18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-02, 10:56
To prawie jak z Romanem Polańskim. Jak jesteś sławnym reżyserem i ruchasz 12 latki to nazwą cię ekscentrykiem, ale jak ruchasz 12 latki i pracujesz na poczcie to jesteś zwykłym pedofilem
Zgłoś
Avatar
Henboh 2024-09-02, 11:00 3
Fajne te nowe opcje tagów, prawie jak ujemne piwa

Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-09-02, 11:09
Bul_od_bytu napisał/a:

To prawie jak z Romanem Polańskim. Jak jesteś sławnym reżyserem i ruchasz 12 latki to nazwą cię ekscentrykiem, ale jak ruchasz 12 latki i pracujesz na poczcie to jesteś zwykłym pedofilem



Już jak pracujesz na poczcie to nie za dobrze o tobie świadczy....
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-02, 11:14
Bul_od_bytu napisał/a:

To prawie jak z Romanem Polańskim. Jak jesteś sławnym reżyserem i ruchasz 12 latki to nazwą cię ekscentrykiem, ale jak ruchasz 12 latki i pracujesz na poczcie to jesteś zwykłym pedofilem



Czyli Polański ruchał 13 latkę?! Skąd ta wiadomość?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-02, 11:44
darek1234 napisał/a:

Czyli Polański ruchał 13 latkę?! Skąd ta wiadomość?



Wychodź czasem z piwnicy.
rp.pl/prawo-karne/art39993571-roman-polanski-znow-oskarzony-o-gwalt-na...

Rzeczywiście zrobiłem "błąd Polańskiego" i pomyliłem jej wiek. Faktycznie miała 13 lat
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-02, 11:54
Bul_od_bytu napisał/a:

Wychodź czasem z piwnicy.
Rzeczywiście zrobiłem "błąd Polańskiego" i pomyliłem jej wiek. Faktycznie miała 13 lat



A to już lepiej. A znasz kontekst tej sprawy czy - jak zwykle - tak sobie pierdolisz?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-02, 12:00
darek1234 napisał/a:

A to już lepiej. A znasz kontekst tej sprawy czy - jak zwykle - tak sobie pierdolisz?



Zapewne masz przygotowany cały elaborat w obronie ekscentryka, a ja z fanami pdfów nie zamierzam dyskutować.

Czyli wychodzisz z piwnicy, ale tylko nocą?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-02, 13:55
Bul_od_bytu napisał/a:

Zapewne masz przygotowany cały elaborat w obronie ekscentryka, a ja z fanami pdfów nie zamierzam dyskutować.
Czyli wychodzisz z piwnicy, ale tylko nocą?



O, nawet jakieś pdfy czytałeś. To już dobrze, szkoda tylko, że przytaczasz z nich tylko głupoty, bo kontekstu tej sprawy nie znasz
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-02, 14:19
darek1234 napisał/a:

O, nawet jakieś pdfy czytałeś. To już dobrze, szkoda tylko, że przytaczasz z nich tylko głupoty, bo kontekstu tej sprawy nie znasz



Widzę, że nawet obrona pedofila to dla ciebie nie pierwszyzna 😂
Kontekst dla sądu nie ma znaczenia jak widać
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-02, 15:51
Bul_od_bytu napisał/a:

Widzę, że nawet obrona pedofila to dla ciebie nie pierwszyzna 😂
Kontekst dla sądu nie ma znaczenia jak widać



Obrona pedofila... Brawo, błysnąłeś jak pestka arbuza na ptasiej kupie
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-02, 17:34
darek1234 napisał/a:

Obrona pedofila... Brawo, błysnąłeś jak pestka arbuza na ptasiej kupie



Ziutek, przecież to ty twierdziłeś. że Polańskiego źle zrozumieli, a my ciemniacy nie znamy kontekstu tej sprawy.
Jak cię zapytałem o argumenty na obronę twojego idola pdf-a to coś ci zatkało kakao i wyjeżdżasz z jakimiś ciekawostkami o arbuzach i twoim ostatnim obiedzie

Weź może czarnego_pana i zróbcie sobie jakieś 69 za śmietnikiem czy gdzie tam czujecie się prestiżowo bo widzę, że wiele was łączy i szkoda by było nie dać szansy takiej relacji.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-03, 0:04
Bul_od_bytu napisał/a:

Ziutek, przecież to ty twierdziłeś. że Polańskiego źle zrozumieli, a my ciemniacy nie znamy kontekstu tej sprawy.
Jak cię zapytałem o argumenty na obronę twojego idola pdf-a to coś ci zatkało kakao i wyjeżdżasz z jakimiś ciekawostkami o arbuzach i twoim ostatnim obiedzie
Weź może czarnego_pana i zróbcie sobie jakieś 69 za śmietnikiem czy gdzie tam czujecie się prestiżowo bo widzę, że wiele was łączy i szkoda by było nie dać szansy takiej relacji.



I dalej głupi jesteś, Franiu, i nie rozumiesz kontekstu. Walnij se pałkę z Siriuzem i będzie git, bo ciągle jesteś w tyle za rozumem
Zgłoś