18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
Sonal 2018-06-02, 9:02
Jorgen88 - wiedziałem, że ujawni sie tutaj jakiś zoofil co mieszka (a może i nawet sypia) z zwierzętami.
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-06-02, 9:41
Sonal napisał/a:

Jorgen88 - wiedziałem, że ujawni sie tutaj jakiś zoofil co mieszka (a może i nawet sypia) z zwierzętami.


na jak
Zgłoś
Avatar
Nert 2018-06-04, 1:58
Ale wy sobie zdajecie sprawę że pitbull ma ledwie 200kg ścisku gdzie taki mastif tybetański prawie 700
Chciałbym zauważyć także że 95% właścicieli psów nie ma pojęcia o ich wychowywaniu. Nawet fakt że cieszycie się do psa jak wrócicie z pracy i głaszczecie powoduje u niego powstaje lęku separacyjnego. Jak ktoś chce psa z charakterem, a nie miał żadnego psa dotąd to polecam jamnika, i jak sobie z nim poradzicie, to wtedy brać się za większego psa.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-06-04, 9:01 1
Ciekawe, że nigdy nie słyszy się, żeby ratlerek, terrier, "rabrador", mops, nawet doberman, shibu "pieseł" ina i setki innych ras coś komuś zrobiły tylko zawsze jest to owczarek nazistowski, pittbull, amstaf czy inne plugastwo.
Więc kisnę jak ktoś mi pierdoli głupoty, że rasa nie ma znaczenia tylko wychowanie.
Zgłoś
Avatar
Nert 2018-06-04, 18:46 1
Abraxus napisał/a:

Ciekawe, że nigdy nie słyszy się, żeby ratlerek, terrier, "rabrador", mops, nawet doberman, shibu "pieseł" ina i setki innych ras coś komuś zrobiły tylko zawsze jest to owczarek nazistowski, pittbull, amstaf czy inne plugastwo.
Więc kisnę jak ktoś mi pierdoli głupoty, że rasa nie ma znaczenia tylko wychowanie.



Bo tylko to ma znaczenie, tylko że każdy pies jest inny. Te które wymieniles maja tendencje do dominacji i źle prowadzone do agresji. Zresztą te wyżej tez średnio, bo terrier to tez franca i Cię pogryzie, shiba inu to także trudny pies, doberman miał taką samą opinie w latach 70 jak pitbull teraz. Lablador odpowiada za najwięcej pogryzien w USA. Moda na te psy minie jak minęła na poprzednie rotty, kaukazy, dobermany, owczarki. Dodatkowo pita nie wolno uczyć agresji w stosunku do ludzi bo mu bije w łeb i każdy co zna tą rasę wie o tym.
Zgłoś