18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Puczysta 2021-02-28, 7:28 7
Ale temu ostatniemu się fest pomieszało xD
Zgłoś
Avatar
Silverface 2021-02-28, 8:22 5
BMW to naprawdę chujowe samochody. Nie dość że najczęściej są z nimi wypadki, to jeszcze nawet natura jest im przeciwna.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-02-28, 8:24 11
To jest przedskoczek, i za wcześnie wyszedł z progu.
Zgłoś
Avatar
C................s 2021-02-28, 8:29 2
W przypadku zgłoszenia się do lasów państwowych, czy przy zgłoszeniu na policję - Niedostosowanie się do warunków panujących na drodze...
Zgłoś
Avatar
Stonka 2021-02-28, 8:31 1
AyCaramba napisał/a:

W przypadku zgłoszenia się do lasów państwowych, czy przy zgłoszeniu na policję - Niedostosowanie się do warunków panujących na drodze...


Bzdura. To nie było czołowe zderzenie. Przyjebaly mu z boku, a nawet z tyłu.
Zgłoś
Avatar
Gandalf 2021-02-28, 8:35
Stonka napisał/a:

Bzdura. To nie było czołowe zderzenie. Przyjebaly mu z boku, a nawet z tyłu.



Tak czy siak,znak przed wjazdem do lasu jest, mógł jechać wolniej lub inną drogą.
Zgłoś
Avatar
C................s 2021-02-28, 8:42 1
Stonka napisał/a:

Bzdura. To nie było czołowe zderzenie. Przyjebaly mu z boku, a nawet z tyłu.



Nie bzdura . Doświadczenie.
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2021-02-28, 8:49 24
AyCaramba napisał/a:

W przypadku zgłoszenia się do lasów państwowych, czy przy zgłoszeniu na policję - Niedostosowanie się do warunków panujących na drodze...



Tak apropos policji

Mojemu ziomkowi ktoś zajebał rower w Sylwestra, zgłosił to, a w międzyczasie udało mu się dowiedzieć, kto mu ten rower podprowadził j gdzie można go znaleźć. Poszedł na pały i mówi im co i jak, a oni do niego, żeby zorganizował prowokację, a oni wtedy ujmą sprawcę... No kuźwa jak się z takich nie wyśmiewać i jak brać poważnie, jak ich szanować i nie mieć ochoty obrzucić ich tym co jest akurat pod ręką...
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2021-02-28, 9:26 4
AyCaramba napisał/a:

W przypadku zgłoszenia się do lasów państwowych, czy przy zgłoszeniu na policję - Niedostosowanie się do warunków panujących na drodze...



Stonka napisał/a:

Bzdura. To nie było czołowe zderzenie. Przyjebaly mu z boku, a nawet z tyłu.



Gandalf napisał/a:

Tak czy siak,znak przed wjazdem do lasu jest, mógł jechać wolniej lub inną drogą.



AyCaramba napisał/a:

Nie bzdura . Doświadczenie.



i bzdura i nie.
w tym przypadku to nie prędkośc miała znaczenie. auto stało kiedy bambi przypierdolił i w takim przypadku odszkodowanie ( z tym filmem) gość otrzyma.
co innego, gdyby nie było nagrania.
z mojego doświadczenia. dwa razy pierdolnąłem dzika i dwa razy dostałem odszkodowanie (naprawę auta w serwisie). najważniejsza jest możliwość udokumentowania zdarzenia, najlepiej kamerą samochodową. Jeden raz droga wiodła przez pola i z kukurydzy odyniec wyskoczył, drugim razem przez las.
najdłużej trwało ustalenie kto ma zapłacić, bo każdy zrzuca na kogoś innego. wziąłem prawnika i było pozamiatane.
Oczywiście znam też przypadki kiedy odszkodowanie nie zostało wypłacone i w przypadku braku AC kierowca musi sam pokrywać szkody, często to dosyć wysokie sumy
Zgłoś
Avatar
celebryta 2021-02-28, 10:08
Jelenie to są jednak jelenie
Zgłoś
Avatar
Takafura 2021-02-28, 10:41 1
Karboksylator napisał/a:

iJeden raz droga wiodła przez pola i z kukurydzy odyniec wyskoczył, drugim razem przez las.
najdłużej trwało ustalenie kto ma zapłacić, bo każdy zrzuca na kogoś innego. wziąłem prawnika i było pozamiatane.


A kto w końcu wypłacił ? Jestem leśnikiem i mocno mnie to ciekawi.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2021-02-28, 11:27 1
Zanim dostanie odszkodowanie to te bmw wpierdoli rdza. To bardzo dluga droga. Wiem z praktyki.
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2021-02-28, 11:35
Usunąć las - wtedy zwierzęta nie będą wchodzić w BMW

Zgłoś
Avatar
Olashenco 2021-02-28, 11:37
A to chamy jelenie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie