18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
To co mnie WKU**IA
maassk • 2013-02-24, 22:47
Piszę to co mnie wkurwia, gdzieś to trzeba z siebie wyrzucić...
Moje wkurwienie ostatnio sięga zenitu.

1) Wkurwia mnie plaga muzułmaństwa panoszy się po Europie. Krucjata trwa od dawna, muslimów wychowuje się od małego w nienawiści do naszej kultury a większość Niemców i innych zachodnich faggotów i tak ma ich za fajnych i miłych gości. Jebać poprawność polityczną. Koniec z polityką tolerancji.
Araby chyba muszą sypać potężnymi łapówkami żeby europejscy politycy nie poruszali tych tematów i odpierdalali takie rzeczy … JAK można propagować wstąpienie turasów do Unii ?! Jak można kazać większości dostosowywać się do mniejszości ??? Maluchy zaraz będą uczyć się w szkołach ich bełkotu… już muszą odwiedzać meczety… a ciapaci tylko coraz więcej żądań mają.
Swoją drogą ładny PR prowadzą arabusy.
2) Wkurwia mnie Eurokołchoz. Czysta komuna. Nie ma już demokracji, nie ma wolnego rynku. Jedne kraje są faworyzowane, inne jak Polska są tylko po to aby je ograbić bez prowadzenia wojny.
Nigdzie w mediach nie usłyszysz o wadach tego ustrojstwa. Wszędzie tylko zalety i jak jest pięknie.
Tymczasem przechodzi coraz więcej pogmatwanych przepisów, często umożliwiających odebranie suwerenności. Sam system prawny UE jest już tak pojebany, że większość ludzi nie zorientuje się na czym stoi…
Ciągle okradają ludzi na grube miliardy pod pseudo-ekologicznymi pretekstami. Pierdolenie o CO2 i ociepleniu… wszystkie zaostrzenia w tych sprawach będą coraz bardziej nas rujnować. Ciekawe czy będziemy mieć tyle odwagi co Bułgarzy, aby w końcu wyjść na ulice. Gdzieś w środowisku akademickim zasłyszałem, że gdyby nie unijne ograniczenia emisji CO2 Polska mogła rozwijać się w takim tempie jak Chiny…
Dotacje z UE. Chyba tylko zadłużają a nie pomagają. Wszystkie ograniczenia i koszty dostosowanie się do wymogów ue pewnie generują większe straty niż to co dostajemy. Różnica ta pewnie będzie coraz większa z każdym rokiem.
Wspólna waluta = zniewolenie. Kontrolujący walutę może rzucać całe nacje na kolana….
Całe to nieuleczalnie chore działanie unii powoli nas wykończy…

3) Wkurwiają mnie żydki, na wschodzie bawią się w Hitlera. U nas też ciężko walczą o swoje „utracone” majątki. Ludzie lądują na bruku….
Jak jedna mała jebana nacja mogła dojść do takich wpływów na świecie?
Wkuria mnie to, że Niemcy wykupują bezkarnie nasze tereny… a za parę lat będzie to możliwe w jeszcze większym stopniu.
4) Wkurwia mnie bezsensowne zadłużanie naszego kraju na lewych przetargach. Zagraniczne firmy sypią łapówkami, wygrywają olbrzymie przetargi. Kombinują tak, że w konsekwencji upada masa mały polskich podwykonawców. Kasa zostaje wyprowadzona a wszystko trzeba robić jeszcze raz. Rząd nie ma jednak ochoty do zmiany prawa tak aby to ukrócić.
O ile się nie mylę takie coś nazywa się systemem włoskim, gdzie kiedyś robiona podobne przekręty.
Jak kurwa można zbudować tak chujowy stadion za ponad 2 miliardy?! Jebane 2 tysiące milionów!! Fuszerka na maxa. O najdroższych drogach na świecie nie wspominam nawet.

5) Wkurwia mnie postrzeganie polityków przez obywateli. Wkurwia mnie to jak ludzie zazwyczaj pasjonują się krytykowaniem jednej ze stron w rządzie. Jedni są całym sercem za Donkiem, inni za Jarkiem. Mało kto zwraca uwagę, że to jeden ch*j. To i tak są tylko aktorzy/marionetki na scenie. Za kulisami sznurki od dawien dawna pociągali inni, bardziej wpływowi ludzie.
6) Wkurwia mnie modna tendencja współczesnych ludzi do wyśmiewania kobiet które młodo (czasem bardzo młodo) zaszły w ciąże (czy wpadły czy nie to już bez znaczenia). Często można usłyszeć, że to kurwa albo inna zła kobieta, że zmarnowała sobie życie.
GŁUPI CHUJU! Zanim obrzucisz taką kobietę mięsem pomyśl, że swoją ciążą prawdopodobnie zrobi ona dla Polski więcej niż ty przez całe swoje życie.
7) Wkurwia mnie system edukacji… czemu idziemy w ślady zachodnich głupków? A może musimy…
Materiału coraz mniej, coraz bardziej zakłamany i coraz mniej wartościowy.
Studia w większości to żart, a studenci niektórych żałosnych kierunków jak np. stosunki gospodarcze czy inne europeistyki potrafią dostawać stypendia naukowe większe niż emerytury tych biedniejszych emerytów.

8) Wkurwiają mnie absurdy polskiej służby zdrowia. Ludzie w NFZ to chyba jacyś wariaci. Przychodnie, szpitale muszą spełniać coraz to głupsze warunki żeby mogły funkcjonować. Zamyka się oddziały ratunkowe, w kolejkach na zabiegi czeka się latami.
Panią Kopacz chwaliło się za szczepionki, ale mało kto ogarnia jaki burdel wprowadziła w służbie zdrowia…
9) Wkurwia mnie system emerytalny. Ciekaw jestem czy dzisiejsi 40-50 latkowie dostaną jakąkolwiek emeryturę. Ja tam na to nie liczę.
10) Wkurwiają mnie cyganie i żebrzące cyganki. No comment. 2 plaga Europy.

Dodawajcie ciekawostki czy absurdy które wkurwiają Was.
Zgłoś
Avatar
Specialized_DEMO 2013-02-24, 22:55 29
nie znam Cię, ale popieram w każdym z podpunktów. Gdyby reszta naszego kraju doszła by to podobnych wniosków to żyło by się jak za odrą...
Zgłoś
Avatar
casprow 2013-02-24, 22:56 2
Ja również zgadzam się z Tobą w pełni!
Zgłoś
Avatar
M@peT 2013-02-24, 22:56 5
11) Wkurwiają mnie tak długie tematy.
Zgłoś
Avatar
Specialized_DEMO 2013-02-24, 23:03 1
a tak po za tym to osobiście wkurwia mnie to że w naszej ojczyźnie władze sprawują doświadczone komunizmem stare dziady nie wnoszące nic nowego a jedynie same negatywy do naszego systemu usprawiedliwiając się dobrem nas ogółu i tym że własnie tak nam unia każe... kurwa, coraz bardziej przypomina to dawny ZSRR ale o tym nikt na głos w mediach nie powie bo się boi. Nasz kraj popada w coraz większą ruinę i można go porównać do getta unii europejskiej co osobiscie mnie wkurwia najbardziej zaraz koło tego że ciapatych traktuje się z większym szacunkiem za granicą niż nas... Dziękuje za uwagę
Zgłoś
Avatar
Realbartu 2013-02-24, 23:05 34
Lansowanie pedalstwa mnie wkurwia i adoptowania dzieci przez gejów! Twierdzenie, że to jest kurwa normalne!
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-02-24, 23:06 13
12) wkurwia mnie kurwa wszystko. a najbardziej mnie wkurwia to ze wszystko mnie wkurwia.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-02-24, 23:10 19
maassk napisał/a:

1) Wkurwia mnie plaga muzułmaństwa panoszy się po Europie.



Mieszkam w jednej z największych europejskich stolic - Warszawie. Nie znam w ogóle problemu. Mieszkasz na stałe w Sztokholmie lub Paryżu?

maassk napisał/a:

2) Wkurwia mnie Eurokołchoz. Czysta komuna. Nie ma już demokracji, nie ma wolnego rynku.



Założyłem jakiś czas temu firmę i dobrze mi idzie. Nie znam więc problemu. Uważam, że teraz jest znakomity czas na zakładanie firmy.

maassk napisał/a:

3) Wkurwiają mnie żydki, na wschodzie bawią się w Hitlera. U nas też ciężko walczą o swoje „utracone” majątki. Ludzie lądują na bruku….



Żydzi to nic w porównaniu z polskim KK. To cię nie wkurwia?

maassk napisał/a:

4) Wkurwia mnie bezsensowne zadłużanie naszego kraju na lewych przetargach. Zagraniczne firmy sypią łapówkami, wygrywają olbrzymie przetargi. Kombinują tak, że w konsekwencji upada masa mały polskich podwykonawców. Kasa zostaje wyprowadzona a wszystko trzeba robić jeszcze raz. Rząd nie ma jednak ochoty do zmiany prawa tak aby to ukrócić.



Każdy rząd tak miał. Nikt od 20 lat niczego nie zmienił w tym względzie

maassk napisał/a:

5) Wkurwia mnie postrzeganie polityków przez obywateli. Wkurwia mnie to jak ludzie zazwyczaj pasjonują się krytykowaniem jednej ze stron w rządzie. Jedni są całym sercem za Donkiem, inni za Jarkiem. Mało kto zwraca uwagę, że to jeden ch*j. To i tak są tylko aktorzy/marionetki na scenie. Za kulisami sznurki od dawien dawna pociągali inni, bardziej wpływowi ludzie.



To nieprawda. To nie są marionetki. Z resztą zarzutu się zgadzam. Od czasu dojścia PiS-u do władzy jest totalna polaryzacja.

maassk napisał/a:

6) Wkurwia mnie modna tendencja współczesnych ludzi do wyśmiewania kobiet które młodo (czasem bardzo młodo) zaszły w ciąże (czy wpadły czy nie to już bez znaczenia).



A co się przejmujesz hejtami? Od tego są, żeby hejtować. A panny jak dupy dają bez zabezpieczenia, to nie są kurwami (o czym każdy rozsądny wie), tylko są po prostu tępe jak dzida

maassk napisał/a:

7) Wkurwia mnie system edukacji… czemu idziemy w ślady zachodnich głupków? A może musimy…
Materiału coraz mniej, coraz bardziej zakłamany i coraz mniej wartościowy.



Dzięki internetowi masz dostęp do takiej liczby materiałów, o której ja mogłem tylko marzyć. Przestań pierdolić i spraw se podręcznik do robienia appek na Androida lub iOSa. Amen.

maassk napisał/a:

8) Panią Kopacz chwaliło się za szczepionki, ale mało kto ogarnia jaki burdel wprowadziła w służbie zdrowia…



Nie było innych ministrów? Ten stan służby zdrowia jest od ministrowania Kopacz? Pisałeś coś zdaje się o tym, że wkurwia cię to jak ludzie zazwyczaj pasjonują się krytykowaniem jednej ze stron w rządzie.

maassk napisał/a:

9) Wkurwia mnie system emerytalny. Ciekaw jestem czy dzisiejsi 40-50 latkowie dostaną jakąkolwiek emeryturę. Ja tam na to nie liczę.



To młodsze pokolenia robią na starsze. Nie ma dzieci, nie ma emerytur, Chyba, że jak Niemcy sprowadzimy sobie pomoc z innego kraju.

maassk napisał/a:

10) Wkurwiają mnie cyganie i żebrzące cyganki. No comment. 2 plaga Europy.



Schowaj się w Urzędzie Pracy. tam nie wlezą.
Zgłoś
Avatar
JohnDeliver 2013-02-24, 23:13 14
Mnie wkurwia wszystko.

Dziękuję

PS.: Wy też mnie już wkurwiać zaczynacie.
Zgłoś
Avatar
Avio84 2013-02-24, 23:16
Tak zwana polityczna poprawność - je**ać to!! Ten kraj nie może się stać kolejną Francją zalaną przez różnego rodzaju szmatogłowych, którzy tworzą sobie własne osiedla w kraju, który nie jest ich ojczyzną. Dania już powoli też się zamienia w mekkę dla muzułmanów. Tylko nietolerancja przed muslimami i żydami uchroni ten kraj przed zalewem tej chołoty. Póki socjal w naszym kraju jest tak zje**ny to nie mamy się co bać ale jeżeli przeszedłby projekt dający rodzicom każdego dziecka 1000 zł miesięcznie to sprowadziłoby się do nas tyle bydła, że ciężko by było to opanować.
Zgłoś
Avatar
amg86 2013-02-24, 23:20 12
mnie wkurwia niemoc obywateli. Podnoszą podatki, wiek emerytalny, rachunki i kij wie co jeszcze a my jak baranki wszystko przyjmujemy bez słowa. Bierzmy przykład z Islandii, Bułgarii - wkurzyli się i wykopali buraków od koryta. Żyją z naszych pieniędzy, "pracują" dla nas - więc to my powinniśmy zadecydować o ich odejściu !!
Zgłoś
Avatar
Dragonov 2013-02-24, 23:33 1
13 Wk**wia mnie pisanie "no comment" zamiast bez komentarza.
Zgłoś
Avatar
mariusz1987 2013-02-24, 23:38 4
14) BongMan
Zgłoś
Avatar
uyvu 2013-02-24, 23:46 5
Wkurwia mnie "jak było wiecie co z tym zrobić" i "mój pierwszy temat, więc bądźcie wyrozumiali"
Zgłoś
Avatar
albineek 2013-02-25, 0:15 3
mnie wkurwia do bialosci to ze Polska ciagle bierze od czlowieka ale czlowiekowi za wszelka cene utrudnia zycie..zaraz po szkole wyjechalem na wyspy, gdzie sobie poprostu zylem i pracowalem po czym tu wrocilem (czego najbardziej w zyciu zaluje) i z kazdym dniem coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze jesli sie nie ma punktu odniesienia to ni huja czlowiek nie przejrzy na oczy..bez tego ludzie nigdy nei wyjda na ulice i zawsze beda dawac sie kopac po dupie..tymczasem ja knuje gdzie by znow czmychnac
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie