18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
To co mnie WKU**IA
maassk • 2013-02-24, 22:47
Piszę to co mnie wkurwia, gdzieś to trzeba z siebie wyrzucić...
Moje wkurwienie ostatnio sięga zenitu.

1) Wkurwia mnie plaga muzułmaństwa panoszy się po Europie. Krucjata trwa od dawna, muslimów wychowuje się od małego w nienawiści do naszej kultury a większość Niemców i innych zachodnich faggotów i tak ma ich za fajnych i miłych gości. Jebać poprawność polityczną. Koniec z polityką tolerancji.
Araby chyba muszą sypać potężnymi łapówkami żeby europejscy politycy nie poruszali tych tematów i odpierdalali takie rzeczy … JAK można propagować wstąpienie turasów do Unii ?! Jak można kazać większości dostosowywać się do mniejszości ??? Maluchy zaraz będą uczyć się w szkołach ich bełkotu… już muszą odwiedzać meczety… a ciapaci tylko coraz więcej żądań mają.
Swoją drogą ładny PR prowadzą arabusy.
2) Wkurwia mnie Eurokołchoz. Czysta komuna. Nie ma już demokracji, nie ma wolnego rynku. Jedne kraje są faworyzowane, inne jak Polska są tylko po to aby je ograbić bez prowadzenia wojny.
Nigdzie w mediach nie usłyszysz o wadach tego ustrojstwa. Wszędzie tylko zalety i jak jest pięknie.
Tymczasem przechodzi coraz więcej pogmatwanych przepisów, często umożliwiających odebranie suwerenności. Sam system prawny UE jest już tak pojebany, że większość ludzi nie zorientuje się na czym stoi…
Ciągle okradają ludzi na grube miliardy pod pseudo-ekologicznymi pretekstami. Pierdolenie o CO2 i ociepleniu… wszystkie zaostrzenia w tych sprawach będą coraz bardziej nas rujnować. Ciekawe czy będziemy mieć tyle odwagi co Bułgarzy, aby w końcu wyjść na ulice. Gdzieś w środowisku akademickim zasłyszałem, że gdyby nie unijne ograniczenia emisji CO2 Polska mogła rozwijać się w takim tempie jak Chiny…
Dotacje z UE. Chyba tylko zadłużają a nie pomagają. Wszystkie ograniczenia i koszty dostosowanie się do wymogów ue pewnie generują większe straty niż to co dostajemy. Różnica ta pewnie będzie coraz większa z każdym rokiem.
Wspólna waluta = zniewolenie. Kontrolujący walutę może rzucać całe nacje na kolana….
Całe to nieuleczalnie chore działanie unii powoli nas wykończy…

3) Wkurwiają mnie żydki, na wschodzie bawią się w Hitlera. U nas też ciężko walczą o swoje „utracone” majątki. Ludzie lądują na bruku….
Jak jedna mała jebana nacja mogła dojść do takich wpływów na świecie?
Wkuria mnie to, że Niemcy wykupują bezkarnie nasze tereny… a za parę lat będzie to możliwe w jeszcze większym stopniu.
4) Wkurwia mnie bezsensowne zadłużanie naszego kraju na lewych przetargach. Zagraniczne firmy sypią łapówkami, wygrywają olbrzymie przetargi. Kombinują tak, że w konsekwencji upada masa mały polskich podwykonawców. Kasa zostaje wyprowadzona a wszystko trzeba robić jeszcze raz. Rząd nie ma jednak ochoty do zmiany prawa tak aby to ukrócić.
O ile się nie mylę takie coś nazywa się systemem włoskim, gdzie kiedyś robiona podobne przekręty.
Jak kurwa można zbudować tak chujowy stadion za ponad 2 miliardy?! Jebane 2 tysiące milionów!! Fuszerka na maxa. O najdroższych drogach na świecie nie wspominam nawet.

5) Wkurwia mnie postrzeganie polityków przez obywateli. Wkurwia mnie to jak ludzie zazwyczaj pasjonują się krytykowaniem jednej ze stron w rządzie. Jedni są całym sercem za Donkiem, inni za Jarkiem. Mało kto zwraca uwagę, że to jeden ch*j. To i tak są tylko aktorzy/marionetki na scenie. Za kulisami sznurki od dawien dawna pociągali inni, bardziej wpływowi ludzie.
6) Wkurwia mnie modna tendencja współczesnych ludzi do wyśmiewania kobiet które młodo (czasem bardzo młodo) zaszły w ciąże (czy wpadły czy nie to już bez znaczenia). Często można usłyszeć, że to kurwa albo inna zła kobieta, że zmarnowała sobie życie.
GŁUPI CHUJU! Zanim obrzucisz taką kobietę mięsem pomyśl, że swoją ciążą prawdopodobnie zrobi ona dla Polski więcej niż ty przez całe swoje życie.
7) Wkurwia mnie system edukacji… czemu idziemy w ślady zachodnich głupków? A może musimy…
Materiału coraz mniej, coraz bardziej zakłamany i coraz mniej wartościowy.
Studia w większości to żart, a studenci niektórych żałosnych kierunków jak np. stosunki gospodarcze czy inne europeistyki potrafią dostawać stypendia naukowe większe niż emerytury tych biedniejszych emerytów.

8) Wkurwiają mnie absurdy polskiej służby zdrowia. Ludzie w NFZ to chyba jacyś wariaci. Przychodnie, szpitale muszą spełniać coraz to głupsze warunki żeby mogły funkcjonować. Zamyka się oddziały ratunkowe, w kolejkach na zabiegi czeka się latami.
Panią Kopacz chwaliło się za szczepionki, ale mało kto ogarnia jaki burdel wprowadziła w służbie zdrowia…
9) Wkurwia mnie system emerytalny. Ciekaw jestem czy dzisiejsi 40-50 latkowie dostaną jakąkolwiek emeryturę. Ja tam na to nie liczę.
10) Wkurwiają mnie cyganie i żebrzące cyganki. No comment. 2 plaga Europy.

Dodawajcie ciekawostki czy absurdy które wkurwiają Was.
Zgłoś
Avatar
ejdzbikej 2013-02-25, 0:53 1
Mnie wkurwia najwieksza chyba polska przywara - narzekactwo. Czas ktróry zmarnowałeś na popełnienie tego posta ogłeś przeznaczyć na nauczenie się jakiejś konstruktywnej rzeczy, ktora moglaby ci sie pozniej przydać. No ale po chuj, wszyscy wokół są winni za MOJE chujowe życie, tylko nie ja.
Zgłoś
Avatar
SeleremJesteem 2013-02-25, 1:02
Zgłoś
Avatar
RexDex 2013-02-25, 1:11 8
@ejdybikej: ta? idź sobie lemmingować gdzie indziej.

Mnie wkurwia to, że próbuje się nam wmawiać, że nasza złość, nasz wkurw na to co widzimy, jest "nienormalny" i "niekonstruktywny" i powinniśmy "nie marnować czasu". Gówno prawda. Mamy prawo być wkurwieni, mamy prawo do lepszego zarządzania naszymi pieniędzmi i naszą pracą. Mamy prawo oczekiwać lepszego państwa.

Pierwszym etapem każdych zmian jest zawsze zdanie sobie sprawy jak naprawdę wygląda rzeczywistość.

Od jakiegoś czasu natomiast wmawia się nam, że ta nasza złość to objaw jakiegoś upośledzenia umysłowego. Powinniśmy się przecież cieszyć z osiągnięć donka i przyklaskiwać na samo wspomnienie o unii europejskiej. Ludzi mających odrębny pogląd na "sukcesy" obecnej władzy wyszydza się i dorabia się im gębę frustratów i wiecznie narzekających "polaczków".

A wszystko to po to, żeby potem taki typowy leming mógł się dowartościować jaki to in nie jest światły i konstruktywny i nie marnuje czasu na "narzekanie" i "polaczkowatość". Typowa socjotechnika dla ubogich. Chuj wam w dupę, my już się na to nie damy nabrać.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-02-25, 1:12
Panie autor, pan sobie bloga założy albo co iksDE
Zgłoś
Avatar
Namex 2013-02-25, 1:12
Wkurwia mnie jak wy wszyscy się napinacie, na tym sadolu, zamiast sie zorganizować i po prostu wyjść coś z tym zrobić. Czekam na ogólne zmieszanie z gównem tera.
Zgłoś
Avatar
Pabl02 2013-02-25, 1:15 1
ejdzbikej napisał/a:

Mnie wkurwia najwieksza chyba polska przywara - narzekactwo. Czas ktróry zmarnowałeś na popełnienie tego posta ogłeś przeznaczyć na nauczenie się jakiejś konstruktywnej rzeczy, ktora moglaby ci sie pozniej przydać. No ale po chuj, wszyscy wokół są winni za MOJE chujowe życie, tylko nie ja.



Jedynie z narzekaniem mogę się z Tobą zgodzić. Poza tym, to chyba jesteś kurwa pusty jak dzban. Faktycznie, stracił od chuja czasu, bo wypisał dosadnie wiele wad i problemów, które dotyczą również Ciebie. Zobaczymy, jeśli za X lat będziesz musiał swojego dzieciaka uczyć języka ciapatych, bo jeśli nie, to w swoim własnym kraju i domu będzie miał przejebane. Chujowe życie? Powiedz mi jakie kurwa perspektywy w tym kraju ma normalny, uczciwy człowiek? Średnie zarobi są nędzne, do tego powiedzmy dwójka dzieci i nie ma za co wiązać końca z końcem. Co z robisz w takiej sytuacji, Panie "zajebisty" ? Ile % osób jest w stanie wyjść ponad to, rozkręcić biznes, zarobić w uczciwy sposób pieniądze u nas w kraju? Niewiele. Więc skończ mi tu pierodlić i idź się bawić ajfonem od rodziców, bo niedługo pewnie urzędnik tatuś kupi Ci nowe autko.
Zgłoś
Avatar
mechaniczna07 2013-02-25, 1:17
też lubię ograniczać się do wymienienia tego co mnie wkurwia, ale spoko fajnie, że masz swoje zdanie ;D
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-02-25, 1:20 1
Ja chce przywrócenia art.7 z Dziennika ustaw z dnia 7 grudnia 1945r. z zamianą
"Obywatel polski,"
na
"Urzędnik Rzeczypospolitej Polskiej, jak i jej obywatel"

Oryginał:
Art.7
"Obywatel polski, który w związku z działalnością na szkodę Państwa Polskiego przyjmuje od osoby działającej w interesie obcego rządu lub obcej organizacji dla siebie albo innej osoby korzyść majątkową lub osobistą albo jej obietnicę, bądź takiej korzyści żąda, podlega karze więzienia lub karze więzienia dożywotniego albo karze śmierci"
Zgłoś
Avatar
Kinio 2013-02-25, 1:25 2
Zluzuj poślady.
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2013-02-25, 1:39 5
Wkurwia mnie jak ignorant który myśli że pozjadał wszystkie mózgi bo przegląda sadistica i obejrzał 4 filmy o manipulacji, które pokazały mu jak jest naprawdę i jak 99% pieniędzy znajduje się u najbogatszych wylewa swoje gorzkie żale zamiast ZAPIERDALAĆ DO ROBOTY JEBANE NIEROBY.

1) w stanach wielokulturowość/rasowość jakoś to działa myślę że i u reszty by się udało. Trzeba zastosować prostą zasadę, wjeżdżasz do obcego kraju, stosujesz zasady i prawo kraju w jakim się znajdujesz. Nie podoba się? Wypad.
2) Chłopie ogarnij się, zobacz kto jest w czołówce beneficjentów UE, zresztą zobaczysz jak za rok będzie przerwa w dostawie pieniędzy, jaka wtedy dojebie nas recesja.
3) Dowiedz się co to jest memorandum UE w stosunku do nabywania nieruchomości przez cudzoziemców.
4) Jak na razie to widzę że polskie firmy odpierdalają największą manianę. kupuje się najtańsza a najtańsze jest najchujowsze, teraz tak działa myślę że 90% przetargów państwowych.
5) Masz rację, za hitlera było lepiej, były mniejsze podatki. Kolejna oświecona racja?
6) Masz rację, nie pójdzie do roboty bo jej nigdzie nie wezmą, będzie jebała przez min. 14 lat na zasiłku + MOPS na dziecko. Zanim dziecko normalnie podrośnie i będzie mogło się zająć sobą, potem o ile super mama pójdzie do roboty to prawdopodobnie dziecko będzie miało taki patos życiowy że również zasili grono bezrobotnych jebiąc na kolejnym zasiłku. Dziękuję pani, uratowała pani ten kraj!
7)Trzeba było się zapisać na medycynę, farmacje albo prawo, nikt Ci nie kazał studiować kosmetologii. Zresztą nie każdy na studia się nadaje. Spawaczy, murarzy, tynkarzy też potrzeba od chuja, taka prawda, nie każdy predyspozycje ma, ale wszyscy iść chcą bo przecież wstyd. System nie jest zły, tylko trzeba wiedzieć czego się chce i do tego dążyć, a nie pierdolić po 3 latach i licencjacie z archeologii śródziemnomorskiej że w Warszawie nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem.
8) A kiedyś było dobrze? Bo chyba coś przegapiłem.
9) Był pomysł ratowania systemu repartycyjnego systemem pseudo "kapitałowym". Obcięty bo przecież "żydowskie prywatne banki" za dużo zarabiały pieniędzy. To znowu masz państwowe.
10) Skończ pierdolić smuty, weź się do roboty i do nauki, bo żeby napisać coś porządnego najpierw trzeba coś wiedzieć. U ciebie z tym krucho to może się przydasz do pracy, wpłać trochę kasy do budżetu, może będzie o tą kroplę lepiej.

11) wkurwiają mnie w kraju te wszystko wiedzące eksperty od wszystkiego: od piłki nożnej, od siatki, od kosza, od skoków narciarskich, od F1, od MMA, od KSW, od K1, od boksu, od Wypadków lotniczych, od budowania dróg, od medycyny, od służby zdrowia, od polityki, od ekonomii, od wentyli do dętek, od szczepień, od ACTA, od dotacji z UE, od policji, od edukacji, od...
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-02-25, 1:51
sadistic.pl/co-wkurwia-sadystow-vt19339.htm
Nie lepiej wkurwiać się tutaj, zamiast wkurwiać innych?
Zgłoś
Avatar
slaweklop 2013-02-25, 2:05
To co mnie W K U R W I A - Ty :*
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-02-25, 4:28
Znowu się zaczęło narzekanie...
Zgłoś
Avatar
Avalansh 2013-02-25, 4:32
W dupie mam to co ci się nie podoba. Nie mam zamiaru czytać wypocin jakiegoś sfrustrowanego nerda który nie ma z kim o tym porozmawiać i wylewa bezkarnie swoje żale na forum publicznym.

Nie pozdrawiam platformersów.
Zgłoś
Avatar
vass 2013-02-25, 4:51
Wysłać chuja do Afganistanu, tam niech sobie narzeka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie