18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
to sie nazywa impreza
zukennuken3d • 2012-01-10, 17:19
jump jak chuj ze tak powiem, wiem ze zaraz bedzie masa hejtow ze gowniana muzyka ale wyjebane na hejterow. DOMINATOR!


kto jedzie w tym roku?
Zgłoś
Avatar
babycow 2012-01-11, 19:47 1
A ja slucham handsup / dance, przez wielu nazywanych techno.
Specia D, Rob Mayth... Czy Dan winter...
Zgłoś
Avatar
Pirat353 2012-01-11, 20:17
zarekbas napisał/a:

Chętnie bym pojechał i na woodstock i na coś takiego; założę się, że na obu imprezach można się dobrze bawić



Możesz pojechać np: dupą po krześle jak Cie owsiki swędzą
Zgłoś
Avatar
howell 2012-01-11, 20:22
Zaraz sie zesram napisał/a:



Co nie zmienia jednak faktu, ze dubstep jest chujowy.



a gucio. już raz podawałem kilka kawałków z dubstepu, które są naprawdę porządne. zgodzę się co do tego że 3/4 tego co teraz wychodzi to fakt - shit (tylko dlatego że to jest tak modne ostatnio i każdy pseudo-dj coś klei na szybko, dlatego to wszystko tak brzmi) , ale jak się komuś to podoba i nie obnosi się z tym na lewo i prawo to ok. co nie zmienia faktu, że jest jednak ta 1/4 co na prawdę wpada w ucho. no ale to już zależy od gustu.
Zgłoś
Avatar
tirit 2012-01-11, 20:55 3
Dominator to kozacka impreza Swoja droga myslalem ze tylko ja slucham hc
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2012-01-11, 21:01 1
Taki trochę TechnoWoodstock ; )
Zgłoś
Avatar
saseq 2012-01-11, 21:02 4
rockface123 napisał/a:

hmm ja też dupczę hejterów sram na to więc... jebać techno!!! z miksowane odgłosy srania z ociupińką rzygania oraz szczania wszystko razem łączą i mixują z tego potem wychodzi ,,tekno"

GTFO!



Piszesz że kurwa dupczysz hejtów a sam hejtujesz,ja pierdole .Pojechałbyś na jedną imprezę, chociażby taki Qlimax chociaż to hardstyle.Jeżeli chcesz już sie pogłębić w temat to polecam Masters Of Hardcore.

Tak kurwa,słucham muzyki Gabber.RISE YOUR FIST FOR ANGERFIST!
Zgłoś
Avatar
viktorx 2012-01-11, 21:48
Chuja się znam na tych łupankach (już nawet nie chce mi się hejtować 'muzyki' tejże..), ale wydaje mi się, że Defqon.1 jest raczej bardziej dojebany od tego.
Zgłoś
Avatar
efiksowy 2012-01-11, 22:35
1:22 bear grills?
Zgłoś
Avatar
Mardog 2012-01-11, 22:44 1
@howell, muszę cię poprawić, bo nie HH, tylko Rap jeśli chodzi o muzyke. Hip-Hop to styl bycia, sposób ubierania czy jeżdżenie na bmx/rolkach/deskach/itd.

Nic nie poradzimy, że większość osób to e-napinacze, którym zwieracze puszczają jak komuś nie zaczną cisnąć. Tak to już jest, niby internet anonimowy, a można by się zdziwić

Pozdrawiam ludzi słuchających każdego gatunku muzyki, tych co nie ograniczają się muzycznie

Wyjebane mam na to, że jakiś napinacz tu wyskoczy ze swoją teoria chaosu..
Zgłoś
Avatar
g................9 2012-01-11, 22:55 1
Jak dla mnie to zajebista imprezka i muzyka na tej imprezce:) każdy lubi co innego:)
Zgłoś
Avatar
masterjabol 2012-01-11, 22:57 2
nie jestem jakimś mega fanem tego gatunku ale kurwa to nie jest techno! czy ludzie słuchający metalu, rocka itp każdą piosenkę z basem muszą nazywać "techno"? to tak jak bym wszystko w czym występuje gitara nazywał metalem albo rockiem. Jak byście się choć trochę otworzyli na inne gatunki to nic by wam to nie zaszkodziło a nie tylko mówić chujowe techno podczas gry 99% ludzi mówiących że techno jest chujowe nie słyszało w życiu ani jednej piosenki z tego gatunku
@lewy to co wrzuciłeś to terrorcore a nie "tekno"

i tak nikt tego nawet nie przeczyta ale musiałem się wyprodukować
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-01-11, 23:06 1
Zaraz sie zesram napisał/a:



Co nie zmienia jednak faktu, ze dubstep jest chujowy.



brawo, brawo, brawooo!!! 'plask' 'plask' 'plask'
Zgłoś
Avatar
QdanceBialy 2012-01-12, 1:42 1
tarek_kubusio napisał/a:

ciekawe co Ci mowiacy o 'brudasach z woodstocku' powiedza o tym chlamie niczym sie nie rozni - z tym ze na woodstocku slychac prawdziwa muzyke...



smieszne jest to ze wypowiadaja sie ludzie ktorzy nie mieli doczynienia z ta muzyka i nie maja jakiego kolwiek tolku o jej istnieniu a co najwazniejsze o Jej powstaniu i w jaki sposob jest towrzona gowno wiecie i prosze bardzo! nie porownoj Woodstocka brudasow tych ktorzy kapia sie w blocie jak swinie i dra sie jak po....eby! to jest chore to jest psychiczne! do Eventos ktore odbywaja sie po za granica! a mowiac tez wlasnie o dominatorzy bo to jest inny swiat inna kultura nie wiecie gdzie ludzie zyjecie nawet...zyjecie w swiecie w ktorym jest 15 lat do tylu:) nie podniecajac sie i nie chwalac sie ale Ja bylem juz na 7 Eventach w roli Q-dance organizacji ta ktora wlasnie robi ta impreze Dominator i mialem okazje tez widziec co sie dzieje na woodstocku szczerze to poprostu nie macie pojecia jaki jest klimat i kultura tam i jak ludzie potrafia sie bawic...napewno nie tak jak wy to opisujecie bo tam nie przyjezdzaja ani sie nie bawia brudasy sorry i to nie jest techno techno juz dawno wygaslo to jest HardCorwy festival ale sceny Hardstyle tez sa a ogolem to wszystko ewoulowalo z Techno poptrzez electro a nastepnie powstala nowa era muzyki czyli takiej ale niestety wy ludzie nie macie tolku w tym bo Polska jest 15 lat w tyl:) choc lewy dol polski i troche gory lewej jest obeznane juz w tym i oby tak dalej!

a co do Dubstepu to macie tu dobry nr
youtube.com/watch?v=sZdiCek6FKU&feature

tirit napisał/a:

Dominator to kozacka impreza Swoja droga myslalem ze tylko ja slucham hc



ojj nie tylko Ty jestes Hard Maniakiem jest mnostwo takich ludzi hehe

A TU macie najlepsza impreze Hardore!

Master of HArdcore!
youtube.com/watch?v=t4dTRpGxVUQ

nieeeeeee macie pojecia co tam sie dzieje:)
Zgłoś
Avatar
ryzu 2012-01-12, 3:32
z tego typu muzyki polecam "qlimax" świetne show
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-01-12, 7:25
XaLowi ten temat by wypadało pokazać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie