18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
To se ulżył...
S................s • 2013-08-31, 11:53
Historia z życia wzięta podobno. Znajomy opowiadał mi, jak to odwiedził kuzyna w szpitalu. Na sali obok niego leżał koleś, który próbował się zabić, bo go dziewczyna zostawiła, czy coś w tym stylu. Nie pamiętam z którego piętra wyskoczył, ale miał zajebistego pecha, bo raczej sobie nie pomógł... Skoczył tak niefortunnie, że spadł na plecy w krzaki, przeżył cudem, ale został sparaliżowany od szyi w dół. Czyli tylko głowa była sprawna, ręce i nogi nie.
No więc mój znajomy siedzi tak z kuzynem na sali, nagle ten kuzyn patrzy od stóp do głów na tego sparaliżowanego i mówi:

- I coo! Teraz o poprawkę będzie trudno, nie?!

Mistrz szydery...

Odezwą się zaraz głosy, jaki chuj z niego, tak mu dopierdalać, kiedy on i tak już ma przejebane maksymalnie...
W momencie kiedy uległby wypadkowi, a nie świadomie to zrobił, też bym tak myślał. Nie uznaję jednak takiego tchórzostwa, jakim jest samobójstwo, a to, że jest w stanie jakim jest, to na własne życzenie i własną prośbę.

Niech to będzie więc przestroga, dla tych którzy mają takie pojebane myśli. Zawsze może być jeszcze gorzej, a Ty nie będziesz w stanie nic zrobić sam.
Zgłoś
Avatar
ace55PL 2013-09-01, 14:22
Dobre! Cisnąć hujka ja bym mu jeszcze powiedział, że ta dziewczyna jego teraz to już na pewno nie będzie z nim chodzić
Jak mają chodzić, jak nie ma czucia w nogach
Zgłoś
Avatar
josiesparks 2013-09-01, 19:28
Mało co nie zemdlałam przed kompem... W styczniu, z ósmego piętra wyskoczył mój były chłopak (3 lata po zerwaniu-dymał za plecami moją "przyjaciółkę"), spadł na krzaki. Sparaliżowany, z pękniętą wątrobą, zapadniętymi płucami itp. przeżył jeszcze miesiąc w szpitalu bielańskim.
Wyskoczył w mojej obecności. Po jakimś chujowym dopalaczu, którym poczęstowali nas koledzy przekonani, że to zwykłe zioło.
Morał z tego taki, żeby stuff brać tylko od zaufanego dilera, a nie odkupować od "kolegi", który sprzedaje wam sztukę za 20 zł, bo on sam już tego nie może dłużej palić, albo samemu chodować.
Większego skurwysyństwa jak ten "skoczek" to mi nigdy nikt nie wyciął. Egoizm do potęgi N i zero przemyśleń, jak "ukrócenie" swojego chujowego życia może spierdolić życie innym, tym którzy nie są jebanymi tchórzami i potrafią stawiać czoła swoim problemom.
Uważajcie, dziewczyny i chłopaki z kim się umawiacie. Żeby się potem nie okazało, że kocha się w Was psychopata, zdolny wyskoczyć z okna, żebyście wiedzieli, że "to dla Ciebie, kochanie".
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-09-03, 18:05
josiesparks napisał/a:


Uważajcie, dziewczyny i chłopaki z kim się umawiacie. Żeby się potem nie okazało, że kocha się w Was psychopata, zdolny wyskoczyć z okna, żebyście wiedzieli, że "to dla Ciebie, kochanie".


To czesto życie robi z ludzi psychopatów
Zgłoś