się zaraz ktoś przyjebie tym samym wkurwia mnie,że lata 90 przeminęły tak szybko
Zgłoś
Avatar
vodoslav 2013-02-25, 9:21
Piwko leci! Gdyby ktorys polityk otwarcie wyszedl z takimi argumentami, to moze komus otwarłyby sie oczy.. No ale nie ma co sie rozwodzic, zajebał to zajebał.

Ps. juz sie martwiłem ze zapomniałes o brudasach 2 kategorii, ale podpunkt 10 wygrał
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-02-25, 9:22
Cytat:

To co mnie WKU**IA



a mnie wkurwia durne cenzurowanie przekleństw
Zgłoś
Avatar
werther 2013-02-25, 10:05
M@peT napisał/a:

11) Wkurwiają mnie tak długie tematy.



12. Wk**wiają mnie półmózgi i ćwierćinteligenci mający problem z przyswojeniem tekstu dłuższego od smsa.
Zgłoś
Avatar
o................5 2013-02-25, 10:45
Dobrze gada! To co się dzieje w tym chorym kraju to porażka!
Mnie wku**iają media, pierdolą o kasi w, ku*wa o innych bzdurach a dlaczego nie mówili o obaleniu rządu w Bułgarii o rosnącym bezrobociu? Je*ać tuska i innych komuchów! Trzeba wyjść na ulice i zrobić z tym porządek
Zgłoś
Avatar
rafic100 2013-02-25, 10:50
Wkurwia mnie to że w Polsce świadomie i z premedytacją tworzy się Niemieckie landy, jak ma to miejsce na Opolszczyźnie . Nadaje się miejscowościom niemieckie nazewnictwo ( obok Polskiego ) a mniejszości niemieckiej szczególne prawa . Są miejsca gdzie wstyd jest przyznać się do Polskich korzeni . Obawiam się że jeszcze trochę to będzie strach zrobić . Wkurwia mnie to że nikt tego kurwa nie dostrzega , a to wielkie skurwysyństwo jest i chuj.
Zgłoś
Avatar
Keepo 2013-02-25, 10:53
A mnie wszystko wkurwia.
Nie wiem czy wolał bym żeby nasze państwo było świeckie ( pedały, zmiany płci, związki homoseksualne tffffu związki pedalskie i przymosowe akceptowanie tego ścierwa.) czy wyznaniowe (rydzyki, jarosławy, smoleńskie gówno i zacofanie.)

Stop kurwa! Tu jest POLSKA! europo wypierdalaj z tym Pedalstwem

Jak widzę tego grockiego albo biedronia to po prostu KURWAA szlag mnie trafia!

P.S Nie nienawidzę tylko pedałów, lezb też nie zdzierżę. A, kto nienawidzi pedałów a pierdoli, że lezby mu nie przeszkadzają jest jebanym idiotom! To kurwa nie jest naturalne do kurwy nędzy!
Zgłoś
Avatar
moskal88 2013-02-25, 11:39
Kilka rzeczy mnie rozwaliło w twojej wypowiedzi

tds1974 napisał/a:


Każdy rząd tak miał. Nikt od 20 lat niczego nie zmienił w tym względzie



Czy to, że każdy rząd tak miał oznacza, że jest spoko jak każdy kolejny tak robi?? ogarnij sie, powinno się równać do góry nie na dół.

tds1974 napisał/a:


Dzięki internetowi masz dostęp do takiej liczby materiałów, o której ja mogłem tylko marzyć. Przestań pierdolić i spraw se podręcznik do robienia appek na Androida lub iOSa. Amen.



To w ogóle szkoły zlikwidujmy bo po chuj niepotrzebnie utrzymywać jak się możesz z internetu

Co do reszty masz lub możesz mieć rację
Zgłoś
Avatar
Miszogun 2013-02-25, 11:43
Wystarczy. To co ci dolega nazywa się schizofrenia paranoidalna.
Zgłoś
Avatar
Captain's Burger 2013-02-25, 12:08 1
13.) Wkurwia mnie głupota telewizji i to ile ludzi ją ogląda trzepiąc hajs jakimś baranom. Trudne sprawy? Co to za szajs kurwa, ogłupianie społeczeństwa które i tak jest zbyt głupie by się sprzeciwić.
14.) Ogólna i wszechobecna tolerancja do alkoholu i ludzi pijanych. Jak chlejesz codziennie to jesteś takim samym narkomanem jak ten od mefedronu, tyle że Ty robisz to legalnie. Nienawidzę zakłamania w kwestii substancji odurzających. Co z tego że profesorowie i naukowcy mówią że marihuana jest mniej szkodliwa od alkoholu i generalnie nie robi ludziom krzywdy, w szkole czy na wykładzie i tak usłyszysz że prowadzi do heroiny czy zę zabija małe kotki. Media mówią - policja pojmała producentów narkotyków. Dlaczego kurwa nie heroiny czy jakiegoś innego gówna tylko zawsze wtedy widnieją krzaki konopi? Może dlatego że ktoś zarabia na tym żebyś tak wiązał fakty.
15.) 70% zapotrzebowania na herę zaspokaja Irak nad którym pieczę sprawuje kraj najbardziej zaangażowany w "wojny narkotykowe" - USA.
16.) wkurwia mnie patologia niszcząca mienie publiczne i pamiątki historyczne dla satysfakcji, albo chuj wie czego (przykład- zamalowanie pomnika Inki).
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-02-25, 13:53 2
Ta piosenka chyba podsumowuje najlepiej obecne nastroje. Od 1:00 . Moment 1:48 niszczy. + demolka autka
Zgłoś
Avatar
loth1 2013-02-25, 14:00
mnie to najbardziej wkurwia hemoglobina
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie